• Guinness
    2k
    Ukoliko bi grupa bila prisutna na zadnje 3 domaće tekme, to će biti prvi puta nakon sezone 09/10 da smo bili na svim domaćim utakmicama.

    Izvor pamćenje
  • Infinity
    15.2k
    Zadnje kolo s tovarima bi trebalo bit 25.000. Nadam se da ce iz kluba vidjeti potencijal i tada staviti proslavu titule, a ne prvu domacu nakon sto se matematicki osigura.
  • SAS1987
    13.5k


    Bit će sigurno 25 000+... jedino šteta da se igra u nedelju a ne u subotu. Ali nema veze, dolazimo :party:
  • BluePhone67
    3.3k
    9rjdvlas9drsf2b4.jpg
    06ih9iejjtz6d138.jpg

    Sn 12.04.2019
  • BluePhone67
    3.3k
    Nevjerojatno, da je vec toliko proslo.. Sunjic je prije cak 5 godina je debitrao protiv Istre zamjenivsi tada Corica.

    Dinamo je ove sezone na 13 gostijucih utakmica Hnl, gledalo 82554 gledatelja sto je prosjek 6350.. Malo glup podatak kada se uzme da je vecina tog prosjeka gostovanje u Splitu gdje su tovari gledali prije svega svoje sa najvecom posjetom, kao i svi ostali klubovi i navijaci, ali eto neka se i to upise da je Dinamo najgledaniji klub u gostima.
  • deda
    28k
    Izet Hajrović: "Imam poruku za sve mlade igrače GNK Dinamo Zagreb. Ostanite u Dinamu, a u Europu idite tek kad izgradite ime, kao zvijezde, a ne da ste u novom klubu borci za sitnu minutažu! Znam da je zov Europe velik, ali ako si pravi, ta Europa neće pobjeći..."
  • 000
    941
    Izet Hajrović: "Imam poruku za sve mlade igrače GNK Dinamo Zagreb. Ostanite u Dinamu, a u Europu idite tek kad izgradite ime, kao zvijezde, a ne da ste u novom klubu borci za sitnu minutažu! Znam da je zov Europe velik, ali ako si pravi, ta Europa neće pobjeći..."deda

    Svaka čast Izete. Kad se sjetim samo kakav je propuh bio, a u Dinamu je stvarno sve za uzor.
  • deda
    28k
    Kristijan Lovrić HNK Gorica:

    "Broj 44 na dresu posvećen je mojem uzoru i idolu Ivanu Perišiću. Nikakav stranac, samo Perišić! Volio bih ga jednom i upoznati...Od klubova osim Gorice navijao sam samo za GNK Dinamo Zagreb, čiji bih dres volio jednom i obući..."
  • reziser
    6.4k
    čitam o vačim brojkama na stadionu do kraja sezone.
    Dao Bog da bude tako
    pogotovo zadnje kolo 25000?!
    ali mislim da jako maštate
    protiv lokosa i gorice bit će ispodprosječna posjeta
    i na zadnjem kolu ako bude 15000 bit će super
  • reziser
    6.4k
    Igrača kao Izet dugo nismo imali!
    i igrač i ljudina!
  • deda
    28k
    Slažem se s Režekom što se tiče brojki. Zato sam i spomenuo tih 18 tisuća u tri tekme. Valjda ćemo to uspjeti. Naravno nekim teškim marketingom ili besplatnim ulazom bi se možda stadion napunio protiv orjunaša.
  • xavier
    11.1k
    Slažem se, ukupno 18.000 bi moglo biti. 25.000 protiv Hajduka mislim da je utopija u ovom trenutku.
  • weasley
    27
    u vezi zadnje objave na Zona FB-u, na prvoj slici Piškor i Vugrinec, a ne vidim Piškora u sastavu te utakmice na: https://hrnogomet.com/hnl/utakmica.php?id=4565&lang=hr

    jel to s neke druge tekme?

    56726482_2161057203960841_4737061340772827136_n.jpg?_nc_cat=108&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=3c801c51429f378fb85e683003e2a204&oe=5D339E70
  • Kwedi
    3.8k
    mislim da je to darmopil,a ne piškor
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.