• Zagi
    5k
    Ma bjaži , meni je Dembele brutala.
    Napad Benzema/Mbape/Dembele je jedan od najačih u povijesti svjetskih prvenstava, barem na papiru.
    Može se tko sjetiti boljeg terceta? Može i 2 napadača i desetka kak se igrao nekad 3412...
    Brazil 2002: Ronaldo/Rivaldo/Ronaldinho
  • deda
    27.9k
    Garincha, Pele, Zagalo
  • Mlađi referent
    10.5k


    Perišić - Mandžukić - Rebić :cool:

    Moram izać iz ormara kao nekakav simpatizer Barcelone ( pišem o njima često grubo jer ne samo da su loši nego su sjebali auru cijelog kluba) , moram se složit s kolegom @Navijač Dinama

    Dembele ima sve, a zapravo nema ništa. Na par mjesta sam već čitao da i drugi primjećuju. Može i lijevom i desnom, ali nije sposoban pogodit stadion već su to često šutevi kojj idu po 25 metara od gola. Ima dobar dribling, a koristi ga kad ne treba, ne koristi ga kad treba. Ima na oko dobar centaršut, ali izbacuje toliko teške lopte da ih ni napadač nemre uhvatit pa imaš situaciju da mu je centaršut na 20%. Brz je, ali nije sposoban izdržat ni najmanji duel i ako prostor nije preširok uz mali kontakt on otpada. Zna si stvorit šansu na individualnu kvalitetu, ne zna šansu završit. Kretnjom ući u priliku ne zna nikako.
    Na kraju svega, brzo fizički opadne totalno i nestaje u najvećim utakmicama jer protivnici igraju energično na njega.

    Njegov problem je kaj nije evoluiro nit najmanje kao igrač. Gdje bio u BvB, on je tu i danas jednostavno. Trebao je kvalitetan rad da sve svoje atribute koristi ispravno, ovako je zapeo.
  • Fanboy
    2.2k


    Možeš samo zadnjih 20 godina pronaći minimalno jednake ili bolje...Pa čak i Francuzi su imali jači sa Zidan, Henry, Trezegeut ili Talijani sa Tottijem, Del Piero, Vierijem, Inzaghijem itd.

    Recimo Urugvaj je imao ubitačan dio sa Cavanijem, Suarezom, Forlanom itd

    Gdje su još Nizozemci, Nijemci itd
  • Infinity
    15.2k
    Mozda ga nisam dovoljno gledao, al taj Dembele mene nicim nije impresionirao, barem ne do te mjere da ga se stavlja u neke 'najbolji ikad' kombinacije.

    Mogu se eventualno Benzema i Mbappe porediti s nekim kao vrhunski duo, mada mi sam Mbappe pici po zivcima s obzirom da je sebicno go*no. S njim u Parisu mi je Neymar cak postao super, a nekad me iritirao.
  • marcio amoroso
    32.3k
    Kod gaučosa ekipa za fajt. Nabrijani su maksimalno.

    Martinez- Montiel, Martinez, Romero, Acuna- Paredes, De Paul- Messi, Dybala, Di Maria- Lautaro

    Izgleda brutalno na papiru.
  • Tercel
    383


    Za njih bi volio da osvoje..
  • luka modic
    609
    Gledajuci imena i neke lude glave na njihovom popisu s njima ak zapadnemo mislim da bi više tuče bilo nego nogometa
  • Nolifer
    6.7k
    Hrvatska igra u tri različita termina

    23.11. Maroko - Hrvatska 11:00
    23.11. Belgija - Kanada 20:00
    27.11. Belgija - Maroko 14:00
    27.11. Hrvatska - Kanada 17:00
    1.12. Kanada - Maroko 16:00
    1.12. Hrvatska - Belgija 16:00
  • ZgBlue
    486


    Najveći "problem" se napit tako rano...
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ja sam upisao bolovanje za 23.11. Za ostalo je taman.
  • Nolifer
    6.7k


    Po jutru se dan poznaje :joke:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.