• lucky luciano
    259
    u Gyoru je Dinamo gostovao 2002. protiv ZTE-a. 2003. igrali smo protiv MTK u Budimpešti na njihovom stadionu.
  • Casual Lad
    36

    Je, bravo! ZTE je bio u Gyoru.
    Mislim da smo doma bacali one bijele trake.

    Za MTK je trebala biti koreografija doma, ali nas se malo skupilo i odustalo se.
    No gostovanja se nikako ne mogu sjetiti. Vrtim i vrtim po sjećanju, ali ne ide.
    Očito nisam bio, ali me čudi da se bar slike ne sjetim.
  • plavi67
    920
    da na zte doma su bile role od papira na početku tekme ,sjećam se ko dan danas toga :D koliko je bilo 6:0 na kraju?
  • Mara Wolfl
    9
    na ZTE je bilo jedno od najbrutalnijih navijanja ikada pogotovo kad je pucao penal lik iz ZTE prema sjeveru .Tad je na stangi bio P s Crnomerca brutala .
  • plavi67
    920
    joj da sjećam se i toga, lik je fulao penal od silne buke hahah, joj dobra stara vremena
  • OBIGB
    528


    Da, Furio Radin se bavio sociologijom. Ima njegovih radova u kombinaciji s još nekima, na temu navijaštva. Dok sam bio mlađi, prije upisanog studija sociologije :) sam čitao dosta te ex yu literature o navijačima. Ako me sjećanje dobro služi, naletio sam na razgovor više sociologa ( mislim da je jedanmod njih baš Furio Radin) s BBB, mislim iz 88e održanog u SCu ilibtako nešto. Tema, ponašanje navijača, rituali itd. Među njima je bio jedan cigan ( neki kompa od nekog našeg koji ga je izvuko od batina u BG), a mislim da je bio i jedan ZG tovar.

    Baš bi volio pročitat opet taj tekst. Skroz mi je ispario iz glave ali se može nać u gradskoj knjižnici, neznam na kojoj lokaciji. Trebalo bi malo truda uložit.
  • plavi72
    708
    30.10.1998.
    1-1 nije nas bili puno ,ali smo navijali vrhunski,mislim da je Mara promašio prazan gol, nemoguće...
    Izgled tribine,nikakav,a navijanje vrh...a to smo mi 90.-tih godina,navijanje nije nikad zakazalo...
    Na sjeveru poljuda bio transparent hvala porto...dobio nas 3-0 10 dana prije...u lp(sad se sjetih)
    1kryr5qujdy8be34.jpg
  • Infinity
    15.2k
    mislim da je Mara promašio prazan gol, nemoguće...Igor

    Ili je bila stativa? Kasnije je pijan pricao kod Malnara o toj prilici. Zezao se da zbog zene nije smio zabiti.
  • maddaddam
    2.9k
    yw8oulbs27i1swzd.jpeg

    Čeči sa ZD ig. Na dresu kao da je nalijepljen adidas znak. Moguće da je bio na lijevoj strani gdje je grb. Odlična fotka.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    bnst9jfdiu34ojsi.jpg
    Beograd
    yz1ujlp4cgal04e9.jpg

    Barcelona(nisam 100% siguran)
  • Zigi
    2.2k
    bgitd25oftdolggh.jpg
    Dinamo - Sarajevo 1990-91
  • Mali dioničar
    14.1k
    Inače, ovaj transparent je skinut sa Lisinskog sa najave koncerta Zagrebačkih ex trešnjevačkih mališana.

    46qthsxmgxx9wfgm.jpeg
  • Zigi
    2.2k
    imao sam negdje bolju sliku, postavit cu kad nađem
  • Zigi
    2.2k
    fiwapxrdxdceiwz8.jpeg
    Dinamo - Zvezda 13.05.1990
  • Miro93
    2.7k
    Dinamo - Slaven Belupo 1:2, 16.10.2004.

    Attachment
    received_1108606949825440 (17M)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.