• NORTE
    9.3k
    I tako su "anti-antolićevci" (p)ostali pro-mamićevci.

    Iako se čini da su mamićevci izbjegli poraz, navijači dinama sad imaju 8 skupštinara i nastavljaju borbu za bolji dinamo. Do konačne pobjede.

    Iz kluba su otišli već mnogi mamićevci, Šimić je član uprave i promjene je nemoguće zaustaviti.

    Loše je što se akcija stadion možda prolongira za 10 mjeseci.
  • Jaro
    5.6k
    Tko postavlja novu skupstinu u 12om mjesecu? I dalje ovi isti ili Barisic sastavlja novu? Sto ako svim tjelima istekne mandat?
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Ako je bilo 36 glasova za, zna li se tko je taj 37. koji je ostao u dvorani? Mozda smo pridobili jos jednog.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Novu skupštinu birat će novi statut :smile:
  • San Lorenzo
    11.5k
    Imamo više pitanja sad nego prije 4 sata...
  • Jaro
    5.6k
    al ko ce izmjenit i potvrdit statut? Jbt, ok, to su oni sebi nalisali, al ministarstva koja su tu nebulozu potvrdila...
  • BlueVelvet
    336
    Ne treba izmjene statuta potvrditi skupština.?

    Može li se zaposlenicoma a ujedno skupštinarima podjeliti otkaze zbog sprječavanja funkcioniranja kliba svojim odlaskom sa skupštine?
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    i još nešto, kad skupštinar prestaje biti skupštinar?San Lorenzo

    (1) Mandat članovima klupskih tijela prestaje i prije isteka roka u slučaju:
    1. pisane ostavke ili zapisnikom konstatirane ostavke - danom zaprimanja ostavke odnosno
    ovjerom zapisnika;
    2. izbora novog saziva klupskog tijela;
    3. potpunog ili djelomičnog gubitka poslovne sposobnosti;
    4. nastupa okolnosti iz članka 22. ovog Statuta; te
    5. nastupa druge okolnosti zbog koje više ne može biti članom klupskog tijela
  • Robi T
    225

    Najviše me razočarao Vlak.
  • superhik
    10.3k
    maske su pale
  • Nino Bule
    11.5k
    Mene pak najviše zanima status povjerenika, volio bih da se iz kluba očituju po tom pitanjuSan Lorenzo

    Evo u odsutstvu boljih poznavatelja statuta i pravilnika ja bi rekao da ovi povjerenici danas ostaju u skupstini na sljedecoj koju ce sazvat barisic buduci da bi ona trebala bit izvanredna, ako se radi o redovnoj onda se opet broji broj uclanjenih i ulazi 8 najboljih povjerenika.

    i još nešto, kad skupštinar prestaje biti skupštinar?San Lorenzo

    Osim 8 povjerenika ostalih 72 skupstinara ulaze tako sto ih predlozi IO i izglasa stara skupstina, dakle uglavnom biraju sami sebe (članak 24. statuta), i prestali bi bit skupstinari kad se njihovo ime ne bi naslo na popisu predlozenih novih skupstinara, a stara skupstina izglasa na njihovo mjesto nekog novog, osim toga u članku 22. postoje uvjeti za clanstvo u tijelima kluba i kad bi im se nasla neka zapreka moglo bi ih se izbacit, npr postanu dionicar nekog kluba, budu pravomocno osuđeni za kazneno djelo u sportu, itd.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Lik je krpelj otkad je dobio otkaz ko trener. A ja i dalje tvrdim da je pobjeda nad partizanom i igre te jeseni plod otte barića a da ovaj samo To nije uspio sjebat
  • Tradicija bunta
    5.5k
    al ko ce izmjenit i potvrdit statutJaro

    Ovaj sadašnji saziv. Izglasat će ga i pitat treba li još šta.
  • Nino Bule
    11.5k
    al ko ce izmjenit i potvrdit statut? Jbt, ok, to su oni sebi nalisali, al ministarstva koja su tu nebulozu potvrdila...Jaro

    Ako ostane ovakvo stanje u podjeli glasova, na sljedecoj skupstini nije potreban kvorum nego bi prisutni mogli donosit odluke i potvrdit statut a vecinu imamo, opet ponavljam JA MISLIM da bi se tako trebala odvit situacija
  • Crle
    359
    E ovome sam se nadao da u tom grmu može ležati zec. :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.