• Jurki
    9.4k
    Jbg ovaj covjek je zasluzil isprike.
    Moremo mi srati i pjeniti se.. ali covjek je isporucil rezultat.
    A to jedino trenera drzi na zivotu.
    Dosli smo do osmine finala ecl, uzeli titulu i sunce.
    Dok ide ide.. Jakire izvini (da sam srao..srao sam i to zestoko po tebi) i povedi nas na pripreme.

  • Ali
    2k
    Sad je na potezu uprava i razmisljanje o slijedecpj sezoni.
    Činjenica je da su Jakira u sedlu zafrzali Petko, Rile, Miske i Ademi. On njima odgovara i oni su na iskustvo i na slabosti i ocekivani pad hajduka, osijeka a na kraju i rijeke uzeli obje kante.

    Ako ostaju Petko, Miske, Ademi i KTC, tada ostaje i Jakir. A ako se Petku ne ponudi novi ugovor, onda mislim da je pametnije za klub sada dok je vrijeme dovesti novi stozer i dati mu otvorene ruke da slaze ekioi za novu sezonu.

    Jakir sa inzistiranjem na Hoxhi je meni pokazso kakve scoute slusa i kako gleda na igrace koji bi trebali biti dinamova buducnost.

    A netko kome je xoxha ispred vidovica, pa u neku ruku i ispred pjace ili brekala, ce sutra ubit u pojam i jednog stojkovica ili kacavendu.

    Neznam.mozda grijesim ali ja bi se Jakiru obilato financijski zahvalio na tome sto je uspio izvuci jednu turbulentnu sezonu i nanizao 12 pobjeda i to mu sve obilato preko ugovora isplatiti, ali sa igrom si nije kupio buducnost. Barem kod mene.

    Bolje da sada stavimo sve na novi stozer i novog lidera, nego da 01.10. ocajnicki trazimo tko ce nas preuzeti kad budemo u zaostatku na oba fronta... i onda opet drz nedaj...
    Zato sada dovest kvalitetu koja ce se zahvaliti veteranima i dati im neku ulogu u teamu oko klupe, a zaigrati moderan i okomiti rezultat za gol vise sa perkovicem, rpg, ogiwarom, stojkovicem, kacavendom, baturinom, rogom, sucicem , vidovicem, vrbancic, zivkovic i jos dva tri pojacanjs
  • Danko
    684

    Znači ti bi se riješio petkovića, mišića, ktc-a, ademija i pretpostavljam ristovskog.
    Super plan.
  • Peškaman
    2.8k
    Dva Poljuda, dvije Rujevice :wink:
  • Mali Zeus
    10.4k
    Moram priznati da mi je bilo dirljivo vidjeti kak je bio pod dojmom jučer. Sam je rekao da se malo izgubio. Nakon takve sezone di ga nije išlo i di je bio pod velikim pritiskom izvući na kraju duplu krunu i na ovaj način je stvarno za pljesak i kapu do poda.

    Čovjek je okrenuo sve iz situacije di na početku proljetnog dijela gubimo od lokse 3-0 i sve se čini crno, od tada ne znamo za poraz i još 11 pobjeda zaredom, a u kupu je prešao preko 2 najveća rivala do titule.
  • Kruno
    210
    Ja se nadam da ce na kraju biti kao i Soldo kad je dao ostavku al tesko.
  • emilperska
    3.7k
    Nisam pametan opce sta s njim..
    Realno osim Betisa i ovog finala kupa, mi smo svaku ozbiljnu jacu tekmu na rubu bili. Bili smo na rubu i protiv fake Varteksa 3x, Lokse nedavno, Gorice, Rudesa maltene dva puta..Ovo mi definitivno osim par bljeskova nije ni priblizno dovoljna razina igre..

    Ali opet, tko tjera trenera s duplom krunom. Fkt nisam pametan vise..
  • Mali Zeus
    10.4k
    Daj dečki pomirite se sa činjenicom da je Jakir sa Dinamom uzeo dvostruku krunu i da će nas on vodit u ligi prvaka.Mihaljević

    Neki će se teško pomiriti, kako i vidiš po gornja dva upisa.
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    Šefe, bravo za duplu krunu.

