• Ali
    1.9k

    Ovo nekaj ne stima, ak Turci mogu za <10mil€ sagradit stadion od 22.8k stolica, pa dajmo njima nek rade... ovaj prvi odlican sve natkriveno top izgleda
  • Infinity
    15.2k
    Taj stadion je kostao 45 milijuna eura. Liru je pojela inflacija pa danas 153 milijuna lira dodje 10 milijuna eura, ali 2016. nije bilo tako.
  • puxigadjurdja
    1.4k
    crplaooklj0t4r99.jpg
    Taman. Za Dinamo koji rezultatima i značajem treba i zaslužuje baš ovo.
  • Ludovic IX
    5.2k


    bio 2006-e na tekmi Fulham - Portsmouth, iskreno jer nisam uspio dobit kartu niti za jedna drugu tekmu taj vikend.. ali nije mi žao. Tad je još bio baš "cottage". Drveni stadion sa dušom.

    sad su ti bar jeftine karte za london. samo kupi ulaznicu bar par mjeseci unaprijed inače ju nećeš dobit.

    ja inače uvijek imam običaj da kad god putujem negdje, gledam da taj vikend igra klub iz grada doma pa da pogledam i tekmu a obično posjetim sve stadione zanimljive u tom gradu.
  • Deleted User
    0
    tako ga i ja doživljavam , s dušom. to još najviše na otoku ima ali i tamo sve manje. eno west ham navijači kukaju od kad su na novom. ja zadni put u londonu bio na dinamu kad smo otvarali emirates. svi pričali novi stadion ovo ono, a ja u bedu što nismo na highburyu.
    inače, slabo putujem bez malih jazavaca od kad su došli a onda su i prioriteti sasvim drukčiji što se obilazi :)
    računam ako me zdravlje posluži za 5 do 10 godina početi opet brijat ...tzv druga mladost :)
  • SAS1987
    13.3k
    y6smcqyi83qj7geo.jpg

    Sviđa mi se design... :lol:
  • Mališan
    1.7k


    Pasalo bi taman ispod maksimirske šume :lol:
  • SAS1987
    13.3k
    Pasalo bi taman ispod maksimirske šumeMališan

    Legendo :rofl: Ispod maksimirske šume i odmah do popularnog pimpeka.
  • Oluja
    3.6k
    ovakav dizajn krova bi odgovarao za poljud, ide im uz mentalitet
  • Infinity
    15.2k
    Kad se malo bolje zagledas, dio vec imaju :rofl:
  • Mali Zeus
    9.3k
    Boli me duša čitati ovu temu. Nadam se da ćemo doživjeti novi stadion, a ako ne mi barem naša djeca.
  • SAS1987
    13.3k
    Netko iz Zone je spomenuo da LASK gradi novi stadion... brutalan je :scream: Kapaciteta 20k, dva nivoa a navijačka tribina na jedan nivo. Prema projekciji će koštati 65 milje.

    6pumyu1hmn8tajkd.jpg
    af56ykat966jwxyg.jpg
    snjh118uzwm77nyo.jpg
  • Nino Bule
    11.3k
    Jedino mi se ulazi na navijackoj tribini ne sviđaju, osim toga lijep stadion i cjenovno taman sta trazimo.
  • deda
    27.6k
    Rekao bih da je ovo stadion za prepisati.
  • Oluja
    3.6k
    navijačka tribina na novom LASK-ovom stadionu će imati kapacitet od 3000 mjesta na međunarodnim, odnosno 4500 na nacionalnim utakmicama. ja bih bio presretan da dinamo napravi ovakav stadion s kapacitetom sjevera od cca 4-5000 i ulazima na navijačku tribinu s vrha tribine kao na sadašnjem sjeveru, znači bez "vrata" i ukupnog kapaciteta od maks. 25000.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.