• Nino Bule
    11.5k

    Naravno ne objavit to ranije, samo se u klubu pripremit da bi tovari mogli radit invaziju na zapad i pronaci rjesenja unaprijed po meni najbolje dat pravo prvokupa onima koji su bili na osijeku
  • Infinity
    15.2k
    Imamo pet utakmica do kraja sezone. Zamislite da se mozda netko vec sad sjeti prodavati paket za svih pet utakmica. Pravo prvokupa svi koji su bili npr. na 3-5 utakmica ove sezone, pa onda clanovi i na kraju slobodna prodaja ako nesto ostane. Mozda bi ljude potakelo i da dodju na tih pet utakmica. Prodaj neku pricu o plavom proljecu, barem to nije tesko.
  • Crusades1986
    9.8k
    Toplak novi trener Gorice
  • miro
    3.2k
    Šta će im on, ne prijeti im ispadanje :grin: Črnko puše i na hladno
  • marcio amoroso
    32.4k
    Siguran sam da će Gorica sada biti tvrd orah svakome. I mi idemo tamo još jednom u goste.
  • Mali dioničar
    14.2k
    Trebali su uzeti Bielsu.
  • NitkoBitan
    12.3k
    dek5mgblldt41abj.jpg
    Ovak piše na stranici Hajduka, ispada da je za HNL utakmice dovoljno i lijecnicka potvrda o preboljenju koja traje godinu dana. Saljem s obzirom da se dosta raspravljalo o tome u proslosti a nas klub to nije jasno naglasio.
  • Nino Bule
    11.5k
    Nas klub na upit kaze da kod njih samo eu covid potvrda prolazi i da ne prihvacaju lijecnicku potvrdu o preboljenju, oni su valjda odlucili da im je tako lakse.
  • Crusades1986
    9.8k
    Zna li netko koliko točno mjesta ima kavez na Poljudu?
  • miro
    3.2k
    baš sam guglao, piše malo ispod 1500
  • Infinity
    15.2k
    Jbt, pa njima na sluzbenoj stranici pise 'oko 35.000' :rofl: :rofl: Pa barem su tu morali staviti tocan podatak.

    Prema Wikipediji kapacitet je 34.198. Prema tome bi 1.710 karata trebalo pripasti navijacima Dinama.
  • Stjepan
    479
    Šta mislite da li će Dinamo prodavati sve karte u Zagrebu ili će ostaviti da se može i na dan utakmice uzet na Poljudu jer imam osjećaj da će karte planuti za kratko vrijeme.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    1400 ulaznica su rekli čini mi se ide nama za derbi. Prodaja u ZG i dole da će moć kupit.
  • kinfa95
    488
    Nece se moc kupit dolje jer ce se sve u zgu prodat.
  • deda
    28k
    Vau, Zekić postao i SD u Slavenu. Znači kao i Bjelica. Imamo 2 managera engleskog tipa u HNL-u.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.