• xavier
    11.1k
    Meni je žao klinaca. Najgore je što sam bio na putu doma i kod 2:0 "uzeo" da je to to tako da me neugodno iznenadilo kad sam vidio da su ispali. Međutim, generalno me rezultati nižih kategorija ne zanimaju previše i mislim da nitko tome ne pridaje toliko važnosti kao mi.

    Cilj tih kategorija je stvoriti seniorske igrače i ako pritom nešto osvoje, super, ali uspješna je na kraju ona generacija koja stvori više boljih igrača, a ne ona koja nešto osvoji. Mislim da ovdje već imamo Marina plus još nekoliko dobrih potencijala, a to je realno više nego što možeš tražiti od bilo koje generacije.
  • The Undertaker
    4.1k
    Ono što je pozitivno od klinaca jučer je da smo taktički i tehnički bolja ekipa od Chelsea. Fizički i kondicijski su oni dominantniji. Digli su ritam zadnjih 20 minuta dok naši nisu mogli hodati. Još se i Gjira ozlijedio.
    Sve skupa, dosta dobro. Čak sam i pozitivno iznenađen kako smo taktički stajali na terenu. Pogotovo kad vidim kako nam ove mlade reprezentacije izgledaju.
    Šteta što je Horkaš bio dekoncentriran. Oba gola su bila obranjiva.
  • BluePhone67
    3.3k
    Onaj drugi gol je imao fakat neku cudnu putanju i nagli padanje, lob a Horkas na crti doslovce. Steta
  • Mr Anderson
    5.4k
    Dobili su nas na snagu. Ne znam, ali meni dva njihova crnca izgledaju puno stariji od 19 godina i fizički jači. Očekivao sam da će zamjene izvući na svježinu to do kraja, na kraju ispalo je kontra.
    Marina svakako priključiti na ljeto A ekipi.
  • deda
    28.1k
    Ja sam odmah rekao da će nas ubiti ritam, dečki su se zgledali. Deda zna, što da kažem
  • dinamo vitez
    214
    Ono što je pozitivno od klinaca jučer je da smo taktički i tehnički bolja ekipa od ChelseaThe Undertaker

    Ovo je glavno. Ako imaš u toj generaciji samo dva-tri igrača koji su i fizički na toj razini - a mi imamo uvijek, od ovih trenutnih su tu definitivno Marin i Gvardiol, možda i Antovski - znaš da možeš mirno spavati imajući na umu da ćeš sigurno danas-sutra imati materijala za prvu momčad.
  • BluePhone67
    3.3k
    Potrazujem programe sa Ramljaka ako netko ima, kada je vec slika sa Ramljaka :lol:
  • deda
    28.1k
    Neočekivan poraz kadeta u Zaprešiću od Intera rezultatom 2-1. Strijelac za modre bio je Jurčec.

    Pioniri su opravdali ulogu favorita i pobijedili 1-5. Strijelci su bili Rukavina, Čuljak 2, Blažanović i Lukić

    Juniori u 14.30 h igraju protiv Dugopolja na domaćem terenu.
  • Sjena
    36
    Nebi rekao da je iznenađenje.
    Interu trebaju bodovi za ostanak, tko će im ih dat. :grin:
  • Sjena
    36
    JUNIORI :

    Dinamo - Dugopolje 4-1 (Kapitanović 12' 53' 55' Rešetar 59' /// Šušnjara 74')
  • Sjena
    36
    PIONIRI :
    1w7tki4zj0dmverp.jpg

    KADETI :
    sdk4pwv5lcij87sa.jpg

    JUNIORI :
    jsf1oyk0ggnfbshm.jpg
  • BluePhone67
    3.3k
    Pioniri Dinama su osvojili Valter kup u Sarajevu..

    Nakon skupina Dinamo je dominatno stigao do finala..

    Cetvrtfinale
    Dzg - Olimpija 5:0

    Polufinale
    Dzg - Baseksehir 4:0

    Finale
    Dzg - Sarajevo 5:0
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.