• Infinity
    14.9k
    Sutevi nista, vidja se, al posjed i pasovi su brutalni. Ovo ce se ucit u skoli jednog dana.
  • Infinity
    14.9k
    Daj podijeli te dojave, i nas ostale je pogodila korona krizaDino

    Pa igras konta navijaca i to je to :lol: :lol: :lol:
  • Dino
    2.1k

    @Navijač Dinama , imam puno povjerenje u tvoje kladionicarske sposobnosti :rofl:
  • Rama86
    36
    Nesto malo za danas :eyes:

    Blackburn - Doncaster 1
    Stevenage - Portsmouth 2
    Eupen - Truidense oba daju
    Arsenal - Lpool 1
    Sloboda - Siroki Brijeg 2
    Hajduk - Slaven X
    Haugesund - Valerenga oba daju
  • Blaz
    350
    nole
    osaka
    pool
    spartak moskva
  • Navijač Dinama
    6.8k
    Rennais- Monpeiller 1
    Strasbourg - Nice X
    Arsenal-Liverpool 1
    Rijeka- Istra 3 gola i više/ pobjeda Rijeke(ovisi na čem je bolja kvota)
    Hajduk - Belupo 1 i oba daju gol
    Houston Oklahoma 1
    CjMcollum(Portland Trail Blazers) manje od 27.5 poena
  • Mali dioničar
    13.4k
    Ćorić osvaja 20. :smile:
  • Bosna86
    11.1k
    Pravi value bet... Bolje prilike nikad neće imati
  • Mali dioničar
    13.4k
    Evo danas imam malo viška vremena pa sam pogledao kak stojim s kladionicom u kalendarskoj 2020.

    Sve u svemu, u minusu sam 100 kuna, a to je posljedica nekonzistentih uplata.

    Imam 51 okladu po prosječnih 56 kuna. Uplaćivao sam min 20kuna, max 100 i sve skupa uplatio 2.870 kuna za 51 okladu. Tri oklade sam u biti bacio u vjetar jer sam naslagao sulude koeficijente 63, 173 i 181.

    Dobio sam 11 oklada - sve skupa isplata 2.791 kunu.

    Uglavnom sam se kladio live (ponekad više puta na na istu utakmicu koja je u tijeku) i to uglavnom na jedan par, max 4 para. Nisam ništa, baš ništa pogodio ako je u pitanju više parova.

    Maksimalni pogođeni koeficijent 17,50, minimalni 1,70, prosjek 5,88.

    Znači, matematika radi skoro savršeno - imam 11 pogodaka od 51 što je svaki peti, a prosječni dobitak je uplata puta 5,88 minus naknada.

    Da sam uplaćivao konzistenih 50 kuna svaku uplatu (to mi je najčešći ulog), bio bih u plusu 10tak posto- uplate bile 2.550, isplate 2.813. Tako da mislim da mi je sistem ok, ali trebam ga još doraditi.

    Da je smanjiti prosječni koeficijent na 4 i pogoditi svaki treći listić, to bi bilo odlično!
  • Rama86
    36
    Hajduk - Dinamo 2
    Osijek - Rijeka 1
    QPR - Nottingham oba daju
    Aberdeen - Kilmanrock 1
    Zwolle - Feyenoord vise do 2.5 gola
    Montepellier - Nice 2
  • Mali dioničar
    13.4k


    Pa koji bi ti ovo bio koeficijent...? Probao sam raditi listiće sa koeficijentom izmedju 4 i 5...

    Ovaj je ok...

    s7zc8sspou85857z.png

    Ovaj čeka Spurse i Everton sutra.

    3yjk2hxxgr3aqhd1.png
  • Rama86
    36


    Oko 70 je bila ukupna kvota haha jbga uvijek ciljam na visoko al ovaj put 3/6 proslo.. lose

    Super, bude Tottenham to sutra rijesio :up:
  • Eduardo
    16.8k
    Sistem koji sam igrao prije par godina dok me kladionica držala;
    • staviš na listić XY kuna na ukupni koeficijent cca 3, ne više od tri para.
    • eventualni dobitak 'duplaš' na isti princip.
    • trećim krugom završavaš ciklus. Ulažeš dosadašnji dobitak minus početni ulog.

    To mi je bio najbolji sistem koji sam igrao. Nisam ga igrao na dnevnoj bazi. Ako imaš strpljena za analizu i čekanje parova možeš lijepo proći. Pomoću tog sistema sam najviše uzeo 5.000kn i par puta po 1.500 do 2.500 kuna. Sve za 10 ili 20kn u kombinacijama sa 5-6-7 parova daje jako slabe ili nikakve rezultate.
  • TresnjevkaZG
    672
    Backa Topola - FCSB, evropska liga....moze se probati na Backu T. igrati. 9 igraca FCSB ima koronu 6a5sr911z8zn1ts3.jpeg
  • Infinity
    14.9k
    Kvota pada cijelo jutro. U nekim kladionicama obrisano iz ponude.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.