• 000
    941
    Mario Gavranović:

    "Ovo je za nas jako važna pobjeda, došli smo po tri boda, a drago nam je da smo to i ostvarili. Nismo ušli onako kako smo planirali, ali smo u drugom poluvremenu odlično odigrali i zbog toga pobijedili."
  • deda
    27.7k
    Ljudi moji Gavran je iz ničega, apsolutno ničaga donio ovu pobjedu. Carski što kaže Marcio, carski.
  • Infinity
    15.2k
    Teska, ali velika pobjeda. Prvo poluvrijeme je bilo uzasno, katastrofalno, bas nikakvo. Ovi su uspjeli nesto malo napasti i odmah se vidjela nekvaliteta u obrani. Dinamo branici su djelovali konfuzno, a i gol je pao na dinamovski nacin. Najgore sto Dinamo nije mogao preuzeti igru pa je to izgledalo bas lose.

    U drugom poluvremenu je Dinamo preuzeo igru, Spartak nije dolazio pred Dinamov gol i onda je odmah bilo puno manje problema, Dinamo je djelovao jako dobro. Do izrazaja je dolazio Rahmani i njegova neprirodna pozicija. Odigrao je jako lose prema naprijed i bas me je nazivcirao. Neki pravi lijevi bocni bi u nekim napadackim situacijama bolje reagirao, mozda bi se izrodila neka prilika. No nebitno, to ce Bjelica rjesavati, to je njegov posao, bitna je pobjeda danas. Dinamo je i sa ovakvom obranom uspio da ih dobije. Bas sam drustvu prije utakmice rekao da oni mogu dobiti samo ako Dinamo ne zabije, jer mislim da ne mogu dati vise od jednog gola. Tako je i bilo, dali su jedan, primili dva i proljece je, a u meni nemir.

    Nadam se da su oni koji znaju popljuvati Gavranovica danas gledali utakmicu i vidjeli koliko se covjek bori i koliko je njegova igra bitna, da statistika i golovi nisu sve.

    Ne bih dalje pojedinacno izdvajao. Mogu reci bravo, cestitke i za 14 dana se vidimo na Maksimiru. Idem sam ako treba, boli me ku*ac. Spartak ne zvuci primamljivo, al idem zbog Dinama, bit ce to najveca europska utakmica u posljednjih pola stoljeca. To se ne propusta.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Kaže frend u birtiji početkom drugog poluvremena kak bi trebalo Gavrana vaditi. Rekoh, takvog igrača treba čekati do kraja i nakon pet minuta on zabije i asistencija. I još prije toga ono kad je izvukao loptu za Oršića. Igračina.
  • markoli
    1.6k
    Ovako je još slađe dobiti. Po ne znam koji put su nam pokazali dečki da imaju karakter i pobjednički mentalitet. Nije se lako vratiti nakon gola i puno promašenih zicera, ali se onda ukaže Gavranović i praktički svojom individualnom kvalitetom riješi utakmicu.

    Naklon do poda svima, srećom nam se Teo i Dilaver vraćaju za uzvrat, to će nas spasiti živaca i živaca.
  • xavier
    11.1k
    Rekao sam da neću ništa govoriti dok ne bude matematički, ali da je tu, je :cool:
  • xavier
    11.1k
    Kako će odlučiti kome dati karte za gostovanje na proljeće? Svi bi išli :grin:
  • reziser
    6.2k
    oršić do gola najlošiji igrač
    ali se ovim golom iz drugog pokušaja iskupio :ok:
  • reziser
    6.2k


    vaučeri, pa tko prije, ili prednost godišnjacima :halo:
  • deda
    27.7k
    Ozbiljno pitanje je povukao Xavi. Jedina logika je prvo ponudit godišnjacima, pa članovima, pa svim ostalima. Tako to u normalnom svijetu funkcionira.
  • markoli
    1.6k
    Čuvam koji dan godišnjeg da prenesem u 2019. :cool:
  • 000
    941
    Gdje se igra finale :cool:
  • xavier
    11.1k
    U Azerbejdžanu :grin:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Dobro je ispalo. Lešković bio dobar, Gavran najbolji. Izet loš, Oršić do gola isto, Gojak isto. Kad gledaš, s dosta neraspoloženih se uzelo 3 boda. Pobjede su nam postale rutina.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.