• 000
    941
    ByZh4sp.jpg

    Unaprijed upisani bodovi koje samo trebamo staviti u dzep?
    Ne bih rekao, mada je Istra u vjerojatno najgoroj formi od svih klubova u HNL-u.
    Na klupi Istre je legenda Dinama, Igor Cvitanovic, koji poznaje Dinamo u dusu.
    Uz pravi pristup pobjeda ne smije doci u pitanje. Prilika da vidimo Marina od prve minute.
    1. Sto vi mislite, kako prolazimo u Puli? (11 votes)
        Iznenadjenje dosadasnjeg dijela prvenstva, sva tri boda ostaju u Puli
        27%
        Nerijeseno, nista manje iznenadjenje, no istrijanima je svaki bod bitan
        18%
        Rutinski prolaz modrog vlaka kroz pulski kolodvor
        55%
  • Guinness
    1.9k
    200 karata za naš sektor u prodaji na ticket pointu , cijena karte 50 kn
    KND organizira bus, 120 kn za članove - 140kn za ne članove
  • BluePhone67
    3k
    DINAMO ZAGREB
    PRIJAVA

    8.4.2019. | Vijesti
    OBAVIJEST ZA NAVIJAČE
    ULAZNICE ZA UTAKMICU ISTRA 1961 - DINAMO U PULI
    U 29. kolu Hrvatski Telekom Prve lige Dinamo odlazi na gostovanje kod NK Istra 1961, a susret je na rasporedu u subotu, 13. travnja s početkom u 16:30 sati.

    GNK Dinamo dobio je na raspolaganje za prodaju u Zagrebu 200 ulaznica za gostujući sektor stadiona Aldo Drosina.

    Ulaznice po cijeni od 50 kuna moći će se kupiti na Ticket pointu kod stadiona Maksimir prema sljedećem rasporedu:

    Četvrtak, 11.4., od 11 do 19 sati

    Petak, 12.4., od 11 do 19 sati

    Prodaja će biti moguća uz prethodno predočenje važećeg osobnog dokumenta, a sve su ulaznice personalizirane i glase na ime i prezime. GNK Dinamo zadržava pravo uskrate kupovine ulaznice ako postoje neki od razloga za to predviđeni Zakonom o sprječavanju nereda na sportskim natjecanjima.

    PRODAJA NA DAN UTAKMICE

    Na dan utakmice nema prodaje ulaznica u Zagrebu.

    NK Istra 1961 organizirat će prodaju ulaznica za navijače Dinama na dan utakmice (subota, 13.4.) od 13:30 do 17:30 sati na ulazu na gostujuću tribinu. Cijena ulaznice bit će i na dan utakmice 50 kuna.

    Ovim putem molimo navijače za fer, korektno i sportsko navijanje na utakmici bez rasističkog i diskriminatornog skandiranja te ujedno pozivamo na suzdržavanje od upotrebe pirotehnike.
  • 000
    941
    Par crtica sa utakmice Dinamo - Istra igrane u sezoni 2009./2010.
    Plavi u to vrijeme predvođeni "perverznim pojačanjem", ubojitim Grkom Dimitrios "Dimitrisom" Papadopoulosom.:

    bn2FJ9g.jpg

    OcNf34T.jpg

    51ybc7N.jpg

    8ANZKST.jpg

    tMXUm8Z.jpg
  • deda
    26.3k
    Izvrsno poluvrijeme u Puli.
  • Bosna86
    11.1k
    Crni ako se ne trgne leti iz Dinama vrlo brzo, ako se ne moze Istri nametnuti onda nemamo sta pricati
  • Infinity
    14.9k
    Ma dobro je ovo, jos se i ne ide punom snagom. Belom tocno fali nesto da proradi. Mrtvac danas identican onom u Lisabonu, bas sam odvrtio taj film u glavi kad je isao prema golu i opet promasuje cijeli gol.
  • Infinity
    14.9k
    Odlicna predstava u drugom poluvremenu. Steta samo sto je kraj, kako se utakmica blizila kraju tako je Dinamo bio bolji. Istra moze biti sretna s ova cetiri komada.
  • dinamo vitez
    213
    Oršić danas odličan, Olmova golčina u maniri Danija Alvesa. Mislim da možemo biti zadovoljni, izuzev nešto slabije partije Atiemwena i možda Gavranovića. Drago mi je da vidim da prvotimci lete i na kraju sezone. Jako dobro, sve u svemu.
  • deda
    26.3k
    Jako, jako dobra tekma plavih. Posebno mi se svidjela igra po zemlji, dakle možemo.
  • deda
    26.3k
    Olmo svaki tjedan podigne cijenu za milju-dvije. Vjerujem da je 30 trenutno minimum, iako ga ja ne bi dao bez 40.
  • deda
    26.3k
    Na žalost nije me baš usrećila današnja prezentacija Čondrića na golu Istre s obzirom na to da nam dolazi na ljeto. :groan:
  • Blaz
    350
    ide trampa condric - grbic :wink:
  • markoli
    1.6k
    Olmo baš dominira. Beli nije u elementu, danas opet promašio zicera. Vidi se da je bio u banani kad je izlazio s terena.

    Bojim se da on jednostavno nije za Dinamo, jednostavno on mora imati svoju slobodu u igri da bude produktivan, to znači i dosta grešaka, što u ovom sustavu ne prolazi.
  • deda
    26.3k
    Ali danas je igrao već ozbiljnije obranu. Ako ga itko može stesat, onda je to general.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.