    Sretno dalje u Muri ili GOŠK - u iz Gabele!
  • Captain America
    14.8k
    Sretno dalje u Muri ili GOŠK - u iz Gabele!Tongo Doumbia

    Taman može preuzeti filijalu ako dogovorimo jedan od tih klubova :death:
  • Mr Anderson
    5.8k
    Čovjek je napravio posao i tu svaka priča staje, a ove nečije osobne stavove o treneru uopće ne treba komentirati. Jučer je opet napravio neke stvari koje pokazuju da itekako kuži nogomet. Vidio je da od ovakvih Špikića i Kaneka nema koristi i igrali smo praktički bez pravog desnog krila, a svejedno je s te strane pao prvi gol i još opasnih akcija je došlo. Prepoznao je da je Hoxha "vruć" i stavio ga ispred Vidovića, a ovaj to vratio na najbolji način. No svejedno, majstor tu gore napiše kako bi ga smijenio jer je stavio jučer Hoxhu prije Vidovića.
  • Tongo Doumbia
    2.6k
    tim više što je Gabela kraj Metkovića.
  • marcio amoroso
    33.4k
    Nije sve crno i bijelo i neće nikada ni biti.

    Moraju se uzeti činjenice da bi se odredila sudbina trenera.
    Kao prvo vjerujem da su svi svjesni da čovjek nije preuzeo uigranu, vrhunsku momčad nego momčad koja je upravo prodala 3 od 5 najboljih igrača i kojoj se nisu dovele adekvatne zamjene. Svi znamo čija je to krivica. K tomu je odmah na početku imao doista nesreću sa ozljedama i to se sve mora uzeti u obzir.

    Unatoč tome i on itekako ima svojih zasluga da je sezona na momente izgledala užasno. Osvojiti 9 bodova u onoj grupi miki maus lige je jednostavno sramotno za klub razine Dinama pa i za tadašnju momčad Dinama. Inzistiranje na Živkoviću kojega je odmah nakon jednog poluvremena protiv Lokomotive doslovno zabetonirao za klupu i dečku uzeo 6 mjeseci razvoja je također velika, ogromna greška. Dinamo od takvih igrača živi i to je valjda svima jasno.

    Veliki problem je također što ja ni danas, 9 mjeseci nakon njegovog preuzimanja momčadi ne vidim jasan plan igre j ne vidim šta on točno želi. Dinamo ne igra na posjed i vjerujem da smo rijetko imali ovako male brojke posjeda. Dinamo i dan danas strepi na svakom prekidu i panika nam je. Paok nas je doslovno pojeo preko prekida, a svaka ozbiljna momčad nam složi bar 2 zicera nakon prekida. To se može utrenirati i tu mu sigurno nitko drugi nije kriv.

    Unatoč svim problemima nitko mu ne može osporiti da je uzeo duplu krunu i da bodovni saldo čak ne izgleda loše.

    Nisam pametan šta uraditi sa čovjekom.

    U svakom slučaju ja ću mu se evo prvi zahvaliti na duploj kruni i čak i ako ode neće otići kao luzer, nego kao netko tko je u ovoj turbulentnoj sezoni plavi brod doveo do duple krune.
  • Laugreano
    1.5k
    Tako nekako i ja razmisljam. Plus puno previse utakmica smo uzeli ili strepili do zadnje minute.
  • Paggini
    9.5k
    I jedna i druga strana ima validne argumente koji često zanemaruju i argumente druge strane, ali kad se sve spoji, da ode i da ostane će imati svoje validne razloge.

    S druge strane, nešto ljudi je spomenulo, ali mislim da se ne apostrofira dovoljno je povezanost Jakira sa svlačionicom. Kao i mi, i igrači su s njim prolazili kroz scile i haribde, kroz ekstremnu tugu i ekstremnu sreću, stali su iza njega opetovano i on ih je doveo do dvostruke titule, slavlja s navijačima ispred Maksimira i busa koji će ih voziti na trg gdje će biti fešta. Siguran sam da su ga strašno zavolili.

    I da mu damo otkaz i dovedemo nekoga Hansa Rossentauera, ne znam koliko bi igračima u svlačionici sjeo taj potez dobro. Jesu oni profesionalci, sve to stoji, ali su ljudi na kraju dana koje pogodi odlazak osobe s kojom su vezani, pogotovo jer je ta osoba osvojila dvostruku krunu.

    Tako da i taj aspekt treba uzeti u razmatranje kad se priča o otkazu, što sam siguran da su svjesni u upravi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.