• markoli
    1.6k
    Petkovićeva minijatura je vrh.
  • reziser
    5.8k

    E to mi nije jasno uopce.
    Zabranit stiropor???
    Mozda dobijemo,neko nesuvislo objasnjenje
  • 000
    941


    Zna se sto se dogodilo sa najvecim prodavacem stiropora do sada, pa pokusavaju sasjeci biznis u zacetku, da se ne ponovi :cool:
  • deda
    26.3k
    ovo sa stiroporom je vrh vrhova. :rage:
  • Guinness
    1.9k
    Uz Petkovicev slalom, najjaci potez mi je najnoviji potez kluba, zabrana unosenja stiropora zapodguzicu na tribinu :down:Cavalera

    Jučer je opet bilo svakojakih bahaćenja od strane kluba/redara te murije.
    Razglaba se o slaboj posjećenosti zbog infrastrukture, ne zanimljivosti i slično, ali...
  • reziser
    5.8k
    Kakvog bahacenja?
  • Eduardo
    16.8k
    Bezveze mi je micanje Zagorca sa gola... Trebao je i dalje braniti kup.
  • deda
    26.3k
    Možda dobije gostovanje u Osijeku.
  • deda
    26.3k
    Nekak si mislim bolje da prođe Rijeka jer Intera još nikad nismo pobijedili u finalu kupa. :lol:
  • markoli
    1.6k
    Baš sam i ja razmišljao zašto Zagi nije branio jučer. Ove sezone je pokazao da može super zamijeniti Livakovića.
  • marcio amoroso
    31.4k
    I meni je žao Zagija ali Bjelica jednostavno ne jebe živu silu nego samo hoće rezultat. Nema usluga, nema žao mi ovoga ili onoga. Meni je bilo žao sinoć Andrića i Gojaka, zagrijavaju se 50 minuta po kiši i onda uđu po minutu, Bjelica je jednostavno profesionalac i to je to. Deda nam se sakrio u novinarsku ložu dok je padalo, ja i cavalera ko miševi pokisli :lol:
  • Blaz
    350
    ajde malo kisice, mogli ste se skinut do pasa kao klinci na sjeveru. :lol:
  • marcio amoroso
    31.4k

    Slikao je cavalera legende sto su se skinule :grin: , ma ništa strašno, nismo od šećera da se istopimo
  • LovroZG
    1.3k
    Zagorac nije u kupu ni u 1/4 branio. On brani svakih par tekmi u domaćim natjecanjima pa šta se poklopi, poklopi se.
  • Hipo
    406
    Zagorac ce branit skoro sve do kraja sezone osim derbija i finala kupa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.