• Eduardo
    16.8k
    Tri prethodna susreta smo dobili, doduše minimalnim pobjedama ali bodovi su ti koji se pišu i pamte. U Gorici smo slavili sa 1:0 i 2:1 dok je u Maksimiru završilo takodjer sa 1:0.

    Nama utakmica naravno nema rezultatski imperativ osim zadrżavanja pozitivne i pobjedničke atmosfere pred nadolazeće finale kupa dok je Gorici u borbi za Europu potreban svaki bod, a posebno pobjeda.

    Vjerujem u dobru i kvalitetnu predstavu obje momčadi. Želio bi im pobjedu da je s druge strane bilo koja momčad osim Dinama... ovako, sorry dečki morate bodove trażit drugdje.

    SUDE:
    Goran Gabrilo (Split) Hrvoje Radić (Split) Alen Jakšić (Solin) Jakov Titlić (Hrvace)
    1. Ishod Utakmice (9 votes)
        Pobjeda Dinama
        67%
        Nerješeno
        11%
        Pobjeda Gorice
        22%
  • markoli
    1.6k
    Bude i ovo pobjeda. Taman generalka prije finala kupa.
  • LovroZG
    1.3k
    Dobra tekma, Atiemwen je dobro igro u prvom pol., a kasnije ga nije bilo. Petkovića nije išlo.
  • Infinity
    14.9k
    Nije lose ovo danas bilo. Dinamo s pola gasa, ali opet dominantno. Moglo je ovo zavrsiti cak i katastrofom gostiju da se nastavilo u pocetnom tempu. Izdvojio bih Moru, Belog i Stojanovica. Danas ih je bilo svugdje po terenu. Beli treba popravit zavrsnicu i na ljeto ce biti je*eni tenk. Stoja sve bolji i bolji, cak mi ga pomalo zao sto ce na klupu zbog Pinta. I naravno Hajrovic. Vidi se sa je pozelio igrat lopte. Kad je usao isao je gristi za svaku loptu. Ocekujem ga da poludi zadnje dvije utakmice i da nas opet baca u trans.

    I jako lijepo je vidjeti da se i za ovako 'nebitne' utakmice spremaju neke akcije iz prekida, nema tu totalnog mrsko, radi se, vjezba se, a danas se lijepo isplatilo trecim pogotkom. Idemo jako u zavrsnicu i jos jace u novo ljeto.
  • Eduardo
    16.8k
    Koji je ovo zicer po redu da je Beli zapucao i promašio?
    Petković je dosta pao, od kad je bio u repki i još ovo mlitavo izvođenje penala danas...
    Mislim i da smo ove sezone srušili rekord po broju kornera, danas čak 18 komada :D

    Također da pohvalim taj gol iz uigrane akcije iz kornera, šteta što i prvi pokušaj nije pogodio :D
  • deda
    26.3k
    Vrlo dobra tekma Dinama, ali i gostiju. Deda odgledao iz novinarske lože. Suh ko barut.
  • Kwedi
    3.8k
    Leovac jučer predasistencija, asistencija i gol
  • BluePhone67
    3k
    Igrac utakmice zasluzeno
  • deda
    26.3k
    Ja sam kad je lopta krenula iz kornera ju već vidio u mreži.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.