Kaj su ti čari ironije.. teško ogorčenje pospeš, ali kakti super ti je sve, dogodi se ludi preokret i onda frajerski poručiš "kaj sam vam rekel.." :lol:Neki tip sa Zapada

Ove mlade generacije moraju još puno nivoa mudrosti savladati :wink:
  • Gelipter
    3.3k
    Luda tekma. Nakon prvog dijela jedva sam se usudio sanjati povratak na 3:3, a sad mi je na kraju baš žao za poništen gol Orše i pobjedu. Boysi pojeli Armadu.
    Samo da mi je vidjeti sad nekoga ko će reći da je HNL dosadan. Nakon ovoga u Beču fkt može biti svašta. Svakako tipujem da Petko zabija iz penala slabašno uz desni kut, a ostalo ovisi od taktičkih zamisli trenerskog maga.
  • Eduardo
    16.8k
    mislim da ima nekih 10 golova u Dinamu u nekih 800 minuta... jos nije dobio pravu šansu, a uvijek napravi nešto kad igra...Carrasco

26 nastupa, 909 minuta, 10 golova (4 s 11m) i 3 asistencije.
  • Keyser Soze
    7.8k
    Razbit ćemo Rapid u Beču, ovakav povratak diže moral svima.
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Tovari standard gledali sofu il rezultate pa lupaju da su penali nezasluženi, korporacija u fullu, itd... glupani obični.

Da mi je njihov mozak da se malo odmorim.
  • NitkoBitan
    10.6k
    Razbit ćemo Rapid u Bečunamodi grebza

I ja isto imam taj neki feeling. Mi smo se vratili sa 3:0 dok je Rapid primio gol u 87. minuti sa igracem vise za 1:1. Ulazimo definitivno sa vise samopouzdanja + njihovi nasi bojkotiraju a nasi navijaju
  • marcio amoroso
    31.4k
    Andric je najpodcjenjeniji igrac u Dinamu u zadnjih nez koliko godina . Svaki put kad igra vise od 10 min da veliki doprinos ekipi i ne razumijem da se Čopu daje da igra ispred Andrića a ovaj izmislio nogomet za njegaplavo tece mojim zilama

I danas je promašio vrhunsku priliku i par puta krivim dodavanjem skuhao kontru.
    Čovjek nije podcijenjen nego precijenjen. Može zahvaliti Bogu i slijepoj skaut službi što je ikada obukao Dinamov službeni dres.
  • SAS1987
    13k
    Andrić je po profilu klasični napadač a svugdje (osim u Inter Z.) je imao lošu statistiku. Ja ne vidim niti jedan segment njegove igre koji bi bio na nivoju Dinama.
    7.8k
    Krznar se zahvalio Boysima za navijanje, veli da su se čuli pogotovo drugo poluvrijeme :clap:
  • deda
    26.3k
    Dakle sudac je poništio gol Oršića zbog kontrafaula Ivanušeca koji je uslijedio nakon faula nad njim. Geniozno. :monkey:
  • thomas22
    256
    Ovak se prvenstva osvajaju! Cestitam navijacima dinama novi naslov prvaka! Laku noc!
  • Majki2111
    2.5k
    Na kraju realan rezultat: Što je Dinamo dobio promjenom sustava?

Rijeka i Dinamo odigrali su vrhunsku utakmicu, svakoj ekipi rezultatski je pripalo po jedno poluvrijeme i krajnji rezultat 3-3 bio je realan i zaslužen bod s obje strane.

Rijeka je u prvom poluvremena odigrala sa sličnim planom kao protiv Hajduka. Prepuštena je inicijativa protivniku, discplinirano i kompaktno iza lopte uz povremene izlete u presing te brze tranzicije po oduzetoj lopti. Postigli su nekoliko vrhunskih akcija na taj način i kad se uzme obzir individualna kvaliteta Drmića koji može postići gol iz teških situacija i Dinamo se brzo našao u rezultatskom minusu.

Na poluvremenu trener Krznar radi tri izmjene, mijenja sustav iz početnih 4-2-3-1 u 3-4-1-2. Promjenom je dobio sljedeće stvari:

1. otvaranje s trojicom
    -Rijeka je često u prvom dijelu odsjecala stopere i tjerala ih na dodavanja prema boku - gdje su onda pritiskom sprječavali daljnji protok lopte prema naprijed. S trojocom iza jedan od bočnih stopera imao je slobodnog prostora iznijeti loptu i napraviti sljedeći potez

2. dodatan igrač u zaštiti
    -u prvom dijelu Dinamo je tranziciju branio s dvojicom stopera i najčešće jednim zadnji veznim, kad bi on ispao ostalo je veliki prostor između stopera i ostatka ekipe. Umjesto 2+1 sa trojicom stopera dobili su 3+1, dodatni igrač bi popunjavao prostor koji je prethodno ostajao nebranjen

3. Ivanušec u sredini
    -Dinamo je izašao s trojicom visokih igrača u sredini i nedostajalo je motorike i agresivnosti, što je Ivanušec nadoknadio. Što sama statistika (najviši InStat Index) potvrđuje kad on više sudjeluje u igri Dinamo ima više koristi

4. dodatni napadač
    -ubacivanje Oršića kao dodatnog napadača dalo je Dinamu dubinu koja je nedostajala u prvom dijelu. Kad Oršić igra na krilu protivnici znaju kako će napadati i često ima 1 na 2, ponekad 1 na 3 situaciju, pozicioniranjem u vrhu napadu ima veću slobodu i prostor za kretanje

5. energija igrača s klupe
    -Dinamo ima prednost u širini rostera, puno igrača s klupe koji se žele dokazati, to su najbolje pokazali Menalo i Andrić (i Šutalo) koji su ušli umjesto veterana Čopa i Leovca

• De Oliveira
    817
    Andric je deset razina ispod napadaca koji treba Dinamu. Uz to je to sto je i meni sa te strane nikada vise nitko ne bi obukao sveti dres, a pogotovo ne netko smijesne kvalitete. Obicno pranje novaca.