• Klenx
    4.1k
    Kako vam se da s mamićevskim debilima raspravljat.

    Kada netko spominje u postu:
    - politiku
    - …ali,
    - varijante izbora i kako će to ispasti
    - kako će navijači birat
    - Šimićev poslovni život


    Mamićevski de - bil.
    I treba ga ne ignorirat, ne raspravljat i uvjeravat, nego nakon skoro 13 godina tupljenja o tome stjerat u pičku mile matere.
  • Nino Bule
    11.6k


    A pisemo zbog onih koji citaju a ne zbog njega, nije ni nama tu svima sve jasno koji pratimo dinamo puno vise od prosjecnog navijaca, a i oni ce jednog dana odlucivat o buducnosti kluba i trebaju cut argumente, naravno dosadi ponavljanje, ali da bi to uslo svima u glavu vrijedi ponovit i milijun puta
  • vjeko1701
    5.9k
    Prvo bi vrijedilo iz naše kolektivne svijesti izbaciti ideje o nekim prosvjećenim apsolutistima pa onda floskule poput "je da krade ali barem nešto dobro radi" i sve takve kompromise slobode i morala.

    Također treba usaditi demokraciju, ne samo kao pravo već i obavezu u našim životima.
  • Bosna86
    11.6k
    U Hrvatskoj je na vlasti HDZ, razmjeri pljačke su toliki da se vide golim okom, ne treba ti internet niti ista… Očekivati da prosječan navijač Dinama nešto skuzi je uzaludno…
  • xavier
    11.1k
    @Neutralna zona

    Iskreno, ne znam je li gora opcija da si bot ili da stvarno misliš ovo što pišeš. Svaki dan se pojavi netko novi koji glupostima koje piše uspije uspije nadmašiti prethodnika.
  • Neutralna zona
    33
    Nisam čuo niti jedan argumentiran odgovor. Ili uglavnom pozivanje na dogme koje ovdje vladaju i nisu spremne za preispitivanje. Ponavljam ponovno, prihvaćam. Shvatio sam da je ovdje više manje sve prepušteno stihiji, osjetio sam i dozu nemoći i razočaranja i da sve ovo što pišem sutra napišu SN ili kaže osobno DŠ prihvatilo bi se aklamacijom. Nemam problema s tim.
  • Dammir10
    266
    Neka ljudi pišu što misle. Ne treba ih vrijeđati ni cenzurirati zbog njihovog stava makar im stav po nečijem mišljenju bio pogrešan ili čak glup.

    Otiđite ispod bilo kojeg članka i pročitajte komentare. Ogromna većina naroda je oštro protiv postavljanja Šimića u strukture kluba. Ne treba sada same sebe lagati, nisu Šimićevi protivnici informatički pismeniji od Šimićevih zagovornika nego je jednostavno većina ljudi protiv Šimića.

    Možemo takve ljude cenzurirati ili prihvatiti da oni postoje. Cenzuriranje i zatvaranje u svoje eho komore u kojima svi misle isto vodi ka sektašenju sličnom kao sa NH na jugu. Neka cvjeta tisuću cvjetova. Nisu svi ljudi koji su protiv Šimića mamićevci, plaćenici, glupani ili trolovi. Takav diskurs vodi u sukobe, frakcije, podijeljenost, negativu...sve ono što klubu ne treba.
  • Nino Bule
    11.6k

    Argumentiran odgovor na sta ? Pa mi smo tebe pitali koja je alternativa "ubacivanju covjeka u sustav" i koraci prema usuglasavanja statuta sa zakonom, a ti jadan pricas o privatizaciji po zakonu provođenu od strane pandura i tajnice s jedne strane, ili mamicevog intelektualca rozica i slicnih. Tvoja prica je iskljucivo podbacivanje sumnje, a rješenja jedno veliko NIŠTA. Par puta napisat "politika, hdz, sportske novosti" i slicne fraze da se zaplasi neupucene i to je to, nadam se da bar dobivas neku placicu za to, a ne da radis pro bono.
  • Nino Bule
    11.6k
    Ne treba sada same sebe lagati, nisu Šimićevi protivnici informatički pismeniji od Šimićevih zagovornika nego je jednostavno većina ljudi protiv Šimića.Dammir10

    Ma daj ? To si ti zakljucio na temelju index i facebook komentara ? Svaka cast, to u najciscim odnosima nema veze sa stvarnim zivotom, a kamoli u slucaju di se placa razne agencije za botovsko spamanje po drustvenim mrezama.
  • Klenx
    4.1k
    Evo ja ću ti objasniti kako će biti pa si dočaraj.
    Postavit će se Dario Šimić kao predsjednik uprave, promijenit će se statut koji će omogućiti izbore.

