• ZgSt
    3
    Ako ima tko kartu, neka mi se slobodno javi.
  • plavi67
    920
    ako neko ima viška kartu, ja bi molio da mi se javi. hvala!!
  • blackbully
    4.3k
    Znam da se pricalo kako su tovari dobili 1200 ulaznica pa policija ipak dala 2000, ali nigdje ne mogu naci sluzbenu informaciju. Hajduk se jos uvijek nije oglasio oko ulaznica. To mi je malo cudno jer znamo kakvi su oni oko toga i da najave prodaju danima unaprijed, nekad i tjednim. E sad ili je zapelo oko dogovora izmedu Hajduka i Dinama ili je mozda zainteresiranost jako slaba. Mozda ce prodaja biti iskljucivo na Maksimiru, a to znaci opci kaos i guzva i njihov ulazak do poluvremena.
  • deda
    27.4k
    Iz kluba su nam javili da prijenos ulaznice iz paketa nije moguć s jedne na drugu osobu. Snalazite se.
  • reziser
    6.2k
    sve je stvar redara na ulazu....mislim i nadam se da će biti tolerantni
  • dinamo u srcu
    1.2k
    d0oisdg397rf2d1k.jpg
    Ajmo Dinamo, Ajmo Dinamo, Ajmo Dinamo, Ajmo Dinamo

    Nema predaje, Nema predaje, Nema predaje, Nema predaje
  • Nino Bule
    11.3k
    Jos jednom svakom kome treba prijenos imena na online karti javite se na pm. Ovi sa fizickim kartama jednostavno moraju na blef.
  • M77
    445
    Mislim da ce cijeli zapad bit u istim majicama ako se ovako nastavi kupovat...
  • NitkoBitan
    11.6k
    Mislim da ce cijeli zapad bit u istim majicamaNorth Rtc

    Mogao bi se i sjever malo zaplavit :smile:
  • M77
    445
    :rofl: Samo crnina
  • Dino
    2.2k

    Iskreno, jako se nadam da bude. I ja sam vecinu vremenu nosim crninu kad dolazim na tekme, al bilo bi nekak logicno da ak je Dinamova boja plava, stujemo i takav nacin odijevanja.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Livaković- Ristovski, Theo, Šutalo, Bočkaj- Mišić, Ademi- Špikić, Ivanušec, Orša- Petko

    Bude ovako ili?
  • Majki2111
    2.6k
    Hoće doć Jakić i Majer po svoje medalje? Bio bi red da dođu, ipak su bili dio ekipe ove godine. :blush:
  • Eduardo
    17.1k
    Majer ima vrlo bitnu tekmu taj dan. U 21 sat igraju s Lilleom.
  • reziser
    6.2k
    nema nikakv info kolko magaradi stize? kako ne čitam snet a pogotovo ne njihovu temu....kaj tam vele?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.