• Gorica86
    276
    Karta je v žepu

    Neke dalmatinke kupuju karte za zapad dolje pa ko voli nek izvoli :wink:
  • BlueVelvet
    336
    Bilo bi uredu dati im cijeli jug, stvarno ne kužim debile iz kluba kako razmišljaju. Znači bolje im je ograničiti jug pa riskirati kupovanja za zapad i potencijalna sranja nego ptvorit cijeli jug i držati ih tamo..
  • NitkoBitan
    10.6k
    Zasto se mrtvo hladno prica o tome kak kupuju na nasem ticket pointu sa tovarskim naglaskom. Da mi tak kupujemo kod njih dole pa iskasapili bi nas.
  • vjeko1701
    5.9k
    Nismo isti ;)
  • superhik
    9.7k
    Bit će plakanja kad će se mesti pod sa njima
  • Nousername
    608
    a ono danas svatko svasta pise po netu a i svako ima muda…jos veca je sramota sto ih ta “izumrla” grupa ganja po ulicama ko cuko macku
  • Neki tip
    18.3k
    Da mi je vidjeti toga lika koji će mi na Zapadu (mimo onih 200 koje će valjda "vojska" čuvati) pred očima "slobodno doći" navijati za Hajduk. Nisam nit sam ikad bio nasilan tip, ali za ovo mi zbilja ne trebaju "izumrli bojsi".
  • og1986
    2.9k
    Čujem da neki kalkuliraju hoće ići na sjever ili se potući na zapad.

    Tako da će sigurno biti sranja ako netko pomisli dignut glas za hajduk
  • Ali
    1.8k
    Zapad dolje ce odvojiti 200 mjesta?

    Koliko sam shvatio zapad gore ce biti samo clanske, nema slobodne prodaje?
    Pitam jer sam mislio voditi i manju djecu (nek vide kako se ispuhuju umjetni baloni sa juga) ali nebih riskirao da im se nesto dogodi, ak ce ove s juga poslat na zapad gore a nasih bude manje, onda nista od klinaca nego do teretane ova dva dana i malo popravit desni uppercut i lijevi highkick
  • Mali Zeus
    8.6k
    Tako da će sigurno biti sranja ako netko pomisli dignut glas za hajdukog1986

    Da mi je vidjeti te hrabre. Vjerojatno bi se odmah i snimao kako slavi.
  • reziser
    5.8k
    ali, slobodno vodi svoju djecu, pa nas si, ne brini... a ovi dotepnci na zapad ce biti dobro cuvani, a ostali koji ce biti na zapadu ce doci incognito, tak da...ne boji se nereda... A i ak bude nekaj, ne brini :strong:
    bit ce jos zena i djece ;)
  • rob ljubavi
    723
    Ma nemojte se ni slučajno premišljat ne vodit djecu,ženu,curu,unuke i kaj ti ja znam...na našem smo stadionu, naš grad=naša pravila. Ako baš nesto iskrsne lagano s klincima na drugu stranu i bok...

    Nek' njima šu*ak gaće žvače.
  • Neki tip
    18.3k
    Ja malog ipak ne vodim.

    Uvijek mu govorim da bijela majica na njemu mora bar koji sat i ostati bijela i sad bi mu doista konfuzna poruka bila da vidi kako tata mlati nekoga jer - ima bijelu majicu.

    Zbunjujuće poruke nisu dobre za djecu. :halo:
  • Nolifer
    5.9k
    Ma dobijamo to sigurno. Nešto me čelo svrbi, a kad me čelo svrbi znak je pobjede i da ih ugasimo prije euforije, prije sna o duploj kruni, prije nego što su si već upisali tu titulu kupa.

    Sad ili nikad ih treba razmontirati na tvorničke postavke!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.