• Li d1986
    75
    Nisam dobro čuo za ovih par stotina ljudi koje su učlanili istom kemijskom i rukopisom. Pošto sam i ja učlanjen preko jednog njihovog povjerenika(u vrijeme kada nije bilo bitno preko koga se uclanjujem) može li se igdje provjeriti koji povjerenik i koja su imena?
  • Tundra
    518
    Iskreno me brine da će nas šurovanje s možemovcima koštati
  • LM1995
    1.7k
    Pročitao, ali nisi razumio i/ili namjerno izvrćeš. Ukratko: 1.) Kako sam citirao tvoj odgovor padobrancu, valjda ti je jasno da “Kužim poantu” znači da mi je jasno ismijavaš njega, a ne “kajkavski govor kao takav”. Dakle, nisi mi ni u prvom postu, a pogotovo u drugom, trebao to objašnjavati. Jer - kužim. 2.) Poanta mog posta je da ne kužim kako, na forumu o zagrebačkom klubu, kao sredstvo ismijavanja koristiš karikiranje nečijeg kajkavskog govora. Kužiš? 3.) “Ajmo dalje” = nebitno/zaboravi, a ne da možemo dalje razglabati o definiciji riječi karikiranje.
  • Nolifer
    6.6k


    Isto mislim kolega, nije mi drago...
  • NitkoBitan
    12.1k
    Iskreno me brine da će nas šurovanje s možemovcima koštatiTundra86

    Kaj su nam to mozemovci tocno omogucili, ne razumijem?
  • NORTE
    9.2k
    Enormna količina gluposti se piše u ovoj temi zadnje vrijeme, čast iznimkama.
    Najbolje je preskočiti sve. Uštediš živaca i vremena.
  • Neki tip
    19.3k
    valjda ti je jasno da “Kužim poantu” znači da mi je jasno ismijavaš njega, a ne “kajkavski govor kao takav”.LM1995

    1. Ako ti je jasno da ne ismijavam kajkavski govor, onda ne znam što te uznemirava.

    ne kužim kako, na forumu o zagrebačkom klubu, kao sredstvo ismijavanja koristiš karikiranje nečijeg kajkavskog govora. Kužiš?LM1995

    2. Kužim. Znaš da ne ismijavam kajkavštinu, ali smeta ti što je koristim kao sredstvo.

    Kužim i da bi te uznemirio nos, da je kod tog forumaša velik, a ja ga nacrtao još većim.

    Jer i ti imaš nos, i svi mi dinamovci imamo noseve i vrlo je uvredljivo da kao sredstvo ismijavanja nečijih stavova nacrtam veliki nos.

    “Ajmo dalje” = nebitno/zaboravi, a ne da možemo dalje razglabati o definiciji riječi karikiranje.LM1995

    3. Ajmo dalje.
  • Papastrumf
    9.7k
    Nevjerojatno koliko puno retardiranih ljudi ovdje ima.
  • The Undertaker
    4k
    To su "vlasnici" kluba i budući birači predsjednika ili skupštine.
  • Klenx
    4.1k
    Fascinantna je količina debila ovdje.
    Ulazi nam politika u klub, šurova je s možemovcima itd.

    Pa jeste vi svjesni da je klub prije 10 i kusur godina placao reklame po novinama “HDZ u srcu”.

    Da je 90% sadasnjeg IO i NO teško ogrizlo u politiku.

    Da je klub zadnjih 10 godina sinonim za nepotizam, uhljebarenje, političke kadrove.

    Jeste vi jebeno normalni!?!?
  • Papastrumf
    9.7k

    Zalagat cemo se da u statutu stoji da svaki clan prije izbora rijesi test inteligencije.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Što bi Ćiro reko, i ovakvi kakvi pišu tu, za većinu izvršnjaka i nadzornika su cvajštajni. Na obe strane.
  • BBB Mataa998
    1.3k
    Predlazem dedi i ostalima da sutra vec od 16h pa sve dok ne zavrsi skupstina blokiraju sve teme za komentiranje. :rofl:
  • Navijač Dinama
    7.4k
    Ovu temu je najbolje do sutra pod katanac, također, mislim da se previše(pogotovo u zadnje vrijeme) krenulo brojat zrncat svima, te mislim ds bi dobro bilo da se ime kluba ne stavlja u nikakav politički kontekst i povezivanje imena kluba sa tim i tim pol.strujama i o tome tko pripada kome ili za koje za kog glasa(al to sam ja i moje mišljenje, a mišljenje ko guzica, svako ima)
  • deda
    27.9k
    Deda će imati drugih briga
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.