• NORTE
    8.4k
    Hahaha "Fudbalski Hram". Ovo je kao onaj Puskas Academy iz nekog sela. Prvi moderan stadion u Srbiji. Čak ni Rujevica ni Drosina nemaju ovakve uvjete.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    meni to izgleda kao nešto slično stadionu u dugopolju.
  • SAS1987
    13k
    meni je stadion u Dugopolju puno funkcionalniji za gledanje tekme jer nema tribine iza gola i zato su tribine uz teren puno više pa je pogled na teren bolji.
  • Infinity
    14.9k
    Dugopolje je*e to sto ima tribine na dva nivoa i kad sjedis u zadnjem redu donjeg nivoa je sve super, al kad se ustanes smeta ti gornji nivo :rofl:

    Al meni je super i ovaj stadion TSC-a i Dugopolje, dodao bih i Gornji Milanovac (bez sjeverne tribine). Sve su to mali stadioni koji sluze svrsi i u kakve bi takvi klubovi trebali ulagati.

    Za ovaj u BP je najveca steta sto je kapacitet 4.200, a ne 4.500 kako sad pokusavaju prikazati, jer su vjerojatno tek sad skontali da im tih 300 stolica znaci jednu UEFA kategoriju. Progledat ce se kroz prste, to nije upitno, al moglo se biti malo pametnije na pocetku, jer TSC zeli igrati Europu svake godine.
  • immerwieder
    1.1k
    koji bude to švedski stil za moskitose,
    imal sam lani neku trku krajem kolovoza uz dravu, bili su kao kolibri velki,
    do zgb sam stal valda pet puta kolko sam plikove mazal
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Jbt pa ovo je u prvom mjesecu izgledalo cca isto ovako.
  • og1986
    2.9k
    Nedavno je netko rekao da neće biti završeno do kraja sezone.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Bitno da ga završe, ne bi bilo prvo gradilište od kojeg se odustalo...
  • NitkoBitan
    10.6k
    Do 11. mj bi trebali tribine rjesit, a nakon toga zavrsavaju krov i posvecuju se interijeru.
  • Eduardo
    16.8k
    Ok, nije nogometni, ali gradi se u susjedstvu. Mađari nisu normalni...

    BUDAPEST - National Athletics Centre (40,000) - 2023

    n0tavsx9tthlzttv.jpeg

    075a4jcpv9xldvkz.jpeg

    cn5kr8typb6kpv79.jpeg

    m32idmjvk3gaxx4t.jpeg
  • og1986
    2.9k
    Pa koliko su Mađari potrošili do sada na sve te silne stadione?

    Rastu ko gljive :smile:
  • Eduardo
    16.8k
    a paralelno se gradi i multifunkcionalna dvorana kapaciteta 22.000 gledatelja koja će 2023. biti jedna od dvorana u kojima će se igrati rukometno prvenstvo.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Mađari su normalni, mi nismo normalni!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.