• Keyser Soze
    8.2k
    Prkačin najprecjenjeniji igrač ikadnamodi grebza

    Taman kad krenem srat me demantira.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Jel moguće da mula drži gnjidića u igri usprkos katastrofalnim slobodnim bacanjima?
  • Eduardo
    17.6k
    Ona tri Srbina što dominiraju 3x3 košarkom bi dobili našu reprezentativnu petorku u dvoboju 3 na 5. Komični smo.

    Baš sam dečkima u grupu napisao, sva sreća pa nisam zagrižen za košarku, inače bi me ovi otjerali u grob.
  • Guinness
    2k
    Nešto najbolje of F1 što sam vidio danas na Sileverstoneu. A pratim ju 40 godina. Čestitke Carlosu na prvoj pobjedi u karijeri. Trebalo mu je malo više od 150 trka, ali zasluženo. :clap:deda

    Oprosti, ali, zasluženo... Zbog čega?

    Da Verstappen nije imao problema pitanje da li bi Sainz završio 5i, ili uopće. Opet je pukao pod pritiskom i napravio grešku. Pokazao je zube, nažalost, jedino Leclercu.

    Tema Leclerc u Ferrariju... ne znam što reći. Jesu li zbilja svi komplet u Ferrariju retardirani do te mjere da svaku trku rade takve pogreške ili je nešto drugo u pitanju... Ne znam. Nevjerojatno. I situaciji kada imaš pobjedu u rukama, (praktički) besplatnu zamjenu guma oni odluče ostaviti ga na hardu starim 40ak krugova. Katastrofa, stvarno nevjerojatno.

    Mercedes je očito riješio problem poskakivanja, Hamilton je pokazao dobru brzinu danas, bit će zanimljivo vidjeti što mogu obojica do ljetne pauze. Pouzdanost je na visokoj razini ove godine, ako su zbilja riješili poskakivanje i tempo, moglo bi tu još biti svašta.
  • blackbully
    4.4k
    A nista, cekamo Eurobasket u rujnu. Teska sramota
  • Keyser Soze
    8.2k
    Košarkaši prosuli nemoguće i ostali bez SP
  • marcio amoroso
    32.5k
    Lauri pogodi, Babo ne pogodi i to je to.
  • Nolifer
    6.7k
    Sve to treba resetirati na tvorničke postavke
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Nije to to, ovu utakmicu je izgubio izbornik!
    Međutim, ništa bitno... Pobjeda ne bi ništa puno promijenila, jer košarkaška reprezentacija je dotaknula dno, ovo je debakl... 5 poraza i jedna pobjeda u produžetku kroz kvalifikacije za SP. Gore jednostavno ne može!
  • miro
    3.2k
    kad se sjetim s koliko žara i bojazni sam tu košarku nekad gledao i kako me sad boli kita za ovo večeras....ne bih vjerovao da mi je netko to rekao prije 20 godina
  • blackbully
    4.4k
    I koga krivit? Ne mozes NBA jer si igrace imao na raspolaganju, Radu i Stojka sto ne zele Amera za playa, Mulu kao trenera, a plafon trenerske karijere mu je KK Tuzla?
    Cirkus
  • marcio amoroso
    32.5k
    I koga krivit?blackbully

    Samo savez.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Meni je fascinantno da komentator na televiziji vidi da gnjidić ne smije biti na terenu jer je vjerojatnost da će promašiti oba bacanja jako velika, a izbornik ne vidi.
  • vafenss
    233
    Ja ne mogu vjerovati da profesionalni kosarkas moze napraviti ovo sto je Gnjidic napravio u zadnje 2 minute, mislim da bi pola zone bar jedno bacanje dalo...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Ja ne mogu vjerovati da profesionalni kosarkas moze napraviti ovo sto je Gnjidic napravio u zadnje 2 minute, mislim da bi pola zone bar jedno bacanje dalo...vafenss

    Ne samo to, još je i bespotreban faul napravio i poklonio 2 poena fincima :sweat:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.