• og1986
    2.9k

    Ma znam. Opak je ritam. Kažem da se na njima vidi da je stvarno teško
  • Neki tip
    18.3k
    Mi bolji prvo, oni drugo poluvrijeme, rez u skladu s prikazanim.

    Tekma odlična, žao mi što je završila.

    Korak bliže naslovu.
  • reziser
    5.8k
    sad dobit prijatelje s juga i to je to..... a to je ipak najveci gust
  • SAS1987
    13k
    Nije loše mada ostaje žal za posljednom prilikom. Osijek sada ide na Rijeku pritlično oslabljen zbog kartona.
  • Eduardo
    16.8k
    Nakon svega viđenog zadovoljan sam neriješenim.

    Utakmica dostojna borbe za naslov. Čestitke momčadima.
  • Bosna86
    11.1k
    Za mene je ovo ravno porazu i jedno veliko razočarenje... Ne mogu sebi doći da mi branimo rezultat protiv solidnog i ništa vise od toga, Osijeka...
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ne sviđa mi se nastavak zamjena ko u Daltona mlađeg, tiheraške i bez previše smisla... zadnji vezni umjesto krila, itd. da na nabrajam sad sve.

    Vidi se da nam je falilo svježine definitivno.
  • Neki tip
    18.3k
    Ne vjerujem da će Osijek dobiti Rijeku. Rijeka taman prestigla Goricu, u naletu, gori i njima. Još ovi bez Žapera i Laszla.
  • jp23
    2.2k
    Mogu samo reći, hvala bogu pa je prvih 3 kola Osijeku bio trener Zekić, kad smo ih nabili 4-1, i kad ih je dobio Hajduk, te kad su imali velikih 0-0 sa velikim Belupom :lol:

    Razočaravajuće drugo poluvrijeme naših, tako se branit i ništa ne pokušavat...

    Izmjene isto užasne, Petković nemre trčat zadnjih 20 min, i jedva hoda i ništa, ostavi ga se u utakmici, a izvadi se Gvardiola koji trči skače i leti, makar i je bio nervozan.
  • Ludovic IX
    5k
    Nemamo svježine a niti na klupi nikog tko može dodati nešto.

    Previše utakmica za neke
  • db-izbjeglica
    11.8k
    Razočaran drugim poluvremenom.
    Danas se moglo osigurati prvenstvo, a momčad se zadovoljila bodom.
  • Neki tip
    18.3k
    Ne mogu sebi doći da mi branimo rezultat protiv solidnog i ništa vise od toga, Osijeka...Bosna86

    Pa nije to taktička odluka ili rezultat kvalitete. Fizički smo pali, umorni smo i to je to. Možda je Krznar trebao ranije i bolje mijenjati, dići malo ekipu, jer drugo poluvrijeme su bolji bili, rastrčaniji i agresivniji otpočetka. Kasno je reagirao.
  • Eduardo
    16.8k
    Možda je Krznar trebao ranije i bolje mijenjati, dići malo ekipu, jer drugo poluvrijeme su bolji bili, rastrčaniji i agresivniji otpočetka. Kasno je reagirao.Neki tip sa Zapada

    Definitivno prekasna reakcija s klupe.
  • miro
    2.9k
    Prvo sam mislio da ćemo ih pregazit, ali točno se vidio nagomilani umor. Ne kužim Krznara zakaj nije ranije mijenjao, pogotovo Petka....ali ok, sve u svemu mi smo vrlo blizu naslovu, a Osijek nije uopće loš. Da smo mi svježi, bila bi druga priča i tukli bi ih 2-3 razlike.
  • Sljeme
    1.5k
    Pljačka Zebeca po ko zna koji put.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.