• Dragon1Warrior123
    2.8k
    Treba nam novi trener golmana čini mi se, jer i Zagorac i Livaković su PRILIČNO lošiji zadnje dvije godine. Imaju i dalje dobre momente, ali ide polako prema dolje. Ne znam jel došlo do zasićenja ili je nešto drugo u pitanju.
  • LovroZG
    1.3k
    Već sam to spominjao, al nama vjerojatno treba stari trener golmana. Kad se steralo Bjelicu, sterao se i njegov stožer, uključujući i trenera golmana koji je u klub došo prije njega. Taj trener je Silvije Čavlina i on je sad, gle čuda, u osječkom stožeru i radi s Ivušićem.

    https://sportske.jutarnji.hr/sn/nogomet/ako-moj-sin-bude-imao-problema-zbog-mog-odlaska-onda-ce-to-biti-velika-pogreska-dinama-progovorio-covjek-koji-je-preko-noci-dobio-otkaz-u-maksimiru-10255108

    "Ipak, dobili ste otkaz?

    - Na otkaz nisam mogao utjecati! Taj otkaz si ne uzimam k srcu. Moja savjest je mirna i čista.

    Dominik Livaković se s Upravom žestoko borio, htio je da ostanete u novom stožeru, očito ste mu bili vrlo bitni za karijeru?

    - Da, borio se za mene. Livi i ja imamo specifičan odnos. Vratar u momčadi nije ista priča kao ostali igrači. Vratarima se treba posvetiti mnogo više pozornosti, moraju znati da imaju podršku. Kad vratar ima podršku, onda na utakmicama radi one stvari koje radi na treningu, ne plaši se pogreške. Kad vratar osjeti nepovjerenje, njegove odluke na utakmicama su sporije. S Livijem sam došao do odnosa maksimalnog povjerenja, to mu je puno značilo, kao i drugim našim vratarima.

    Kad je Livaković u pitanju, htio je dodati i ovo...

    - Krasno je što se borio za mene. Isto tako, ja sam se uvijek borio za njega, sve je to bilo uzajamno. Hvala mu na podršci. Mogao je isto tako i ne boriti se. Jer mogli su u klubu zbog tog zalaganja za mene njemu raditi probleme. Livaković je osjetio da se treba boriti za mene, to mu svakako nikad neću zaboraviti."
  • Ludovic IX
    5k
    i onda pročitaš gore kad netko tko navija za dinamo priziva novog golmana umjesto Livija. da bar ostane do kraja karijere kod nas
  • og1986
    2.9k
    Nitko nikada nije bio umjesto Livija, ljudi znaju da je Dinamo razvoja klubu da je svaki prijelazni rok moguće da on kao jedan od boljih pojedinaca ode. Ljudi ako govore o novom golmanu pričaju samo o zamjenama za Livija.

    Svi hi htjeli da ostane do kraja karijere. Isto mislim da bi svi htjeli i da su gvardiol i olmo i Majer ostali do kraja.
  • Eduardo
    16.9k
    Na listi deset vratara koji su tijekom 2021. godine skupili najviše minuta u igri šestorica su iz Brazila, što je očekivano jer se u tamošnjim složenim ligaškim natjecanjima igra daleko najviše, a peti na toj listi i drugi među Europljanima je Dominik Livaković. Prvi vratar Dinama i reprezentacije Hrvatske u 2021. godini skupio je u igri 6.256 minuta kroz 69 utakmica, a od vratara u Europi više je u igri branio samo Kasper Schmeichel iz Leicestera odnosno Danske, koji je u 72 utakmice skupio 6.540 minuta u igri.

    Najviše u 2021. godini na vratima je proveo Everson Marques iz Atletico Mineira s 7.120 minuta u 79 utakmica. Everson je prošle godine bio pozvan i u reprezentaciju Brazila, međutim u službenim utakmicama nije stao na gol.

  • Navijač Dinama
    6.8k
    Danas rođendan slavi naš Livi. Sa obzirom da nisam gledao Ladića, moje mišljenje jest da je Livi najbollji naš golman u povijesti, a i u povijesti reprezentacije. :smile: :party:
  • marcio amoroso
    31.5k

    Ja se sjećam i Ladića, ali meni je Livaković također najbolji.
    Osim toga je vrhunski dečko i možemo biti ponosni što nosi Dinamov dres.

    Sretan ti rođendan Livi :party:
  • deda
    26.3k
    Ja sam gledao Vlaka, Marića, Ivkovića, Stojića, Ladića i sve do danas. Mislim da je Liva najbolji u posljednjih 40 godina.
  • Beowulf112
    301
    Ja se sjecam malo ladica..ladic je branio ono sto se mora branit..nije izvodio neke bravuroze..ali je bio siguran..dok mi se livi cini da tu i tamo zna iznenaditi sa nekim vanserijskom obranom..sretan rodendan majstore i ostao nam u dinamu jos dugo!
  • Mali dioničar
    13.5k
    Kako bilo da bilo i Ladić i Livaković su rodjeni u siječnju i prezime im počinje na L tako da imamo kriterij za traženje slijedećeg vrhunskog golmana.

    A osobno se nadam da će Livaković završiti karijeru u Dinamu i to bez odlaska van kako je bio slučaj i sa Ladićem.
  • Eduardo
    16.9k
    A osobno se nadam da će Livaković završiti karijeru u Dinamu i to bez odlaska van kako je bio slučaj i sa Ladićem.Mali dioničar

    I da ga prestigne po broju službenih nastupa. Ladić ima 468 - Livi trenutno ima 216. Moglo bi to biti tu negdje kada bi Dominik ostao kod nas do kraja karijere.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Sretan rođendan NAJBOLJEM golmanu u povijesti Dinama.
  • Mališan
    1.7k
    Šuška se da je Livi grdo zaratio s nečastivim i da jedva čeka prvu ponudu da digne sidro
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.