• BluePhone67
    3k
    Otvaramo kutak za sve uspješne kladioničare i one nešto malo manje, a žele običnim smrtnicima otkrit zicer dana i da im svi zajedno uzmemo pare.. Znamo da Vas ima, slobodno se pohvalite.

    Sretno
  • deda
    26.3k
    Poseban naglasak ovdje stavljamo na našeg kolegu Blaža, on je stari maher po ovom pitanju. Naravno, ne očekujemo prijedloge prije, da se ne bi ureklo listiće, već da se poslije uredno ljudi pohvale. Npr. ja neću, pošto se već par godina ne kladim.
  • Blaz
    350
    Kljucaj temu, ovo je zlo. :rofl:
  • 000
    941
    I ja sam vec godinama izvan ovog biznisa :) Mada me umalo povuklo da stavim na Dinamo kontra Anderlechta, ali sam odolio. Na zalost.
  • Blaz
    350
    Cedevita kontrahendikep
    Zvezda kontrahendikep
  • Eduardo
    16.8k
    I ja sam vec godinama izvan ovog biznisa :) Mada me umalo povuklo da stavim na Dinamo kontra Anderlechta, ali sam odolio. Na zalost.Cavalera

    Dinamo kontra Anderlechta mi je jedino što sam pogodio u zadnje vrijeme iako jako rijetko i igram kladionicu posljednjih 3.god.
  • reziser
    5.8k
    decki, savjet...odustanite od klađenja....čisto dobronamjerno
  • Blaz
    350
    Nadam se da je netko ispratio ova dva para. :cool:
  • BluePhone67
    3k
    Nadam se da je netko ispratio ova dva para.Blaz

    :clap: :clap:

    Cestitam, moramo te pocet ozbiljnije shvacat. Samo salji zicere i sretno
  • deda
    26.3k
    Ispratili jesmo, ali ne i financijski :rofl:
  • Blaz
    350
    Del potro
    Bayern-efes manje od 161
  • purger39
    10
    ak more prijedlog...
    otvorite acc na kladama tipa bet365, bet-at-home, whill, betway, circus.be...
    te kladionice imaju u ponudi utakmice 3HNL sa detaljnom razradom... :cool:
  • Blaz
    350
    Kaj imas nekakve dojave za 3 hnl?
  • Eduardo
    16.8k
    Del potro
    Bayern-efes manje od 161
    Blaz

    Delpo se ozljedio? Opet?
  • Blaz
    350
    Proklizao i izgleda da je otislo koljeno. Predao mec nakon sto je izgubio 1 set 7-5.
  • Blaz
    350
    Bayern - efes tocno 161 poen
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.