• SAS1987
    13k
    Novi dres NK Maribor :smile:

    4p9syj6eujfcv077.png
    992oyxr8vsydtw60.png
  • xavier
    11k


    Stvarno? Uz ovo mi ide Talijan s gomilom gela u kosi i sjajnim cipelama u špicu :grimace:

    Jednostavno mi nikako ne leži smjer u kojem dizajn dresova ide.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Stvarno?xavier

    Stvarno.
    Iskreno sam i ja te gomile gela koristio dok se bilo mlado i dok je bilo kose :grin:
    Razumijem te šta hoćeš reći sa tim da ti se ne sviđaju ovi novi dresovi, ali se jednostavno neki trendovi moraju pratiti. Italijani su čak predvodnici i mora im se priznati da nekog klinca o modi znaju. Meni su oni njihovi klasični također ljepši, ali vjerojatno bude ljudi kojima su ovi vrh.
  • Nolifer
    5.9k
    Jednostavno mi nikako ne leži smjer u kojem dizajn dresova ide.xavier

    Točno. Čak su mi draži niželigaški dizajni dresova sa nepoznatim markama, koje ipak drže do njihovih boja i tradicije. Ovo sve danas je otišlo u krivom smjeru. Pa ovaj od Intera, brate mili, znaš da ima crno plave-crte i ostavi ih, kome smetaju.

    Pa radi toga sam zavolio Serie A, jer Juve je crno-bijeli sa običnim prugama, Milan sa crveno-crnim i Inter sa plavo-crnim prugama i tadašnji dresovi su imali dušu, ovi danas svi prepuni nekog ''uzorka'' i smatraju da je to moderno, a zapravo je bzvz
  • xavier
    11k


    Čekaj, ja sam tek sad skužio da je ovo prvi dres...do sad sam mislio da je treći i bio mi je ružan s tim zmijskim uzorkom, ali ako je ovo prvi, onda stvarno nemam riječi :yikes:
  • Neki tip
    18.3k
    Isukrste.. :yikes:

    Dragi @xavier, imaš odriješene ruke (nije da ti treba moj blagoslov, al eto..) za komentiranje uzorka koliko god te volja, ovo je sablasno gadno. Meni.

    S druge strane, činjenica je da sam ja teška konzerva kad je odjeća u pitanju. Sa svime "kasnim" godinama, na sve se oko na kraju navikne. Možda će i na ovo, mada mi je to trenutno teško zamislivo.
  • Nolifer
    5.9k


    Da nažalost, sve su mijenjali, od grba do dresa...
  • Mali Zeus
    8.7k
    Dres je strava. Pod strava mislim stravično ružan.
  • xavier
    11k
    Još se ovdje ni ne vidi dobro...a pogledajte ga "u punom sjaju":

    y7ttk0yni8r0ez39.jpg
  • markoli
    1.6k
    Ovo mi izgleda kao zmijska koža, a s obzirom da se zmija često koristi kao simbol Intera, to ima smisla. Meni uopće nije loš.
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Meni je isto ok.
    Baš ste konzerve, da se vas pita klubovi ne bi trebalii ni mijenjati dresove, uvijek bi bili isti, eventualno jednom u 5 sezona, čisto reda radi. :lol:

    Traju jednu sezonu i sasvim je razumno da se tu i tamo razbije monotonija i malo iskoči iz kolosijeka. Zmijski uzorak, kao jedan od simbola intera, je meni baš dobar detalj.
  • über alles
    1.4k
    Dres je bas unikatan ,a opet drzi neku tradiciju s bojama. Opustite se malo...
  • ZGBhoy
    1.7k
    Celtic izbacio nove dresove za dolazeću Sezonu

    Mislim da ove godine uzimam ovaj zeleni gostujući

    w5es690wmxg105ng.jpegmwd0ai31pezkjalc.jpeg
    wxn66q9tj00vvjzm.jpeg
    5pqrkh0bpn97c57p.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.