• Navijač Dinama
    7.3k
    ma boli ga k...

    Nece se zafrkavat sa sudstvom, porezima u drž. i koje čime, a uz to mislim da Hrvatska može okupit za EURO i više nego respektabilnu momčad

    Livi-Kalina
    Bartolec Jedvaj - Lovren, Caleta-Car, Gvardiol, Pogrančić- Sosa Bradarić
    Pašalić,Ivanušec,Vlasic,Majer,Orsic,Brekalo, Petković Budimir Kramaric

    Mislim da je to sasvim solidno.
  • og1986
    2.9k
    Baš sam sad u 2 išao gledati strane vijesti na maxtv-u. Jedino Sky news su prenijeli vijest o superligi. I dodali kako je i premijer Boris Johnson protiv toga.

    A struktura vodstva lige mi je najjača. Perez na vrhu a ispod njega tri američka milijardera. Baš super...
  • vjeko1701
    5.9k
    Kako god bilo, ja smatram da bi ovaj nadolazeći kaos mogao biti dobar za naš klupski nogomet xD
  • Markelo
    2.5k
    pa to bi to bilo protivno slobodi kretanja radnika
  • Majki2111
    2.6k
    Kako? Kaj vidiš toliko unaprijed?
  • Bosna86
    11.5k
    Ako radis na razvoju IPhonea ne možeš preci u Samsung... To je također protivno slobodi kretanja radnika... Ok to je pitanje intelektualnog dobra ili kako se već to pravno označava ali kužiš na sta ciljam

    UEFA je danas u izjavi rekla da se protivi zatvorenom natjecanju tako da su ovi već stavili opciju 5 otvorenih mjesta
  • vjeko1701
    5.9k
    A koliko to točno utječe na nas kao ligu? U europskim natjecanjima imamo jedan i pol klub a i svega da se prepolovi lova koja se zarađuje tamo, i dalje je to solidno.

    S druge strane imaš 12 (možda i 20) klubova manje na uefa renkingu, Lige "krivaca" ube svoje najveće doprinositelje. Mislim da Sociedad, Atalanta ili Leicester recimo ne mogu toliko visoko držati navedene lige a i njihovi sponzorski prihodi bi se mogli smanjiti pa tako i snaga. Igrači koji bi otišli iz Dinama u top klubove će puno teže odlaziti ukoliko im to znači oproštaj od reprezentativnog nogometa a otići iz Dinama u Sevillu ili Napoli bi moglo posati manje atraktivno kad znaš da time nisi na oku Barceloni ili Juventusu.

    Naša liga je u porastu, dobili smo deseterostruki ugovor za tv prava, popravlja se infrastruktura, moglo bi biti više mjesta u europskim natjecanjima. Općenito smo dovoljno mali da ovim kaosom ne gubimo puno a u dovoljnom naletu da se liga učvrsti u top 15 a Dinamo u top 20.

    Nisam rekao da to hoće dopriinjeti rastu, al da bi moglo - moglo bi.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Nepopularno mišljenje: HNL bi upao u lige petice da se ovo desi :cool:
  • Markelo
    2.5k
    Kužima na što ciljaš, al bilo kakva ograničenja igračima neće proći. I ovako je upitno da li je dosadašnji sistem s transfernim odštetama zakonit
  • Bosna86
    11.5k

    Ovo se zove marketing... Genijalno
  • Nolifer
    6.4k
    GlazerNavijač Dinama

    Taj glazer je obično da ne velim kaj. Izrazito sam ljut kao navijač Uniteda i teško razočaran odlukom kluba.

    Od kad je vlasnik, događaju se čudne stvari. A i.dosta je škrt na pojačanjima
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Ja mogu reć da nikad, pa ni tad neću pogledat utakmicu te superlige. Rekao bi da nema šanse da se ovo održi, ali ljudi jako brzo "zaboravljaju" i "opraštaju" tako da imam osjećaj da bi tankali žešće par godina i onda nakon toga ako izdrže bi bilo sve normalno najednom...
  • Nolifer
    6.4k
    kcpzr8jsug4x9s72.jpeg

    Treba to sranje bojkotirat i bok
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.