• Captain America
    14k
    Otiđite ispod bilo kojeg članka i pročitajte komentare.Dammir10

    Komentari osoba intelektualnih kapaciteta ravnozemljaša Pintarića nisu sigurno odraz nekog mišljenja većine. Kad bi to tako bilo, živozidaši, Radnička fronta i Domovinski pokret bi bili najjače stranke u državi umjesto redikuloznih skupina koje nitko osim njihovih glasača ne shvaća ozbiljno.
  • Papastrumf
    9.9k
    Otiđite ispod bilo kojeg članka i pročitajte komentare. Ogromna većina naroda je oštro protiv postavljanja Šimića u strukture kluba. Ne treba sada same sebe lagati, nisu Šimićevi protivnici informatički pismeniji od Šimićevih zagovornika nego je jednostavno većina ljudi protiv Šimića.Dammir10

    Jedino ako pod “ogromna vecina naroda”spadaju agencije kojima je placeno da to pisu po komentarima.
  • Neutralna zona
    33
    Da se sada spusti osoba s Marsa i pogleda stanje u Dinamu, čitavu tu povijest odnosa i sukoba, vjerojatno bi pitao, i to sasvim logično, a zašto ostaje Barišić? Pa i on je godinama u vrhu Dinama i pod njim je izglasano da Dinamo nije oštećen. Nakon toga bi ga proglasili mamićevcem jer je Barišić odjednom postao jako drag i mio, lučonoša demokracije u Dinamu.
    Ukratko, to je sukus svega.
  • Nino Bule
    11.6k
    ako se odmah ne utvrde kriteriji po kojima se netko može kandidirati i postati predsjednikomNeutralna zona

    Izbori jos nisu na vidiku, tko bi sad postavljao kriterije, mi ovdje na forumu ? Valjda treba doci do promjene statuta pa mozemo pricat o izborima i kriterijima za kandidiranje, ili ti mogu pricat o svojim zeljama i pozdravima koji nemaju nikakav utjecaj na zbilju.

    Nisam idiot da mi netko maše postulatima demokracije i da veselo mašem repom - na ništa. Jer u tom slučaju ne mijenja se ništa u funkcioniranju kluba.Neutralna zona

    Pa vec smo ti 10 puta rekli da dario simic nije demokratski izabran nego instaliran kao netko tko bi u futuru mogao promjeniti funkcioniranje kluba, to oces ga ti podrzavat ili mahat repom njih u klubu boli kurac, bila glavna osoba zdravko mamic, kresimir antolic ili netko navijacima drazi jer je trenutno postavljen klub da se tebe (i mene) ne pita nista

    A ako je smisao ad hoc stvorenih kriterija za povjerenike da se ubaci 8 najuspješnijihNeutralna zona

    ? Tko je stvorio ad hoc kriterije za povjerenike, ne razumijem uopce upis, da li ti mislis da je ovo sa povjerenicima neki novitet u statutu sada stvoren da bi boysi usli u klub ?
  • Nino Bule
    11.6k
    Nakon toga bi ga proglasili mamićevcem jer je Barišić odjednom postao jako drag i mio, lučonoša demokracije u Dinamu.
    Ukratko, to je sukus svega.
    Neutralna zona

    Ovo mi je najjace kad si izmislis nepostojeceg neprijatelja i boris se sam protiv njega, do prije par dana ste pisali kako smo prigrlili antolica kao spasitelja sad kad je ta prica pala u vodu sad se novi spin smislio, daj molim te mi reci da li te netko placa za ove usluge, stvarno umirem od znatizelje
  • Krizy
    36.6k
    Ako je ovakva "neutralna zona", kakva je ona što nije neutralna :rofl:
  • Mali dioničar
    14.3k
    Ja bi radije demokratski i članski Dinamo u drugoj ligi nego privatni na krovu Europe.criticus

    Nadam se da si svjestan da Dinamo može biti i demokratski i privatni.

    Privatni u vlasništvu članova/navijača.

