• NORTE
    8.4k
    Cool izgleda članska :love:marcio amoroso

    Odlično izgleda! Za to pohvala. Još da joj je vrijednost veća...
  • marcio amoroso
    31.4k
    Još da joj je vrijednost veća...NORTE

    Kako misliš?
  • NORTE
    8.4k
    Da član osim tog lijepog dizajna na plastici ima i veća prava kao član kluba tj.udruge građana. Makar birati predstavnike članova u skupštini/no. Trenutno takvo što defakto ne postoji, ako izuzmemo poslušnike koji su kao izabrani.
  • Kwedi
    3.8k
    Odlično izgleda! Za to pohvalaNORTE

    Jel ovo prvi put da si na Zoni pohvalio klub u nečemu? :smile:
  • marcio amoroso
    31.4k

    Aha, na taj dio si mislio. Slažem se, naravno.
    Mislio sam da si išao na onaj dio sa popustima i pogodnostima, taj dio je stvarno ok.
  • NORTE
    8.4k
    Jel ovo prvi put da si na Zoni pohvalio klub u nečemu? :smile:Kwedi

    Nije prvi put, sve kaj mi je dobro pohvalim.
  • Neki tip
    18.3k
    Nije prvi put, sve kaj mi je dobro pohvalim.NORTE

    Veliš, jednostavno su kriteriji visoki. :wink:
  • Miro93
    2.7k
    GNK Dinamo po prvi put predstavlja ekskluzivne baby članske pakete za malene navijače.
    Ako je vaša obitelj od nedavno bogatija za jednog malenog člana ili želite nekoga iznenaditi baby poklonom, pozivamo vas da osigurate ekskluzivni paket BABY ČLANSTVA za bebe starosti do 6 mjeseci.
    Potaknimo zajedno naše male dinamovce da od rođenja vole Dinamo!
    Baby članstvo uključuje:
    - plaćenu godišnju članarinu za dijete
    - člansku iskaznicu
    - prigodne Dinamo artikle iz jednog od dva ponuđena paketa

    Cijene paketa članstva

    BABY START ČLANSTVO 299,00kn

    - članska iskaznica, body dugi rukav, slinček, kapica, mala kutija

    BABY VIP ČLANSTVO 599,00kn

    - članska iskaznica, body dugi rukav, slinček, kapica, body dres kratki rukav, šlapice, duda, deka, velika kutija

    gvnf3wqiaxmzu59u.jpg
  • Eduardo
    16.8k
    Super, ali zašto samo do 6 mjeseci?

    Imam nećaka koji sad puni 10 mjeseci i već je van konkurencije za ovaj paket. Suludo.

    k75mn0vtfg0r6hpg.jpg
  • ZGV
    3.1k
    Ni meni nije jasno. Moj mali sada ima 9 mjeseci i van kategorije je
  • Cosey
    411
    Koga zanima; danas mi došla članska iskaznica, a prije dva tjedna sam predao papire, tak da je sad pravo vrijeme tko se želi učlaniti ili produžiti.
  • deda
    26.3k
    Malo se predugo čeka s infom za godišnje. 9 je dana do prve tekme. Navijaci moraju znati na čemu su, tko smije, tko ne smije na utakmice.
  • NORTE
    8.4k
    Kako se stanje u svijetu opet lagano pogoršava usred ljeta godišnje su nepotrebne, kao i prije godinu dana. Nitko ne garantira da će stadioni cijelu sezonu biti otvoreni. Možda je i vrijeme da (i) dinamo uvede polugodišnje karte.
  • deda
    26.3k
    Zato i kažem, treba ljudima dati informaciju na vrijeme da znaju na čemu su. Npr. što je s tim cijepljenjem, ja sam odlučio da neću. Ako je to preduvjet za godišnju onda me ne zanima ili ću je uzeti, a neću konzumirati.
  • NORTE
    8.4k
    Još uvijek nema dozvola ni za ulazak na Valur pa je sve to u zraku. Upitno je hoće li se moći i na Hnl, situacija nažalost baš i nije idealna, a turizam je trenutno najvažniji i teško da će dopustiti da se to ugrozi... Priča sa Zadrom je možda i napuhana, ali je u "javnosti" prezentirana kao takva. Uskoro je i Split domaćin košarci u dvorani s publikom pa ćemo vidjet kako to Spaladium može a Maksimir ne može?! :smile:

    Ako bude ulaska mislim da će sve ostati na jednokratnim ulaznicama i to je ok, što je više moguće prodaja online, ali ostaviti mogućnost kupnje na pointu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.