• Zagi
    5.2k
    2 seta penala , niti jedan nismo fulali (Valencia u četvrtfinalu)
  • Baneki
    731
    Svi su pucali penale odlično, baš su me iznenadili. Bravo!!!
  • Odglavedopetedindijete
    97
    Kakva utakmica naših, fascinirala su me 3 pojedinca. Duvnjak, kako s lakoćom rjesava situacije i kakvu loptu s ocima ima i uz to fajter. Brekalo dribler na beku koji slomi bilo koga i danas je prošao preko 10 puta i odlično proigrao sucica kod drugog gola, kasnije i kod gola Lace odlično nabacio. I šlag na torti Barisic, centarfor koji je golgeter, stijena u duelu i hladan kao spricer. Mislim da ova 3 malca moraju u prvoj dobit šanse pogotovo kad pogledamo pozicije koje igraju. Barisic ako nije bolji od Andrića ili brekalo od stefulja onda ne znam. Bar da protiv neke Istre, Varaždina igraju od prve i stasaju kao igrači
  • Zagi
    5.2k
    Večeras finale!
    https://www.aloula.sa/en/live/ksa-sports1
    početak u 20:00
  • deda
    28.1k
    0-0 opet penali
  • Jurki
    8.8k
    Ahhhhh jebemti penale
  • deda
    28.1k
    Zadro se sva 4 puta bacio na krivu stranu :sad:
  • Jurki
    8.8k
    Jbg penali su lutrija al deckima palac gore za cijeli turnir.. malo zrnce srece je falilo
  • Keyser Soze
    8.2k
    Jbg penali su lutrijaJurki

    Ma nisu lutrija, to mi je najgluplja nogometna floskula. Ako pogodiš svaku kak treba teško da će ti golman obranit, Portugalci su pokazali kako se trebaju pucat, Zadro ništa nije mogao.
  • deda
    28.1k
    Diko uđe, dikod ne uđe. Ali igra je bila vrlo dobra. :clap:
  • Jurki
    8.8k
    jasna stvar je da su penali i vjestina.. sve je to jako dobra skola. Ima tu dobrog štofa to sigurno. Da se uzme dobra filijala ... nema zime za Dinamo i Hr nogomet
  • Jurki
    8.8k
    tu smo negdje.. u vrhu .... i to kraj lose infrastrukture, malog bazena igraca.. btw nisam znal da su Portugalci crnci..
  • miro
    3.2k
    ma imamo vrhunsku školu, odličan sustav za mlađe kategorije u ZNS-u i bit će tu igrača u sljedećih 7-8 generacija, daj Bože da doživimo stadion u sljedećih par godina i sve predispozicije za vrhunski klub su tu
  • Zagi
    5.2k
    Treba naći zamjenu za dinamo2 jer svi ovi dečki su imali veliki fond tekmi tam. 2. hnl je odlična za ta godišta.

    Dobra tekma, bili smo nešto bolji večinu utakmice ali smo pali zadnjih 10 min kao i protiv Reala.
    Super turnir, baš ga je bilo gušt pratit cijelu gfodinu. Šteta kaj u završnici nisu igrali Rukavina i Katinić, 2 ponajbolja igrača generacije. A i Baturina je naravno dio te priče.
    Talenta koliko hočeš , sada to treba iskoristit ko kako Ajax radi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.