• Ali
    1.9k
    Kakva je danas bila navala na karatanu, da su bili pametni i plasirali godisnje kako sam pisao neki dan, sad kad su ljudi dosli do karatane... trebali su moci odmah rijesit ulaznice za cijelu 22/23 ... nemas kaj cekat...
    Po onoj staroj zeljezo se kuje dok je vruce...
    A ne biseri ce pustiti godisnje kad krenu GO i onda nek se ljudi tramakavljaju i muce sa dolaskom do godisnjih..
    Steta veliki promasaj po mom misljenju
  • Sjena
    36
    Dali zna tko kakva je situacija s onima koji su kupili paket (Osijek,Hajduk), u subotu ne mogu ići, jel mogu kome dati ulaznicu da ne propadne?
  • reziser
    6.4k
    Dali zna tko kakva je situacija s onima koji su kupili paket (Osijek,Hajduk), u subotu ne mogu ići, jel mogu kome dati ulaznicu da ne propadne?Sjena

    o tom tipkali jučer...
  • Mali Zeus
    9.8k
    o tom tipkali jučer...reziser

    Brate ukaži gdje, a ne ovak, dao info, a da nisi dao info.
  • reziser
    6.4k

    ovak je bilo prije kupovine paketa. pitao sam za ovakvu mozebitnu situaciju, odgovor je bio slijedeći: NEMA promjene imena na karrtama, da zadnje kolko nebi bila najezda magaradi. I bit ce vrlo stroge kontrole na Hajduku.
    e sad, na osijeku se uslo nikad laksei sa malim kontrolama. Kako je sad magarad ispala iz utrke, kako se ne ocekuje navala na karte s njihove strane, ocekujem da se moze promijeniti ime i da nece biti stroge kontrole!
    Tako da se nadam pozitivnom ishodu za vas
  • Mali Zeus
    9.8k
    baš vidio na temi ulaznice, tenks!

    Imam istu situaciju kao i @Mrvica.
  • Sjena
    36
    Nisam aktivan na ovom forumu, tako da i dalje ne znam informaciju. Uglavnom imam kartu sjever dolje, pa spreman sam ju dati besplatno tko hoće.
  • deda
    28.1k
    Jebiga Sjena kad nemremo i Zg i Ludbreg. :joke:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Nece se moc promjenit ime na kartama kad ni TP nece radit. Probajte uc na tude ime nemate kaj izgubit. Ne vjerujem da ce bit stroze provjere neg na Osijeku.
  • reziser
    6.4k
    Ne vjerujem da ce bit stroze provjere neg na OsijekuNitkoBitan

    da tekma nekaj odlucuje, i da se ocekuje velik broj magaradi onda bi bilo strogo, ovak mislim da ce sve biti slavljenicki
  • blackbully
    4.4k
    Hajduk jos uvijek nije objavio nista u vezi ulaznica za jug. Vjerojatno je negdje zapelo jer oni to znaju objaviti danima unaprijed pa cak i za gostovanja
  • Sjena
    36

    Nešto se mora žrtvovat. :lol:
  • deda
    28.1k
    Ja ću danas uputit službeni upit u klub pa javim ako odgovore.
  • seljak86
    2.4k
    Danas sam išao do fanshopa da si kupim majice za sebe i još nekoga, dođem do stadiona i nedaleko od sebe čujem klince osnovnoškolce (ne vjerujem da su stariji od 3. razreda OŠ) iza učiteljice drže se za ruke i čujem samo od njih "Dinamo..." "...Zagreb!" Odma mi je proradio smiješak kojeg nisam mogao par minuta nakon toga ukloniti s face.
  • NitkoBitan
    12.3k
    da se ocekuje velik broj magaradi onda bi bilo strogo, ovak mislim da ce sve biti slavljenickireziser

    Ma da, to i ja mislim. Kj bi zajebavali ljude u ovoj slavljenickoj atmosferi, a i provjerit osobne tisucama ljudi je samo organizacijsko kompliciranje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.