• Jurki
    8.7k
    Dobra tekma danas..nebi bilo loše uzeti ove Slovence kao feeder club.. pomoci sa kojim mladim igračem pa da se proguraju u prvu ligu.. pa nek razvijaju igrače za nas..
  • deda
    28k
    Meni je ovo palo na pamet čim sam vidio odabir protivnika. Rogaška je 90 km od Zagreba, treći su u drugoj ligi. Po meni idealan partner.

    Iako su nam Brežice i Krško još bliže.
  • SAS1987
    13.5k
    Rogaška Slatina je jako lijep grad s elitnim hotelima / wellness itd ali osim toga je dosadan mali grad u kojem nemaš baš što raditi mada možda to treba mladim igračima.

    Ipak mislim da bi bilo puno bolje da se dogovori suradnja s nekim drugim klubom koji ima bolju infrastrukturu poput NK Krka Novo Mesto, NK Drava Ptuj, NK Krško (sve 2. liga) ili uzeti nekoga iz 3. lige poput NK Izola, NK Ilirija Ljubljana itd.

    Mada ja sam za to da se preuzme NK Koper koji ima stvarno top infrastrukturu i u borbi je za naslov.
  • Mali dioničar
    14.2k
    NK IzolaSAS1987

    Njih je preuzeo Skomina koji je bio u Maksimiru ne nekoj vrsti pokazivanja ustroja škole nogometa.
  • Ludovic IX
    5.5k
    Najbolje iz ove prijateljske utakmice je to što se igrači smiju, uživaju i iskreno slave golove.

    Obično na takvim utakmicama, zabiješ gol i ideš na svoju polovicu bez previše emocija.
  • Plavi 9
    23
    28. 4. 2022.
    Dinamo Zagreb - Dinamo Kijev, prijateljska :smile:
  • Miro93
    2.7k
    Se zna u koliko sati?
  • Plavi 9
    23
    Ne znam, mislim da još ne, nisam nigdje pročitao satnicu.
  • NORTE
    9.3k
    Se zna u koliko sati?Miro93
    S obzirom da se igra isti dan kad i polufinala EL i KL očekujem neki glupi termin, ali 18 ili još bolje u 19 sati i nije toliko loše, bez obzira na radni dan.

    Međutim, to je prijateljska, dinamo je organizator susreta i sam treba odrediti termin, kakva Uefa natjecanja, čak ni tv kuća poput arene nije potrebna jer bi vjerojatno određivala termin. Iako, sigurno će biti interesa za prijenos, Sportklub mi se čini kao najbolja opcija.
  • Infinity
    15.2k
    Sportklub mi se čini kao najbolja opcija.NORTE

    Ja koliko sam skuzio, SK je cvrsto na strani Rusa, prave se mutavi i mislim da ih ovakva utakmica ne zanima.

    U svakom slucaju, utakmica je humanitarnog karaktera i trebalo bi ju prodati nekoj televiziji i taj novac proslijediti za pomoc Ukrajini. Pretpostavljam da ce ici na HRT-u, a mozda PPV na internetu nije losa opcija.
  • superhik
    10.3k
    Valjda će biti pametni i ne staviti termin u 10 ujutro
  • rob ljubavi
    774
    Pa neće , cilj tih utakmica koje igraju Ukrajinci je da se skupi lova, humanitarna pomoć i da se svijetom proširi poruka mira, podrške...
    Rekao bih 18 ili 19 sati, taman nakon radnog vremena, a opet da nije prekasno posto je i iduci dan radni
  • Eduardo
    17.6k
    18:00 po našem vremenu.

    u8o7xmod6cbv9245.jpg
  • Krizy
    36.3k
    Evo i od naših slika i najava:

    GNK Dinamo punim je srcem prihvatio inicijativu Dynama iz Kijeva za odigravanjem međusobne humanitarne utakmice. Dio je to šire akcije popularnog ukrajinskog kluba koji je, pod sloganima "Stop the War" i "Match for Peace", organizirao turneju koja uključuje pet međunarodnih humanitarnih utakmica.

    Sukladno rasporedu, suparnici Dynama iz Kijeva bit će varšavska Legia, turski Galatasary, bukureštanski FCSB, njemačka Borussia Dortmund i GNK Dinamo.

    Humanitarna utakmica na glavnom terenu maksimirskog stadiona predviđena je 28. travnja s početkom u 18 sati, a sav prihod od prodaje ulaznica namijenjen je kijevskom klubu.

    Više detalja vezano za ovaj susret objavit ćemo uskoro.
    a056yn54wc59pgdk.jpg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.