• Nino Bule
    10.7k
    Bome ove godine tko kupi godisnju ici ce na 90% utakmica
  • Imamo Dinamo
    3.1k

    Kaj nisi neki tip sa zapada :razz:
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Znal netko za usporedbu, koliko koštaju, odnosno kolika je prosječna cijena godišnjih za pojedinačne tribine, recimo kod Osijeka, Rijeke i Hajduka?
  • Neki tip
    18.3k
    Kaj nisi neki tip sa zapada :razz:Imamo Dinamo

    Svi odrastamo i sazrijevamo pa i ja :cool:
  • superhik
    9.7k
    evo iz doba Korone:

    Polugodišnje:

    Gorica (125/200 kn)
    Slaven Belupo (150,00 kn, 135,00 kn – članovi kluba, 100,00 kn – umirovljenici i djeca do navršenih 18 godina)
    Osijek (Istok 100 kn, Zapad 150 kn , Loža 300 kn, Djeca 50 kn)
    Hajduk (Obiteljska tribina 275,00 kn, odnosno 75,00 kn za "Rico dječju pretplatu", Istok 425 kn, Sjever 275 kn, Zapad 525 kn)

    Godišnje:

    Rijeka (360/720/1060/1400/1620/2025/2600/2700/3240 kn)
    Lokomotiva (100 kn)

    Nemaju:

    Dinamo
    Šibenik
    Istra
    Hrvatski Dragovoljac
  • deda
    26.3k
    Još nitko nije izišao s prodajom godišnjih za sljedeću sezonu čini mi se.
  • M77
    416
    Ako žele privuci barem dio navijaca na tribine, ove godine bi trebali staviti pristupacne cijene godisnjih karata...
  • Keyser Soze
    7.8k
    Ja se nadam da će odgovornima u upravi jedan od kriterija kod određivanja cijene godišnjih biti i stanje stadiona.
  • Infinity
    14.9k
    Jest Istra.

    dfm0voyvsfm9b11n.png
  • deda
    26.3k
    Izišao je i Varaždin s cijenama.

    Loža - 700 kuna
    Zapad - 500 kuna
    Zapad desno - umirovljenici, žene i djeca do 12 godina - 350 kuna
  • marcio amoroso
    31.4k
    Loža - 700 kuna
    Zapad - 500 kuna
    Zapad desno - umirovljenici, žene i djeca do 12 godina - 350 kuna
    deda

    Godišnja za ložu 90 eura? Presmiješno!
  • deda
    26.3k
    Ma nemaju oni klasičnu ložu, to je par redova izdvojenih od ostale tribine.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Ma nemaju oni klasičnu ložu, to je par redova izdvojenih od ostale tribine.deda

    Ma nebitno. Ako sam ne cijeniš svoj proizvod kako očekivati od drugih da ga cijene.
  • Bosskovitz
    6.5k
    Bojim se da je ovo pucanje u nogu s takvim cijenama. Razumijem da su godišnje znale biti prepovoljne, ali ove cifre kojima se barata su vise nego duplo vece od zadnje sezone s godišnjima, a čak 220% skuplje u odnosu na sezonu prije te - u međuvremenu je stadion postao samo lošiji i opasniji.

    Plus, tu je problem istoka kojeg se ocito ignorira, a na njemu je bilo gro vlasnika godišnjih. Kad je Istok poskupio s 320 na 550 (60% u godinu dana) ekipa koja tamo ide nije se puno bunila jer smo bili svjesni da je 320 zaista premala cijena, ali sada kada su/smo primoran prijeći na Zapad i to platiti gotovo tri PUTA više… mnogi neće više imati godišnje, i to ne iz komocije ili rezigniranosti nego nemogućnosti. A uz dužno poštovanje, nije baš da imamo posjećenost kao Borussia Dortmund.
  • Neki tip
    18.3k
    Cijene su primjerene budući da će uključivati i Europu, ali je rast cijena, odnosno skok zaista prevelik i kao što veli @Bosskovitz bit će to mnogima previše. Psihološki makar, ako ne novčanikom.

    Zanima me i što su smislili za klinčadiju do 12. Istoka nema. Zapad gore je očaj. Roditelji će uglavnom djecu voditi na zapad dolje, a bez popusta, ak ih imaš dvoje.. 4.200 kn. Nije malo nikome.

    Pretpostavljam, odnosno siguran sam da će za mlađe od 12 dati nekakav popust, ali se nadam da ga neće ograničiti na neku konkretnu tribinu (tipa zapad gore), nego za bilo koju, po izboru.

    Budući da ću ionako na sjever (fakat ću morat razmotrit promjenu nadimka) a i mali se oduševio kad sam mu rekao da ćemo cijelu sezonu tamo (hvalio se dedi (svom, ne ovom zonaškom, "našem" :grin: ) da "već zna neke bedblubojse" :lol: ), više manje mi je sporedno primjenjuje li se popust, ali logičnije (mi) je to nego da ih se "getoizira" na nekoj tribini.

    Zna netko kak je po drugim klubovima, stadionima? Dio stadiona za klince ili neki opći popust? Ili ništa?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.