• db-izbjeglica
    12.5k
    vidio danas dresove naše reprezentacije.

    prvi je čak jako dobar uživo, ima po sebi neke detalje i stvarno nemam zamjerku.
    rezervni je užaš, teški kič i neukus, ta ružna svijetlo plava boja, nekakvi ružni prijelazi boja, baš očajno.

    s druge strane, tamno plavi trening dres je top, ima po sebi kvadratiće u kojima svijetlijom plavom pet puta piše hrvatska. mogu komotno zamijeniti da dres bude trening majica, a trening majica dres.

    croatia-2022-world-cup-pre-match-shirt-2.jpg
  • Nolifer
    6.4k


    Ne znam zašto ne stave u web shop, nove trenirke, one tamnoplave, dobre su... Još da su kockice stavili bilo bi top

    Jesi vidio novi dres od HR Dragovoljca? Imaju bolji dres od repke, ima više kockica

    Primjer ti dajem

    v6ed5e76ihq9lnfu.jpg
    x3puycmovd2ze5ne.jpeg
  • db-izbjeglica
    12.5k
    ne treba ni pretjerivati kockicama, dovoljno je da ih ima na dresovima.
    hvala bogu, taj simbol je dosta primjenjiv u modernom dizajnu i dovoljno je jako malo da svima bude jano da se tu radi o hrvatskoj.
  • Nolifer
    6.4k


    Ali mene zanima, što ovi iz HNSa, toliko "skrivaju" ovu opremu gore, jer nema nigdje za kupit
  • Efes Pilsen
    6.7k
    mislim da nije do HNS nego do dobavljaca. Rekao bi da kasni isporuka od strane Nikea.
  • db-izbjeglica
    12.5k
    pa tržišta svega i svačega su u kolapsu i doslovno svega fali...
    nisu ni oni glupi da ne stave na prodaju sve što mogu.

    također, mislim da bi dinamo s adidasom trebao dogovoriti da u apsolutno svakoj njihovoj trgovini po zagrebu i okolici bude kutak sa dinamovom opremom. meni je debilno da u zagrebu uđem u adidasovu trguvinu u kojoj ne možeš kupiti dinamov dres....
  • Nolifer
    6.4k
    mislim da nije do HNS nego do dobavljaca. Rekao bi da kasni isporuka od strane Nikea.Efes Pilsen

    Moguće i to. Ali mi nije jasno, ti dizajneri, kaj su toliko praznog mjesta ostavili na prvom dresu. Ajde rezervni bih shvatio.. Ali ovo ne vjerujem da su to sranje uspjeli plasirati na tržište
  • db-izbjeglica
    12.5k
    pa ne bude na dresu u kojem se igra praznog mjesta, tamo ide broj i oznaka za koju utakmicu je dres.

    mislim, namjera dizajnera je jasna, napraviti dres koji će hrvatsku smjestiti u bijele reprezentacije, kako se ne bi događalo da rezervni dres bude korišten više od glavnoga. Mislim da su u tome i uspjeli jer sada to iz daljine izgleda kao bijela kombinacija i protiv nekih dominantno crvenih momčadi će se možda moći igrati u prvoj garnituri.

    recimo, mislim da će protiv belgije obe reptezentacije moći igrati u prvoj garnituri.
  • Nolifer
    6.4k


    Taj dio priče mi je jasan, ali ovaj dio da budem precizan, mi nije baš jasno

    o2ph07ubwealoamy.jpg
  • xavier
    11.1k
    qbkdd9zdvc3xdy75.jpg

    Ovo nije photoshop. Ovo je ni više ni manje nego ruski gostujući dres iz 1994. :cool:
  • Navijač Dinama
    7.3k
    uyzezskclka9r52c.jpg
    Dres Newcastlea povodom 130 godina.
  • immerwieder
    1.2k
    r55q43z3bicy82j5.jpg

    fc carl zeiss jena, četvrta liga, gostujući dres,
    rasprodan u 3 sata, stigla nova pošiljka
  • Nolifer
    6.4k
    Novi četvrti dres Celtica


    xedevipnkma72i3k.jpg

    https://www.footyheadlines.com/2023/03/adidas-celtic-22-23-fourth-kit.html?m=1

    Nešto slično je plasirao @Eduardo sa onim d

    Na tom tvom dresu bih možda dodao trobojnicu i kragnu, po uzoru na ovaj dres od Celtica...
  • Infinity
    15.1k
    Ja nikad ne bih dodao trobojnicu, jer to onda izgleda kao Francuska. Ako se nesto vezano za Hrvatsku mora dodat, onda to trebaju biti kockice, mada sam misljenja da nema potrebe ni za tim.
  • Nolifer
    6.4k


    Ali trobojnica je bila na retro Dinamovom dresu u onom prijelaznom povijesnom razdoblju za klub i meni osobno jedan od najljepših dresova koji smo ikad imali...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.