    Koji bi svaki pojedinačno kao vlasnici imali pravo dolaska na Skupštinu.
  • Neutralna zona
    33
    Ovdje je sve puno paranoje, jbt kao u Balkanskom špijunu. Tko je pisao o prigrljivanju Antolića...? Ovdje samo frcaju predrasude, zablude, prozivanja...nešto što bi trebala biti neka nadgradnja rasprave i kako bi uprava kluba trebala izgledati, ovdje se drvi o ant, mam, bar...još samo čekam ustaše i četnike da netko spomene.
    Dakle plan je ući u Skupštinu pod Barišićem, podržati Šimića da promijeni Statut i model kako bi svaki član dao jedan glas i kako bi se onda izabralo Šimića i to je to. Tako bude pošteno i više neće niti jedan agent dobiti proviziju. Ok.
    8 povjerenika? Pa apsolutno se pogoduje ako se za rezultat uzimaju učlanjenja par dana prije Skupštine. Obično je demokratska procedura da se u obzir uzimaju rezultati prethodne godine za tekuću, ali dobro...razumijemo sve zašto je tako.
  • Nino Bule
    11.6k
    ovdje se drvi o ant, mam, bar..Neutralna zona

    Lav si, pises da branimo barisica kao luconosu demokracije (nijedan takav upis) i onda kazes da mi drvimo o antolicu mamicu i barisicu.

    i kako bi se onda izabralo Šimića i to je to. Tako bude pošteno i više neće niti jedan agent dobiti proviziju. Ok.Neutralna zona

    Ja ne znam jesi kognitivno ogranicen pa si ovakvo nesto iskonstruirao u glavi, stvarno sam u soku sta citam.

    8 povjerenika? Pa apsolutno se pogoduje ako se za rezultat uzimaju učlanjenja par dana prije Skupštine. Obično je demokratska procedura da se u obzir uzimaju rezultati prethodne godine za tekuću, ali dobro...razumijemo sve zašto je tako.Neutralna zona

    Kome se to pogoduje molim te i daj napisi direktno zasto je to tako, ja naprimjer ne razumijem sta impliciras. Jel impliciras da je prije ove skupstine u ožujku ubacena stavka o 8 povjerenika i da je sad ubacen i kriterij kako ulaze u skupstinu da bi boysi usli u nju ? Ne znam zasto pises o uobicajenoj demokratskoj proceduri kad ljudi koji su pisali statut za nju ne mare.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Probajte se stavit u kožu mamicevih podanika, svijet im se ruši i nije im lako,negdje treba to izbacit
  • Infinity
    15.3k
    @OBIGB

    Upis obrisan i ban.
  • criticus
    1.3k

    Ovdje se pod privatni mislilo na jednog vlasnika ne na neku vrstu dioničkog društva na koje se mislim ti referiraš. Mislim da su u raspravi sinonimi privatni - jedan imućni vlasnik, demokratski - udruga, šdd sa različitim modelima upravljanja
  • Neutralna zona
    33
    Jel možeš razumjeti jednu stvar, pisao sam o guranju politike u klub i o tome da nisam fan DŠ na takav način, tako je započelo...i to čak nisam pisao nekim žučljivim ili raspravnim tonom, očekujući polemiku koja bi došla do nekog zaključka ili mirnog razilaženja u stavovima...I šta dobijem zauzvrat? Pročitaj. Nakon toga samo se branim od prozivanja, ništa više. Ne priznajem nikome da je veći dinamovac od mene, nisam dužan hvaliti Mamića kao niti vas nekolicinu ovdje. Jednoumlje ne prihvaćam.
    Ovo što zagovaram je toliko banalno i bezopasno za ikakvu raspravu ali nakon ovakvih reakcija shvaćam da je ovdje previše bijesa. Mogu to razumjeti i pritom ostati pri svojem mišljenju.
  • Zagi
    5.2k
    Ima bijesa, naravno da ima.
    Možeš li bar razumijeti odakle dolazi?
  • Neutralna zona
    33
    Pa zar i ti ne čitaš? Da li sam napisao "mogu to razumjeti..."?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.