• Efes Pilsen
    7.2k
    Znaci tovari s 3 iza.. Zasto pobogu Peric opet..
  • Keyser Soze
    8.5k
    A jbt... Bez Orše, Perić igra i Ljubičić bek...
  • Stjepan
    479
    Orša odigra odličnu tekmu u gostima i doma protiv Ludogoretsa i on ga stavlja na klupu a Ivanušeca koji je u lošoj formi gura na neprirodnu poziciju
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Koja je tocno ideja opet gurat Ivanuseca na krilo. To nije funkcioniralo toliko puta da vrijedi probat jos jednom.
  • bbb medimurje
    3k
    Uzas sastav!
    Sjever gore otisao i 5 sektor
    Jos 2 su ostala
  • De Oliveira
    1k
    Ako ce stvarno igrati ovaj sastav... Nakon 6 milijuna eura za lijeve bekove, vec drugu sezonu zadnji vezni na lijevom beku. Pored mocnog Lauritsena igra blijedi Peric. Pored rasnog strijelca Drmica igra Petkovic kojem se ne da potrcati. A sto reci o ostavljanju najboljeg igraca na klupi...
  • Olmic
    2.9k
    Nema šanse da njima ovaj sastav prođe.. Nisu igrali s 3 iza nikada, crni je došao tek prije 2 tjedna, nema šanse da su uigrani..

    Lagana 3-0 pobjeda
  • Keyser Soze
    8.5k
    Pa to bi bilo ko stvoreno za Oršu...
  • Stjepan
    479
    Orišić koji je postao miljenik Sjevera i Dinamovih navijača na derbiju ostavljaš na klupi 99% sam siguran da je Oršić razočaran i da mu ovaj nije mogao prodat spiku kao da ga odmara za Bodu Glimta u utorak
  • The Undertaker
    4.4k
    Mislim da je ideja da se čeka da padnu snagom a onda ubaci Bočkaja, Oršića i Drmića.
  • Maki17
    176
    Meni jedino pozitivno kaj igra Perić, nadam se da ga onda nema protiv Boda jer nema šanse da on odigra tri za redom. Slomio bi se tamo na umjerenoj
  • Navijač Dinama
    7.7k
    Petković i Ivanusec prije Drmića i Oršića, po čemu?
  • Nino Bule
    11.9k
    Mene vise nervira ne igranje bockaja, nece ga stavit ni protiv bode glimta 1000%, ne znam cime je zasluzio ovakav tretman
  • Stjepan
    479
    Evo sve da je išao odmoriti Oršića(ja mu to ne mogu opravdati pogotovo protiv tovara) zašto nije stavio Špikića lijevo a Menala desno a ne Ivanušeca koji je u lošoj formi stavljati na ne prirodnu poziciju dečko će se samo još više podebljati lošu formu
    Nadam se da sam u krivu a da je Čačić pogodio sa svime u što čisto sumnjam
  • marcio amoroso
    33.5k
    Oni nam u zadnjim utakmicama uvijek uzmu posjed. Ideja je sa Ivanušecom na krilu i Petkom naprijed da mi uzmemo posjed.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.