• Mali Zeus
    9.7k
    Taj je bio u bivšoj vojsci nešto, tj.imao je znanja potrebna za obranu RH, ali se nije stavio na raspolaganje. To je onaj Kalinić negdje izjavio...Baneki

    A Kalinić veliki heroj u ratu. :grin:
    Fascinanto mi je da je Darkec uopće preživio do sada kao ministar.
    A plenkijevi komentari su hit, baš nakon tjedna u kojem je nosač aviona došao.
    Naravno da se neće ništa dogoditi, mala rošada u vladi i žetončići će dati ruke za većinu.
    Inače umro sam jučer na Peđinu ambiciju da bude predsjednik vlade. Lik nema kontrolu ni nad vlastitom strankom.
  • masacusec
    3.1k
    Lik nema kontrolu ni nad vlastitim tijelom.
  • Baneki
    728
    Ma ok, taj Kalinić je takav kakav je, ali mene zanima je li točno što navodi, tj. gdje je Horvat bio 91' kak se ono kaže. I je li imao neka vojna znanja (bio neki rezervni oficir ili nešto slično) koja nije dao na raspolaganje domovini.
  • masacusec
    3.1k
    Zašto braniti zemlju, prljati ruke olovom i izlagati se riziku za život, kad možeš biti dio elite koja će ti i za 30 godina omogućiti da živiš kao bubreg u loju, i ti i tvoji bližnji i tvoje potomstvo?? :vomit:
  • Mali Zeus
    9.7k
    Bit će gadno.

    Cijeli niz sankcija Rusiji.
  • serbus
    3.6k


    I kako je rekao njihov diplomat "boli ih kurac". Dalje nakon te famozne izjave u tekstu stoji svake sankcije koje nam daju su dobre za nas jer naučimo sami stvarati....
  • Baneki
    728
    Hoće li biti sankcija za luđaka Trudeaua koji konjima gazi ljude?
  • Bosna86
    11.6k
    Slučajno sam naletio na to da se danas igra liga prvaka… Ne Pamtim kad sam zadnji puta pogledao neku utakmicu… 0 interesa
  • Dino
    2.2k
    Ne Pamtim kad sam zadnji puta pogledao neku utakmicu…Bosna86

    Ja se bogme nemrem sjetit kad sam zadnje gledao bilo koju tekmu da nije bio Dinamo.

    Znam jedino da sam se naso u kaficu ovo ljeto dok je hajduk igral s onim svojim tobolom il ko ih je vec izbacio pa sam se malo nasladivao.

    Samo Dinamo, za ostalo me sve boli djokan.
  • NORTE
    9.3k
    Šta je tako grozno biti ministar graditeljstva pa nitko ne želi...Imaš na raspolaganju sredstva Eu, svu silu pomoćnika i stručnih savjetnika i jedino što mediji propitkuju je obnova od potresa.
  • puxigadjurdja
    1.4k

    Očigledno je opasna mafija uključena u igru i baš se nitko iole normalan ne želi s tim igrati
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.