• Keyser Soze
    8.3k
    Bojan Bogdanović nije superstar kao recimo Dončić ili Jokić, on je solidan NBA igrač s odličnim šutom, ali ni upola igrač kao ova dvojica. Hezonja praktički sam protiv svijeta, o Zubčiću, Rogiću, Gnjidiću i Drežnjaku ne treba ni govoriti jer ljudi su amateri kaj zna bilo tko ko prati našu košarku.
    Sve u svemu, očekivan poraz, ali s prevelikom razlikom i stvarno se ne vidi šansa za neki napredak u dogledno vrijeme.
  • Nolifer
    6.9k


    Ma jasno da nisu superstarsi, ali mogli su bar malo više dati za ekipu danas. Ovaj poraz baš boli. Hezonja me jedini koliko tolko ugodno iznenadio, jer se trudio danas nešto napravit, ali ostali, kao da nisu bili na terenu. Nažalost da prevelika razlika je to i očito nešto ne štima...
  • Keyser Soze
    8.3k
    Hezonja je meni teški ego triper, ne bi sol za ručkom rođenoj majci dodao. Za rezultat danas treba neki igrač za kojeg se zna da je klasa iznad, Srbi tu imaju Micića i Jokića, Janezi Dončića i Dragića, a mi Bojana i Hezonju... Dakle radi se o ogromnoj razlici u kvaliteti glavnih igrača, a da ne govorimo o ovim sporednim koji samo trebaju odrađivati svoj posao. Zadnji put smo ozbiljnu košarku igrali pod Acom kad smo izbacili Grke i Talijane na njihovom terenu pa onda došli do četvrtfinala olimpijskih igara preko Španjolaca i Litavaca. Kad pogledaš tadašnju ekipu ipak si imao najboljeg strijelca tog turnira Bogdanovića, Šarića koji se bio možda i najbolji rookie u NBA-u (na kraju Embiid osvojio), Krunu Simona koji je igrao Euroligu, solidnog Darka Planinića, zvijezdu u usponu Hezonju, a manje bitni igrači su znali svoje zadatke. Tad smo naletjeli na strašno jake Srbe, ali sam uvjeren da bi došli do medalje da smo igrali recimo s Australijom u četvrtfinalu. Danas nema takve ekipeni takve borbenosti, a ako su nam budućnost Gnjidić i Prkačin onda bolje da ni ne igramo.
  • Nolifer
    6.9k


    Sve potpis, isto mislim, naravno i mene Hezonja nervirao prije zbog svog ega, ali ako vidim da je dobro igro danas koliko je mogao je igro i ništa mu to ne zamjeram. Nisu igrali timski i to je činjenica. Ovi su praktički igrali danas Slovenci sa rezervama plus Dončić i satrali nas... To ti kažem falilo je borbenosti na terenu, zato sam i napisao da su mi izgledali kao da se nisu sastali sa loptom i sve nekako trulo bilo...

    Bit će bolje...

    SVI REZULTATI DANAŠNJIH UTAKMICA

    Grupa A

    Latvija - Srbija 66:59

    Belgija - Slovačka 102:59

    Grupa B

    Grčka - Velika Britanija 93:71

    Grupa C

    Finska - Švedska 85:69

    Slovenija - Hrvatska 97:69

    Grupa D

    Estonija - Njemačka 57:88

    Poljska - Izrael 90:85 (produžetak)
  • xavier
    11.2k
    Šarića koji se bio možda i najbolji rookie u NBA-u (na kraju Embiid osvojio)namodi grebza

    Nije da je bitno za ovu priču, ali Embiid je bio treći u glasanju za rookija godine, a Dario drugi. Osvojio je ipak Brogdon.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Što je sa Šarićem? Ozlijeđen?

    Uglavnom, niš me ne čudi. Dobro da nije otišlo preko 30 razlike. :D

    Možda nešto Rađa napiše na fejsu o svemu.
  • xavier
    11.2k
    Što je sa Šarićem? Ozlijeđen?Mali Zeus

    Dario je propustio cijenu prošlu sezonu i ne zna se kad se vraća. Rekonstrukcija koljena.
  • Mali Zeus
    10.3k
    Dario je propustio cijenu prošlu sezonu i ne zna se kad se vraća. Rekonstrukcija koljena.xavier

    A u pm. :shade:
  • Mališan
    1.8k
    Preminuo legendarni malonogometni golman Mario Švigir.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Preminuo legendarni malonogometni golman Mario Švigir.Mališan


    Šviga je i velikonogometna legenda moje generacije.

    Cijeli staž od pionira do seniora proveo je u Dinamu, ali je generacija Butine pa mu je Šviga bio rezerva slično kao Ibrahimović i Butina Ladiću u seniorima.

    Počivao u miru. :heart:
  • thomas22
    256
    Ljetni malonogometni turnir s bogatkm nagradom u Sv.Filip i Jakovu, šetam po selu i naletim na par poznatijih Zg haklera, ljetovali na tom podrucju pa slozili ekipu i dogurali do tekme s nekim zadranima koji su harali turnirima dolje....rekoh vrihedilo bi to pogledati i sjednem na tribinu kad ulazi Šviga, deblji nego ikad, bez majice i stane na gol, a domaci gledatelji kojima je bio nepoznati prasnu u smijeh. Nije im za cas bilo do smijeha jer ih je unistil i obranama ali i igrom u polju do centra. Istinska malonogometna legenda.
    Nek počiva u miru!
  • zgšd
    157
    spanjolci nama ocitali lekciju 10-5, steta... ali polufinale je puno vise nek kaj sam ocekival

    u rujnu ep u splitu, nadam se da bumo popravili ovaj bezopasan i bezidejan napad, pa uz malo srece...
  • Nolifer
    6.9k


    Već neko vrijeme nas gaze na istu foru..

    Danas je njihov golman briljirao, kakve smo mi samo zicere promašivali...
  • deda
    28.7k
    Stara dobra F1. Krv i željezo. :strong:
  • Nolifer
    6.9k
    Vaterpolisti bez medalje.. Danas komentator kaže da su bili bez kreacije.. Pa Bože dragi igra se za medalju, mora tu biti borbenosti i kreativnosti. Stvarno mi nije jasno kaj su se predali i protiv Grka i uzeli drvenu medalju
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.