• Mali dioničar
    14k
    Meni piše 8.0deda

    Eto, trebao si citirati. :lol:
  • immerwieder
    1.2k
    Moha upravo popil drugi žuti protiv emirata,
    možda zadnja dva kola ne bude u rosteru, pa ostane tu u ožujku
  • cron1ck
    1.5k
    Moha mora ostati, mislim da je opet pokazao da je on igrač za Dinamo. Zadnji put se sjećam da odigrao isto ovako dobra utakmica je protiv magaradi, ali na poljudu
  • marcio amoroso
    32k

    Meni prvo poluvrijeme uz Ivanušeca najlošiji. Drugo se malo popravio.
  • og1986
    2.9k
    Stalno je ozlijeđen. To mu ne ide u prilog. A kolega je dobro rekao prvo polu loše drugo dobro. Neznam jel to da uhvati ritam, al kockati se hoće li se ozlijeđivati kasnije ?

    Za mene je bolje da ode.
  • vjeko1701
    5.9k
    Meni je Moha ko i Perić...igrači koji bi definitivno imali mjesta u Dinamu kada bi bili zdravi.
  • Str1nger Bell
    677
    Moha ima takvo srce da je to strašno. Nogometno limitiran u nekim stvarima, ali kakav je posao jucer odradio.

    Imao je Sterlinga za kojeg svi znamo kakav je igrac.
    Dečko koji uvijek ide naprijed, znao je izgubiti puno puta loptu u takvim situacijama, ali bez obzira bio Chelsea ili Varaždin, on daje svojih 100% za naš klub.
  • immerwieder
    1.2k
    Moha za Qatar
    nqdpc4tdc0b8cxp6.jpg
  • serbus
    3.5k


    Ako se ne nudiš a i ne krećeš prema naprijed nećeš ni izgubit loptu ali onda si igrač kalibra Štefulja i nisi za d. Zato Moha samo igraj svoju igru dok si tu dobro je...
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Meni je Moha opcenito dobar igrac, ima sve za svoju poziciju - brzinu, dribling, pozvrtvovnost. Opet je pokazao da to moze ic ako se racionalizira. On mi je na tragu one price Lecjaksa koji nije uspio jer je upao u 2put tehnicki jacu ekipu.
    Moha u HNLu dobije "krila" zbog dominacije Dinama, a on u biti najbolje igra kad se branimo i kad nema prostora za kalkulaciju..
  • deda
    27.7k
    Moha na treninge dolazi električnim romobilom.whatsapp-image-2022-10-16-at-18-09-28-censored.jpg
  • deda
    27.7k
    Moha i službeno na listi od 26 Iranaca. Znači imamo 5 igrača na SP. :clap:
  • Nino Bule
    11.3k

    Morat ces deda pratit broj dana od pocetka do ispadanja sa sp svih 5 nasih igraca da mozemo dodat u temi financije koliko od fife dobivamo
  • deda
    27.7k
    Mislim da su fiksirali 180.000 po igraču za grupu, 220.000 osminu finala, 280.000 četvrtinu i 320.000 za pulufinaliste te 350.000 finaliste tj. da se ne gledaju više dani. Sad jedino nemam pojma kakva je raspodjela za zadnje dvije godine jer se one gledaju. Drugim riječima mi imamo ziher 5*180.000 plus ako se prođe grupe plus bi još neka kintica trebala biti po Jakiću, Majeru i Gvardiolu jer su oni tek prošlog ljeta otišli.
  • Nino Bule
    11.3k

    Evo sa fifine stranice, lova do krova

    "For the first time, clubs will be able to apply digitally through the FIFA Professional Football Landscape platform with approximately USD 10,000 to be received for each one of the days the relevant player remains with his national team during the FIFA World Cup 2022™ and the official preparation period. The compensation will be paid to all clubs for which the footballer has played in the two years prior to the FIFA World Cup 2022."
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.