• marcio amoroso
    31.4k
    Dapače, mislim da bi on jednog dana trebao dobiti šansu i na našoj klupi.deda

    Ni ja u njega ne vjerujem nimalo. Pa čovjek sada u Zrinjskom ima najbolji kadar u Bosni. U Gorici se mislilo da radi odličan posao, a Dambrauskas je radio još dosta bolji. O Mariboru ti je kolega u postu iznad sve objasnio. Po meni je on miljama daleko od kvalitete za Dinamovog trenera.
  • deda
    26.3k
    Dobro ja ne govorim o današnjici, nego o mogućnostima.
  • Dudu
    2.6k
    Ma kakav Sergej, što dalje od Dinama..

    Sumnjam da će uzet i bh prvenstvo, Tuzla bolje izgleda
  • Nema zaleđa Mikića
    957
    8xdymtkblkndolzv.jpg
    Slavlje sa bivšim suigračem i crveni zbog kojega neće žaliti.
  • agramZ
    2.2k
    ultrasi middlesbrougha sa porukom za rivala :cool:
    VOmjeotX_o.png
  • deda
    26.3k
    Pade Tuzla ko kruška na Grbavici
  • Dudu
    2.6k
    tek je početak, nemoj me krivo shvatit. ja sam živio 5 godina u Mostaru i ako me pitaš za koga bi volio da osvojim, to je Zrinjski :grin:

    Ali ne može se uspoređivat bh liga i hrvatska liga i Sergej kao ozbiljno rješenje, išao sam tu i tamo na utakmice, za mene je to seoska liga
  • deda
    26.3k
    Ma slažem se. Vodeći igrači udarnih momčadi su naši drugoligaški ili igrači klubiva iz donjeg dijela HNLa. Meni jednistavno Zrinja u ovim BIH okvirima ostavlja dojam najzrelije momčadi.
  • Dudu
    2.6k
    pa to ti govorim, ja kad sam išao na neke tekme, Nemanja Bilbija odskakao za klasu od ostalih, a lik epizodno igrao za RNK Split, ne znam jel gol uspio zabit.. a u Zrinjskom strah i trepet bio
  • Neki tip
    18.3k
    u Zrinjskom strah i trepet bioDudu

    I ostao. I sad trpa
  • Navijač Dinama
    6.8k
    ja sam živio 5 godinaDudu

    Ja ću aman morat narednih 5 godina radi studiranja :nerd:

    Nemanja BilbijaDudu

    Daleko najjači igrač lige, on kao napadač i Ćorluka kao bek.
  • Eduardo
    16.8k
    Ivan Klasnić, jedva ga prepoznah...

    avn72ytdis5dj1f9.jpg
  • Neki tip
    18.3k
    morat narednih 5 godina radi studiranja :nerd:Navijač Dinama

    Što studiraš?

    I nemoj da ti moranje teško padne.. Mostar je za studente baš super grad. Studentica je više nego studenata, u prosjeku vrlo lijepe..
  • marcio amoroso
    31.4k
    Mostar je za studente baš super grad.Neki tip sa Zapada

    Raj na zemlji. Žena kao u priči, vrijeme dobro, a cijene apsolutno ok.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.