• bbb medimurje
    2.9k
    Mislim da nikad u povijesti ovog foruma nije ovak puno kupovanja karata
    Ekipa bez zamjere, al da ste na vrijeme kupili paket i dali par kuna vise (4 dana su bili na stadionu i online u prodaji) imali bi predivnu uspomenu na Osijek i pozitivnu nervozu zeluca 5 dana prije derbija :smile:
  • Nino Bule
    11.3k
    ako nisu mogli na osijek bolje da nisu kupivali paket i zakinuli nekoga tko je htio ici
  • deda
    27.6k
    Nadam se da svi polako rješavate karte. Slobodno ovdje komunicirajte, ali dogovor radite u inboxu. Čujem da smo već dosta slučajeva riješili. :strong:
  • InatiseSlavonijo
    459

    Još da ljudi provjere inbox :grin:
  • deda
    27.6k
    Ako netko ima dvije karte viška nek se javi kolegi @tkbbb u inbox.

    https://www.zonadinamo.com/profile/1084/tkbbb
  • dzg7
    243
    Ako netko ima višak za sjever da ne može ic, molim inbox :strong:
  • Nbbbm
    187
    Ima netko dvije karte za neslavlje titula otkad je Lokomotiva u 1.Hnl?
  • Salva
    2.3k
    7r3tky0h3pmq9p5i.jpeg

    Plavi vlak stiže
  • deda
    27.6k
    Zanima me s kakvim sastavima misle istrčati treneri, gosti navodno misle odmarati 3-4 udarna igrača. Moguće da i naši u tom slučaju iziđu u kombiniranom sastavu.
  • Salva
    2.3k
    Ne pita me se, ali derbi je derbi i da mogu izašao bih sa što jačim sastavom, bez obzira tko igra za Hajduk. Nismo im gola zabili u 3 utakmica, čak štoviše nismo ni pravu šansu stvorili, ne bi htio da i četvrtu odigramo loše.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Nema šanse da mi nešto kombiniramo. Nema ni razloga. Oni će vjerojatno one načete ili sa manje energije koristiti manje. Jednostavno nisu navikli igrati 2 utakmice u tjednu i svaki put su užasno izgledali. Mislim da će oni uzeti finale kupa u obzir.

    Mi moramo punom snagom i od prve minute po pobjedu.
  • Nino Bule
    11.3k
    A i cacke je rekao da on istice svoju kandidaturu. On misli da ako dobije hajduka sa 2,3 razlike da mu ne smiju dat nogu, tako da ocekujem udarni sastav.
  • NitkoBitan
    11.8k
    Plavi vlak stižeSalva

    Rasprodan?
  • jp23
    2.2k

    Vrhunac ovih događaja bi bilo da Čačić dobije na upravljanje ekipu za narednu sezonu, dobije otkaz u nekom trenutku ako ne prođemo u skupinu lige prvaka, i onda kao njegova zamjena, dođe Kruno Jurčić. Krug bi bio pun
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.