• vjeko1701
    5.9k
    Ako treba i ja povučem linije ali meni izgledaju precizne i točne. Geometrija iza toga je jako jednostavna i nema tu prostora za manevar.

    Ako bi se ikada preko VARa išla namještati zaleđa, onda bi se to najbolje radilo "slobodnim" odabirom trenutka ili malo neprecizno odabirao dio tijela koji se projicira na površinu travnjaka (kaj mi se u ovom slučaju čini dobro odrađeno) no baš same linije se ne mogu nikako crtati kako hoćeš jer se baziraju na nepobitnom geometrijskom principu kad je u pitanju projiciranje 3D prostora na 2D sliku.

    Ako ikog zanima a nije upućen, lako mogu objasniti kako se to radi.
  • Infinity
    15.2k
    Ofsajd moze biti slijepcu i navijacu Uniteda. Trece nema.
  • BBB Sibenik
    3.9k
    Kovacev Wolfsburg do šeste pobjede u nizu. Prošlo kolo su nabili 6:0 Freibrug, a danas Herthu 0:5 u gostima
  • deda
    27.4k
    This is an english game.

  • blackbully
    4.3k

    Ovi su nadmašili i Lokomotivinog admina na Twitteru, legendarno :rofl:
  • Krizy
    35k
    Evo upravi jedna za trenera, moglo bi trebati uskoro :blush:
  • Eduardo
    17.2k
    brutalno :clap:

    Zakuhalo se pred večerašnji derbi Reala i Atletica u sklopu četvrtfinala Kupa Kralja.
  • deda
    27.4k
    Samuel Etoo podvrgnuo MRI skeniranju kostiju cijelu reprezentaciju U-17 Kameruna. Od 30 izabranih palo ih je 21 kojima je utvrđeno da su puno stariji nego što to kažu njihovi prijavljeni datumi rođenja. :cool:
  • Eduardo
    17.2k
    Eto'o radi jeben posao tamo (koliko sam čitao, nemam insajderske :gasp: ) :clap:

    Lukita je nervozan :sweat:
  • Krizy
    35k
    Teška dominacija Burnleya kroz ljetne i trenutne transfere :rofl: evo još
  • deda
    27.4k
    Mađarski nogometni savez zabranio je korištenje zastava i šalova s motivima "Velike Mađarske" na utakmicama reprezentacije.
  • agramZ
    2.3k
    nesto ne vjerujem da ce oni njihovi redari oduzimati te zastave i salove.. :lol:
  • Krizy
    35k
    Kakav solo prodor Rodryga nakon dodavanja Modrića
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.