• Hipo
    406
    HszW6x8.jpg

    Polufinale kupa u utorak.


    Kartone u kc dobili petković i moro.
    Tako da ih nema protiv osijeka.


    Sastav za kup:

    Livakovic
    Stojanovic-teofil-dilaver-rahmani
    Ademi-sunjic?
    Hajro-olmo-orsic
    Gavro

    Ogromni favoriti smo.
    Osijek je toliko slab da je izgubio u puli od nikad jadnije istre.

    Mi idemo u finale u Pulu i naravno da želim da igramo protiv Rijeke.
    1. Tko ide u finale? (15 votes)
        Dinamo
        93%
        Osijek
          7%
  • LovroZG
    1.3k
    Moro i Petković ne igraju protiv Osijeka, al za vikend. Suspenzija zbog žutih ne vredi za kup.

    Ovo će nam bit 50. utakmica u sezoni. Ak pobijedimo, odigrat ćemo ih ukupno 57.

    I nisam siguran da ćemo lako proć. Skender može opizdit jeben bunker, a s time se i mi mučimo.
  • reziser
    5.8k
    prognoza loša, eto razloga za nedolazak na tekmu :rage:
  • Majki2111
    2.5k
    Leovac i Gavranović nekonkuriraju za sutra. Poslije ove utakmice igrači bobivaju 2 i pol dana slobodno. Mislim da neće bit neke velike kiše, moglo bi coći nešto ljudi.
  • LovroZG
    1.3k
    Šta je Gavranu? Ozljeda?
  • Hipo
    406
    Volio bih 5:0 sutra.
    Toliko smo i bolji.

    Pokazat meštru kako je oslabio osijek rasprodajom...
  • deda
    26.3k
    Ne vidim iskreno kako nas Osijek može ugroziti ako ne nastupimo sa C sastavom.
  • reziser
    5.8k

    nikad ne znas
    jedna je utakmica, treba biti oprezan, ali se nadamo laganom ulasku u finale

    stizes? ;)
  • deda
    26.3k
    Uvijek :wink:
  • Majki2111
    2.5k
    Obzervacija s tekme. 5 minuta Petković ne napušta lijevog veznog u obrani, Oršić i on se nisu stigli promjenit nakon prekida nekog. 5 minuta, bilo je prilika da se brzo promjene al nisu htjeli da bebi raspores se porušio....
  • LovroZG
    1.3k
    Odlična tekma. Puna kontrola utakmice, dobra obrana, naprijed par puta razbili zajeban blok.

    Bilo je malo grešaka, jedno smo vrijeme probali igrat 343 u napadu s bekovima naprijed i Šunjićem na stoperu, al se od tog odustalo kad je Osijek krenuo s dugim loptama i zabadanjem u sredinu.

    Šunjić zabio 500. gol Dinama u Kupu. :gasp:
  • Mr Anderson
    4.9k
    Srećom se nije jača kiša spustila za vrijeme utakmice, inače bi dojam bio još gori. Ne znam za druge, ali mene ovakve utakmice nimalo ne vesele. Je da je to taktički dobro postavljeno, da je utakmica pod kontrolom, sve to stoji, ali s ovakvim nogometom neće se privući ljude. Jedino kaj će se pamtiti je tak slalom Petkovića, ostalk za zaborav.
  • Guinness
    1.9k
    Ima tko kartu s današnje utakmice?
  • reziser
    5.8k
    Skoro sam zaspao na utakmici.
    Takve tekme su još jedan razlog malog broja navijaača na tekmama
  • 000
    941
    Uz Petkovicev slalom, najjaci potez mi je najnoviji potez kluba, zabrana unosenja stiropora zapodguzicu na tribinu :down:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.