• db-izbjeglica
    12.5k
    Slovan je sigurno htio više i sigurno im je panika...ako se ne varam, ovo će im biti 4.kolo kvalifikacija, do sad su igrali 3 i dobili su samo dinamo batumi, u produžecima.

    Zrinjski nema što izgubiti, a ovi itekako imaju.
  • Krizy
    34.9k
    Pobjednici + poraženi iz PO EL idu u skupine
    nshq2hr82afd0l20.png
  • blackbully
    4.3k
    Priča Čurković u novom podcastu kakve idiotarije su Portugalci radili tovarima na gostovanju u Guimaraesu. Kaže na +40 stupnjeva im palili grijanje u svlačionici, na treninzima su ih dočekale 3 bočice vode na cijelu momčad, ležaj za masažu je bio veličine za djecu... Torcidu držali više od sat vremena na tribini i donijeli im 2 velika zvučnika tik do njih i cijelo vrijeme puštali jedno te istu navijačku pjesmu. Na parkingu su svakom tovarskom autu i kombiju probušili gume i porazbijali stakla.
  • Gelipter
    3.4k
    kud će suza nego na oko...
    Ja mislim da je to dovoljan alibi da se ni Torcida ni igrači nisu pojavili u subotu na Maksimiru.
  • Tom vg
    963
    A jadni..evo sve me steže oko srca
  • marcio amoroso
    31.8k
    Stvarno šteta, a oni tako gostoprimljivi. Svakoga dočekaju sa cvijećem. Izuzeće smo mi kad pobacaju ostatke kamenja ispod kojeg su se izvukli na naše autobuse.
  • vjeko1701
    5.9k
    Al zanimljivo, igrali i mi u Portugalu, igrala i Rijeka i to protiv istog kluba pa se ne sjećam nikakvih takvih priča.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Ovi svedi misle ozbiljno. Rijeka od lani bi vjerojatno ispala od njih.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Slovan veceras ima dosta suspendiranih, ako je neka sansa za Zrinjski onda je to veceras. Weiss, Holman, Kuco i Abena su suspendirani, Weiss i Abena su im medu vaznijim igracima. Ne bude li veceras pozitivnog rezultata jako tesko ce bit u Bratislavi.
  • Infinity
    15.1k
    Zrinjski je vec jednom dobio Slovana. Mislim cak da je bila Liga prvaka. Bilo je 1-0 u Mostaru, ali su ih ovi gore natrpali i prosli dalje.

    Veceras je svaki ishod moguc, al Slovan je ipak favorit za prolaz dalje. Cak i da Zrinjski ispadne, barem se nisu osramotili poput nekih.
  • Efes Pilsen
    6.7k
    Sta je s Jankovicem?
  • Keyser Soze
    8k
    Tovari opet s 3 stopera
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.