• Eduardo
    17.1k
    Protiv Norveške (koja je tada bila jako dobra) na kvalifikacijama za OI u Danskoj. Imao je tipa 50% obrana ili tako nešto, totalno ludo je branio.markoli

    Protiv Poljske je čuda radio prije par godina kad smo ganjali 11 razlike i uspjeli.
  • andrija91
    610
    auuu to protiv poljske se pamti za sva vremena ....čudo iz međugorja :)
  • og1986
    2.9k
    Crna Gora drži lekciju.
  • Blue98
    721
    Ubijaju nas a mi ko debili svaku akciju na crtu guramo
  • Nolifer
    6.4k
    golman je negdje na kavi, obrana jalova kao i napad, ništa, već drugi cepelin na turniru koji su nam prodali, prvo srbi, sad ovi... užas
  • Blue98
    721
    Golmani su nam među najlošijima na prvenstvu
  • Krizy
    35k
    Nekim čudom držimo x na poluvremenu
    ka9ior0uc01kakug.jpg
  • og1986
    2.9k
    U svim aspektima igre smo loši
  • jp23
    2.2k
    Ovaj njihov golman je brutalan. Toliko zicera je skinuo, svaka čast. Mi jesmo bili očajni, al on je stvarno odlično branio.
  • superhik
    10.2k
    Pola od tih obrana smo ga napucali. Sa crte on izađe, digne noge kao da preskače kozlić, a mi ga napucavamo u nogu. Sa krila u prvi kut u ruke, Cidnrić u kontri mu puca poluvisoko...
  • og1986
    2.9k
    Kaže izbornik mi imamo mlade igrače, a oni iskusne i zato su pobijedili tu "šahovsku partiju". :lol:
    Kao što sam rekao Karačić bi dobro došao.

    A ja sam jedno vrijeme branio u klubu još u osnovnoj, može mene slobodno zvati.
  • og1986
    2.9k
    a mi ga napucavamo u nogu.superhik

    A evo on tu nogu na to mjesto stavio jer nezna branit pa evo slučajno skupio 14 obrana.
  • superhik
    10.2k
    Nisam rekao slučajno. On kad ima dan dobar je golman, ali pogledaj njegove reakcije kod naših šuteva. Puno puta je reagirao unaprijed. Zato je i Horvat rekao na jednom time out-u da ga čekaju. Nemoj mi samo reći da bi protiv skoncentrirane Hrvatske skupio 14 obrana?
  • marcio amoroso
    31.9k
    Nisam gledao. Koliko su naši golmani imali obrana?
  • og1986
    2.9k


    Tu se slažem. Pešić je najveći primjer golmana koji ne reagira nikako.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.