• marcio amoroso
    32k

    I ja volim gledati Majera ali očigledno ne paše u sistem Bjelice. Za mene je onda bolje da ga negdje posude jer je stvarno gužva u veznom redu. Danas su na klupi bili Majer, Atiemwen, Moro i Šunjić a Olma još i nema. Posudba u neki solidan strani klub je ok rješenje jer će do minuta teško.
  • cron1ck
    1.5k
    Treba jos reci i onu obranu Livija na pocetku drugog poluvremena, da je to uslo otisla bi utakmica u drugom smjeru.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ali upravo je u tome i štos jer kako se npr Olmo uklapa u Bjelicin stil igre, a Majer ne? jedino što Majeru malo šteka je igra obrane, ali i tu se trudi na svakoj utakmici i nije puno lošiji od Olma. A čak i da je kako će momak naučiti igrati ako mu nedaš da igra...

    iako moram spomenuti da mi je jasna ova zamjena Gojak-Šunjić jer su Šunjiću potrebne minute (ali iskreno trebaju i Majeru xD)
  • deda
    27.7k
    Rutinski kao prava europska momčad
  • marcio amoroso
    32k

    Na početku su me malo živcirali ali očito je plan bio pustiti ove da se ispušu. Gruzijci od sredine drugog nisu mogli da hodaju. Nije Bjelica naivan.
  • reziser
    6.2k
    na početku izgledalo loše, ali poslije na rutinu i mišiće dobili tekmu.
    tekma inače po meni dosadna, loša, puno ozljeda, ulaza fizija u teren, isprekidana
    ali prave momčadi dobijaju i slabijom igrom kao mi danas.
    veze nije bilo nigdje. Gruzijci su naočigled padali u snazi. Livaković obranio kaj je trebalo, treba ga zadržati ako je moguće.

    sve u svemu dosadna tekma i rutinska pobjeda. Bojim se da će još dosadnija biti u zagrebu bez gledatelja. Sam treba biti pažljiv da ne padne neki krumpir pa da uđe voda u uši.

    sad se okrenut Koprivnici, idemo dalje!
  • Majki2111
    2.6k
    Bjelica veli prvo poluvrijeme bilo loše, drugo poluvijeme bolje jer smo stajali bliže igraču. Igrači nisu povjerovali koliko su ovi dobri. Kaže da smo baš loše u defanzivi stajali u lrvom poluvremenu, puno trčanja u prazno i daleko od igrača.
  • reziser
    6.2k
    Ništa tu još nije gotovo, nećemo najavljivati dolazak vanzemaljaca ako Gruzijci u uzvratu naprave iznenađenje, ali Dinamo je jako blizu prolaska u 3. pretkolo Lige prvaka. A to je u cijeloj priči najvažnije

    :rofl:
  • reziser
    6.2k
    Pintu otkinuto uho u duzini 1,5 cm :grimace:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Kak se kaže, velike momčadi pobjeđuju i kad igraju loše, a mi smo stvarno bili loši danas. Nismo im se uspjeli nametnuti igrom ni u jednom trenutku. Vezna linija u kreaciji nula bodova, obrana defenzivno OK, ali kad je trebalo krenut naprijed, katastrofa. Utjeha je da lošije od ovog ne možemo, a nosimo prednost od 2:0. Očekujem rutinskih 2:0 i u uzvratu bez previše umaranja.
  • Eduardo
    17.3k
    Oršić je bio užas živi prvo poluvrijeme. Nema ga, nema i onda gol. Na kraju, bravo Orša.

    Meni isto smeta što Majer ne igra, ali ni Moro u ove tri utakmice nije vidio minutaže.
  • reziser
    6.2k
    igrat će u koprivnici... :snicker:
  • Majki2111
    2.6k
    Zašiveno tijekom utakmice al se osječo loše pa nije nastavio.
  • reziser
    6.2k

    nije trebao ni nastaviti
    ajde ti igraj sa otkinutim pa zasivenim uhom...jako tesko
    svaka cast na trudu
  • Carrasco
    4k
    protiv Belupa se nadam da ce i Majer i Atimewen biti u prvoj postavi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.