• Navijač Dinama
    7.3k
    Kovačić golčina protiv Liverpoola.
  • Crusades1986
    9.5k
    Kovacic golcina protiv Liverpoola
  • LovroZG
    1.3k
    Ko Modrić protiv Turske, nevjerojatno.
  • Keyser Soze
    8k
    Igrač utakmice po meni.
  • Dino
    2.2k
    Kovačić golčina protiv Liverpoola.Navijač Dinama

    Kovacic golcina protiv LiverpoolaCrusades1986

    To ste se dogovorili il? :grin:
  • vjeko1701
    5.9k
    Wtf znači hin i na?
  • Blue98
    721
    Attachment
    inbound5814928267314687331 (3M)
  • deda
    27.4k
    I Dani ima koronu.
  • John
    1
    Pozdrav svima.. Navijač sam FK Sarajevo, trenutno se spominje Dean Klafurić kao jedan od dva preostala kandidata za trenera. Pa me zanima, kakav je trener, šta vi mislite o njemu?

    Gledajući CV, nije loše šta znam.
  • Olmic
    2.7k


    Dobar pomoćni nikako glavni.. Zadnje je vodio Slaven Belupo, dobio nas u prvom kolu i to je to... Forsira mlade igrače.. Iskreno se nadam da imate drugu bolju opciju, ali s obzirom tko vam je sportski direktor Klafurić van ne gine
  • Mali dioničar
    13.9k
    Pozdrav svima.. Navijač sam FK Sarajevo, trenutno se spominje Dean Klafurić kao jedan od dva preostala kandidata za trenera. Pa me zanima, kakav je trener, šta vi mislite o njemu?John

    Nadam se da ćeš imati prigodu vidjeti da li je Dean dobar trener za vas. S njime sam prijatelj pa sam subjektivan, ali evo da napišem koji redak.

    Klafurić i Bišćan su jedini treneri novije generacije, a da imaju veze s Dinamom koji su van Dinama osvajali trofeje. Bišćan u Rijeci i Olimpiji, Klafurić u Legii.

    Klafurić je van Dinama radio dobar posao i u Gorici, ali je na žalost došlo do kratkog spoja sa Upravom Gorice nakon što je Klafurić Preleca koji je tada bio trener Gorice odveo u Legiu. Nepobitno je da je Črnko digao turopoljski nogomet na najvišu razin ikada kao što je nepobitno i da je Klafurić najveći turopoljski trener ikada. Zato mi je žao da Dean nije trener Gorice. Čovjek ima karijeru u Dinamu, bio je izbornik ženske reprezentacije, odličnu epizodu u Varšavi.

    Kao trener igrao je u svim sustavima, a preferira 4-3-3.

    Vezano za Belupo i forsiranje mladjih igrača, u Belupu trener nije što je Bjelica u Osijeku tako da tamo trener nema prostora voditi svoj stručni stožer i slagati sebi igračku križaljku. Doveo je Marinu i to je bilo to, a ostalo je sve odredio klub.

    Mislim da svakako zaslužio priliku kod vas pa živi bili pa vidjeli.

    Forsira mlade igrače..Olmic

    Napisao sam - odluka kluba, a ne trenera.

    obzirom tko vam je sportski direktorOlmic

    Kepčija je savjetnik Uprave, a ne sportski direktor.
  • Eduardo
    17.2k
    Da se prisjetimo Callela. Neki dan je produžio ugovor sa Quilmes Atlético Clubom (druga argentinska liga?), a tamo je stigao u kolovozu 2020 (igrao je tamo u periodu od 2015. do 2017.). Ima 34 godine i TM ga cijeni na 200.000€. Nakon Dinama promijenio je šest klubova, nigdje više ništa nije osvojio, a prema podatcima TM-a Dinamo je jedini klub koji je za njega platio odštetu :sweat:

  • maddaddam
    2.9k
    Sa instagrama

    wl86g5nceaqq4fz2.jpeg

    Gdje su danas, što rade nakon 15 godina?

    Dario Jertec je u 36. godini postao član MNK-a Novi Marof, koji se natječe u Drugoj hrvatskoj futsal ligi.

    Nikola Pokrivač, danas, kao 35-godišnjak, igra za NK Pušća.

    Josip Tadić nastupa za Žalgiris. Nogometnu sekciju.

    Dejan Lovren stup je obrane Zenita i aktualni repstativac Hrvatske.

    Schifo je na Cipru, ima ugovor sa Arisom do kraja sezone.

    A Sammir k’o Sammir… zajebava se po Brazilu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.