• Guinness
    1.9k
    ↪Guinness
    Pa na bilo koje, koje se sad imaju za nabavit...
    Stihl
    Ok, onda ću malo odužiti...
    Konkretno je Topps glavni za Ligu pravaka, i ostala UEFA natjecanja.
    Ove godine smo izborili pa ćemo se kasnije naći i u albumu kada izađe update sličica, pošto smo playoff tim. Ove iz prijašnjih godina se može još nabaviti po ebayu ili nekim razmjenama, ako inače skupljaš takve stvari, i sličice i kartice.
    Ove kartice nakon pobjede protiv Tottenhama i Chelsea, su bile pravljene na broj. To je Topps Now kolekcija koju Topps izdaje nakon svakog kola/runde LP, EL, KL i stavlja najbolje momente tu i imaš cca tjedan dana za kupiti.

    Jel to formalno nešto od kluba ili su to individualizirani uradci privatno izrađeni?masacusec

    Od strane kluba je samo ona kolekcija iz 2014., GNK Dinamo Nema predaje, to nemam tu jer je dosta rijetko.
    Ništa ovdje nije individualno rađeno, sve je to dio 'neke' od kolekcija sličice i kartica, samo što umjesto lijepljenja u album imam zaseban folder u kojem držim to.
  • Filip
    57
    a gdje se mogu nabaviti topps kartice inače?
  • immerwieder
    1.2k
    ja uzimam preko de.topps.com

    liga prvaka 22/23 bude na kioscima uskoro, vani je već skoro mjesec dana u prodaji,
    update s dinamo slikicama bude online dostupan od 1.11., tako barem kažu
  • Guinness
    1.9k
    liga prvaka 22/23 bude na kioscima uskoro,immerwieder

    Pa ne znam baš da bude, obzirom da se radi o distributeru koji prodaje maglu i kada ih se u nekoliko navrata pitalo za kolekciju nisu dali konkretan odgovor.
    Neću sad ići u OT sa tim, ali ukratko koga zanima samo Dinamo on će biti u update boxu iza 01.11. i to je to.
  • Stihl
    3k

    Aha, to su te fore. Ja sam mislio da se to moze skupljat ko ovaj album za SP, odes na kiosk i kupis slicice haha...klinac to skuplja, pa reko bolje da skuplja dinamo nego ovo. Naravno, vise bi ja to skupljal neg on :joke:
    Ok, hvala na odgovoru.
  • LM1995
    1.7k
    yd8teigy49snb04p.jpeg
    Napokon :grin:
  • Mrvica
    3.2k
    Pozdrav ekipa!

    Frend traži za kolekciju kartu iz lige prvaka Arsenal-Dinamo 2006. ali gostujuća, pa ako netko ima ili zna nekoga ko ima bio bih zahvalan!
  • LM1995
    1.7k
    6gzkizsmd73qde26.jpeg
    Zaprešić novi šal. Nisam ga još uzeo tak da ak netko iz ZG ide po njega molio bi da mi se javi :up:
  • LM1995
    1.7k
    jlpmm1k3vgp9q2cm.jpeg
    Mijenjam za šalove
  • Filip
    57
    m4ltpoddzq08g7tf.png
    2xsgsvzz1lbje4fq.png
    Zamjena
  • LM1995
    1.7k
    tobnlao8cn58oqbx.jpeg
    4vv4omdu2qa21g7w.jpeg
    Novo (dvostrani)
  • Tajno Ime
    128
    Kad vidim objavu @LM1995 znam da je nešto novo/staro. Svaka čast!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.