• masacusec
    3.1k
    Junak utakmice Mesi
  • blackbully
    4.4k
    Cibona pobijedila Zadra na Višnjiku 75:68 :strong:
    Trenutno na omjeru 5:7, idućom pobjedom na 6:7 protiv MZT-a u Zagrebu.
  • Bruh
    901
    još dobit mzt i vjv smo na sigurnom u aba... Samo su pitanje pare od grada zbog onih 100k € kaj treba dat da se prijave za sredstva za sport
  • zgšd
    156
    Cibona - MZT 87-85
  • Keyser Soze
    8.1k
    Pobjedili i MZT i suce!
  • Jaro
    5.6k
    Ovo forsiranje skijaske utrke na sljemenu na dok je temperatura u Zg +15 ,a gore izmedju 0 i 10 je stvarno smijesna... Jbg, klima se promijenila u sijecnju nema zime i djenja...
    Tu se ne pali rasvjeta radi ustede, a gore se przi struja kako bi se napravila ona nakaradna "staza" u blatu... Smijesno...
    Inace sam za utrku i smatram da ulog nije bacen novac, al malo zdravog razuma nebi skodilo...
  • Mr Anderson
    5.4k
    Apsolutno besmisleno, forsira se utrka na brdu od 1000 m nadmorske visine dok je južina. Logičnije bi onda bilo da se Bjelašnica uredi pa da tamo budu utrke ako bude moguće.
  • Eduardo
    17.6k
    Večeras na SPTV-u u 21:10 počinje prijenos finala SP-a u pikadu. Tople preporuke za ispratiti :up:
  • Brotnjo
    471
    Od početka sam gledao i bome očekivano finale. mislio da ce Clemens i Smith biti li la, no ovaj ga presavi.
    Volio bi da uzme Smith ali Van Gerwen ubija...
    Inače igram lokalne turnire i dobro prolazim, samo sto se kod nas igra cricket.
  • Mališan
    1.7k
    Ne vidim način na koji bi Van Gerwen ovo mogo izgubit, kompletan turnir igra ko stroj
  • blackbully
    4.4k
    Smith se provukao još protiv Schindlera, Van Gerwen se prošetao do finala... Mene više čudi kako je Price odigrao "loš" turnir, ni one famozne slušalice mu nisu pomogle.
    Već sam tipovao na više od 10.5 setova, bit će ludnica večeras.
    Da li je istina da će skoro svi veći turniri narednih godina biti održani isključivo u Londonu?
  • Brotnjo
    471
    Ma Price je strasan igrac, ali imam osjecaj da je više razmišljao o publici nego o pikadu... Van Gerwen je favorit ali ako Smith ne padne u glavi moglo bi biti gutavo.
    Iskreno nemam ti pojma što se tiče turnira...
    https://dartstreams.lima-city.de/ evo dobar link za one što ne mogu gledati na televiziji
  • og1986
    2.9k
    Bjelašnica uredi pa da tamo budu utrke ako bude moguće.Mr Anderson

    Bjelolasica ima jako dobru stazu za veleslalom. A i tamo na 1500m visine nema snijega ni ikakvih uvjeta.

    Snježna kraljica se više nema smisla održavati, ono izgleda tragikomično, snijeg, a okolo lišće pada po zemlji i još su morali spustiti start i smanjiti stazu... Prošle godine su usrali sve sa fis-om, loša ženska i nikakva muška utrka gdje se i ozlijedio skijaš i propustio svjetsko, a naši se svađali.

    Bilo je lijepo dok je trajalo, treba biti iskren i reći nema više smisla.
  • Brotnjo
    471
    Bome brutala finale :fire: ajmo smiteee
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.