    I tu dolaze navijači, za 20 eura će birati sve.
    Od trenera, sportskog direktora, lijevog beka, dnevni meni za igrače, s čim će teta Slavica čistiti klupski wc, koji ured će imati glasnogovornica, čak i koji kondom će nositi član uprave kad ju bude šiljio.

    I tako idućih 13 godina, pa ćemo revidirati.
    Malo ćemo češće na izbore zbog tog svega, ali šta sad.

    Svidjelo se tebi ili ne, neće te se ništa ni pitati.
    Moći ćeš samo zaokruživati po listama. Ako daš 20 eura.
  • vjeko1701
    5.9k
    Ok, ali nitko ovdje ne zagovara Šimića za doživotnog predsjednika. Klub nam ide prema velikoj prekretnici kroz koju će ga trebati voditi neka prijelazna grupa ljudi. Baš ne vidim neki velik izbor po tom pitanju.

    Generalni stav koji vlada je da će zadatak te skupine biti pripremiti klub za drugačiji način vođenja. Trenutno se ne raspravlja o tome tko bi bio najbolji da vodi klub sljedećih 10 godina ili kakve kandidate tražimo.

    Onda tu ulete padobranci koji raspravljaju sa svima na bazi teza koje nisu ni izrečene niti stoje i onda ili zazivaju velike vođe ili privatizacije ili odabir ljudi koji će u klub donijeti pare i ne znam kaj. Jako je lijepo pisati kako bi to trebalo biti po tvom mišljenju ali jebeno sagledaj situaciju i ne dociraj onima koji su puno svjesniji iste od tebe i koji ne barataju mišljenjima već činjenicama.

    Uostalom, za početak treba shvatiti što se trenutno u klubu događa a ne kaj bi bilo najbolje u nekoj idealnoj situaciji u kojoj klub nije.

    U suštini, ko da me frend pita kako popraviti auto koji mu treba sutra i to sa djelovima koje ima u garaži a ja mu pilam - ma samo kupi ovaj Mercedes koji dolazi na tržište za 3 godine, kaj si glup, kakvi crni Clio i djelovi iz garaže.
  • über alles
    1.5k
    Nisam za mamica,al...
  • xavier
    11.1k


    Agrumentirani odgovor na što? Pa nije ovo krenulo danas ili jucer ili prije nekoliko mjeseci. Ova borba traje već više od 10 godina i rekao bih da odavno svi koje zanima sve znaju.

    Ako u 2023. nekom još uvijek treba objašnjavati nešto oko toga, taj ili je trol ili su mu moralne vrijednosti debelo "u minusu".
  • Ludovic IX
    5.5k
    Meni je teško vjerovati da su ovdje likovi koji su većinu vremena sutili , likovi koji žele slobodu dinama, i samo imaju nepovjerenje prema ljudima koji se spominju kao oni koji će naslijediti mamica, antolu i dr.

    Ja vjerujwm da su nešto drugo ali to sam samo ja..ili nisam.

    Mislim, kad netko želi uvjeriti ljude da je netko poput simica lošiji od perasice, antole, amrice , rozica i drugih koji sad kroje sudbinu dinama, meni je ili trol ili mamicevac.

    Ne smije reći da je za mamica ali gura priču da je sve bilo super dok nije antolic stavio rampe na mamiceve odluke.

    Rekao bih da govorim u ime većine koji ne misle sad da je simic netko tko će dinamo dignuti u neslućene visine ali misle da će pomaknuti stvari u pravom smjeru i ako dodje do promijene statuta, zašto da sw ne kandidira ako želi biti predsjednik ili da udje u tim kandidata kao novi/stari SD..

    Bit svega ovoga je samo da se lopovi maknu i da dodju ljudi koji će imati znanja i snage da dinamo pretvore u ono što svi želimo.

    I ne vidim razlog da dinamo koji pošteno radi i ljudi u njemu ne kradu od njega, ne bude još duplo jači nego sad.
  • Neutralna zona
    33
    Ne pričamo istim jezikom izgleda. Meni je nebitno da li budu izbori i model jedan član jedan glas ili tome slično ako se odmah ne utvrde kriteriji po kojima se netko može kandidirati i postati predsjednikom. Nisam idiot da mi netko maše postulatima demokracije i da veselo mašem repom - na ništa. Jer u tom slučaju ne mijenja se ništa u funkcioniranju kluba. To što ću dati glas nakon 4 godine da maknem nesposobnu budalu je 4 godine prekasno. A ako je smisao ad hoc stvorenih kriterija za povjerenike da se ubaci 8 najuspješnijih (teško pogoditi kojih) da bi se samo uveo novi model i to je ostvarenje svih ciljeva onda neka se kaže tako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.