• Jurki
    8.7k
    zamjenu za dinamo2Zagi

    Ak bude to Celje ili Bravo.. bilo bi odlicno.. kompetitivna liga, mozda borba za prvaka, izlazak u Europu, Postoji šablona kak se radi.. klub je sinonim za razvoj mladih igraca. Jako lijepo je gledati da jesmo tvornica talenata..i da mogu slobodno reci "la masia" je goli kurac za Dinamovu školu
  • Ali
    1.9k
    Mislim da je sazrilo vrijeme za ozbiljni projekt sa podruznicama u slo i bih ligi.Nakon gasenja druge ekipe u hnl2
    Nesto kao red bull sustav.
    Imamo vec sada nekih 40tak igraca koji su spremni za seniorski nogomet i umjesto da su rastrkani po dva tri i da kao npr. u gorici griju klupu jer je interes kluba vlastiti igraci koje mogu prodavati...
    Bas kompletna filijala za razvoj i trenera i mladih igraca.
    Posloziti financije, mozda privuci nekog jaceg sponzora...
    Primjer nesto kao posusje u bih i celje u slo...
    Sa nasim "viskom" bi tamo bili u borbi za europu. Jednima dodijeliti nekog kao krznara, drugima mozda Tomica...
    Julardzija, Jankovic, Marin...
    I naravno da tako i u juniorima umjesto da oni koji nemogu u dinamu odlaze u loksu i od tamo se nikad ne vrate da ih imamo pod ugovorom u svom klubu... ako se dokazu ides u maticni klub, ako ne prodaja i lova toj podruznici...
  • deda
    28k
    Krenulo se. 4 igrača će u Široki, 3 u Zrinjski. Vjerojatno će neki u Posušje i Sloveniju.
  • Tom Hanks
    2.6k
    https://m.vecernji.hr/vijesti/ukrajinska-obitelj-u-karlovcu-dres-omiljenog-kluba-koji-su-ponijeli-kao-relikviju-pomogao-im-je-pronaci-nove-prijatelje-1599943

    "Ja sam ga potražio na Googleu i odmah smo znali da je to to. Privlačan nam je bio i Osijek, ali Karlovac je imao prednost – blizinu Zagreba zbog Dinama! Nije nam bilo toliko važno da idemo baš u Zagreb ili na Jadran. Ovdje smo Danila upisali i NK Karlovac, ali smo ga upisali i u NK Dinamo. U tome nam je pomogao Albino Uršić, koji je djetetu odmah kupio i Dinamov dres.To je veliki nogometni klub i Danilo je sada počeo igrati u Dinamu, pa ćemo vidjeti kako će to ići. Tri puta tjedno putujemo vlakom u Zagreb na trening – kaže nam dječakov otac. Danilo se i u Ukrajini već godinama bavio nogometom."
  • Zagi
    5.1k
    Ima tko info kaj će biti sa Katinicem i Gurlicom i/ili kaj ce biti sa letećim cirkusom Damira Krznara?
  • deda
    28k
    Ni A ni B zasad
  • deda
    28k
    ccs2jqecgguv1y98.jpg
    Početak sezone za juniore na mom gruntu u Ždralovima :strong:
  • deda
    28k
    0-1 Prekrasan volej Luke Lukanića ljevicom
  • deda
    28k
    Morao sam otići nakon prvog poluvremena, ali čujem da je bila pobjeda na teške "guzove". 2-1 na koncu, pobjednički pogodak u 89. minuti. Na tribinama 400 ljudi.
  • bbb medimurje
    2.9k

    Pobjeda za Dinamo ili zdralove?
  • deda
    28k
    2. Kolo HNL za juniore

    Dinamo - Dugopolje 4:2
    Topić 2, Brkljača, Čaić.
  • nemapredaje
    2k


    oftopic, ali ne znam ima li negdje tema za moje pitanje.

    hoće li ove godine u juniorskoj ligi prvaka biti i dinamo i hajduk?
  • Infinity
    15.2k
    hoće li ove godine u juniorskoj ligi prvaka biti i dinamo i hajduk?nemapredaje

    Hoce
  • deda
    28k
    Dinamo će igrati u skupinama, a tovari će ići tzv. champions pathom dakle jedan po jedan protivnik na ispadanje.
  • Zagi
    5.1k
    Jesu iste skupine za juniore i seniore?
    Ako jesu , ovo je skupina smrti...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.