• db-izbjeglica
    11.8k
    meni nije jasno nepovjerenje u tolića.
    ako ovo nije bila tekma za njega od prve minute, što jest?
    na kraju, dečko dobije mrvice i u prvom dodiru uđe u priliku gdje golman brutalnom obranom spasi gol.
  • blue heart 72
    1.3k
    Fala Bogu kaj nisam gledal. Bil sam na terminu, čitajući vaše komentare, kao i izvještaje sa tekme izgleda da je to bilo dosta loše. Veseli me da ste zadovoljni igrom Bulata, jer bi "mali" zaista mogao biti stvarno pojačanje
  • db-izbjeglica
    11.8k


    al fakat, poslije svake stanke bude loše, još se danas barem bod uzeo.
    ako se ne varam, prva tekma poslije one reprezentativne stanke u 11. mjesecu je bila osijek - popušili 0:2.

    nakon zimske stanke, oporavljali su se par kola, sad opet ista priča.

    još je točno presjekla na vrhuncu forme i opet treba tražiti pravu brzinu.
    s druge strane, izgleda da rijeci baš ide nakon tih stanki, u 1. mjesecu su dobili dinamo, sad vode protiv gorice.
  • Majki2111
    2.5k
    Nikad prije se nisam brinuo više nego sad za Europu. I to ne zbog Villarreala nego nas. Nadam se samo da nećemo ući u niz lošijih utakmica. :fear:
  • db-izbjeglica
    11.8k
    ma ne treba biti prestrog, sad kad su se dojmovi slegli, čovjek stvari pogleda realnije.
    bila je stanka i dinamo je danas krenuo bez 5 igrača iz nominalno prve postave (ademi, ristovski, petković, ivanušec, gvardiol) + još stojanović, oršić, livaković, majer koji su praktički direktno sa reprezentativnih okupljanja uletili u bus za šibenik.

    recimo, stojanović je odigrao 3 utakmice u 7 dana i prevalio 4500km.
  • LovroZG
    1.3k
    Ak ovaj kiks i ovakva igra budu iznimka, brzo će se zaboravit ovo. Sad sam trebamo dat sve od sebe protiv Villareala, razbit Lokomotivu u međuvremenu i sve će bit ok.
1234Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.