• Mali Zeus
    10.3k
    ↪Mali Zeus A sta da smo slucajno gol primili? Sta onda? Sad smo i dalje prvi favoriti za naslov, da smo primili taj 1 gol sezona bi bila zavrsena i samo cudo bi nas moglo spasiti... Ovako je sve u igriplavac173

    E to je to. To je profa u dvije rečenice. Sve si rekao.
    Moram ti napomenuti da nismo prvi faforiti za naslov.
  • Mali Zeus
    10.3k
    ↪sport uvjeren sam da ako mu ne dopeljaju igrace koje zeli, dignut ce on sidro, bar se meni cini da nije on netko koga mozes izigrat lako i da on guta govnaOlmic

    Neke su mu već dopeljali pa je nakon 2 tjedna odustao od njih.
  • Mr Anderson
    5.6k

    Pa nisam baš primjetio da je Čačića pregazilo vrijeme. Prije bih rekao da mu je presudila njegova tvrdoglavost i krutost radi čega je izgubio svlačionicu. No, to se događalo i mlađim i uspješnijim trenerima diljem svijeta.
  • plavac173
    2.6k
    Nisam rekao doslovno za tebe vec za one koji ga nazivaju "Yakir, istocnimostarac, bosanac"... Nije mi jasno cemu ali ajde to samo oni znaju.

    Nije zasluzan naravno, ali je po meni bilo dosta vise individualnih kikseva kroz cijelu jesen nego ovih sto su nas izvlacili isto indvidiualno.

    Pa znam da je tako i uvijek ce u nogometu bit, ali onda treba i sagledat okolnosti i skuzit da nije sve u treneru uvijek, pricam opcenito dakle u bilo kojem klubu. Ali naravno da ce uvijek bit najlakše njega maknut jer je jedan.
  • plavac173
    2.6k
    Ocito ni sam ne znas sta sve naslov prvaka nama donosi i da cemo imat veliku priliku uc u ovu novu Ligu prvaka s obzirom na koefcijent u kojoj UEFA daje ogromne novce i vjerovatno bi bili vladari HNLA iducih par sezona.
    I moram ti odgovorit, prvi smo favoriti, po svim parametrima, po svim kladionicam, osim po nekom osobnom misljenju kao sto je na primjer tvoje.
  • Mali Zeus
    10.3k
    ↪Mali Zeus Ocito ni sam ne znas sta sve naslov prvaka nama donosi i da cemo imat veliku priliku uc u ovu novu Ligu prvaka u kojoj UEFA daje ogromne novce i vjerovatno bi bili vladari HNLA iducih par sezona.plavac173

    Evo nisam znao do sada. Hvala ti, svaki dan čovjek nauči nešto novo.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Na osnovu čega si ti to zaključio ? :sweat:plavac173

    Ako se referiraš na Živkovića i Brodića, već sam to bio obrazlagao.

    Živković je navodno zaštopao Livaju i Hajduk je tamo prosuo 2 boda. Varaždin bez Brodića je teško skupljao bodove, čim se on vratio vratili su se i bodovi.

    Dinamo je u bodovnom zaostatku i treba mu da Hajduk gubi bodove ako želi postati prvak.


    Lokomotiva će lakšeuzeti bodove sa Živkovićem nego bez njega. Varaždin će lakše uzeti bodove s Brodićem nego bez njega.

    Ako oslabljuješ ostale ligaše u trenutke kad loviš prednost, onaj kojeg loviš će imati lakši posao zadržati prednost.

    Jel ti sad logično?
  • Droljo
    5.5k

    Pregazilo ga je vrijeme u smislu da lik misli kako može izgurat sezonu na tri fronta sa 11 igrača.
  • plavac173
    2.6k
    Ne pricam za to vec za "PR mašineriju koja je krenula u ofanzivu opravdanja" referirajući da su advokati Jakira
  • plavac173
    2.6k
    Pa onda znas koliki je ulog i sta gubimo sve sa tim 1 primljenim golom
  • Mali Zeus
    10.3k
    ↪Mali Zeus Pa onda znas koliki je ulog i sta gubimo sve sa tim 1 primljenim golomplavac173

    Kak sam i rekao. Profa u dvije rečenice. Imaš protivnika koji igra na bod, koji se povukao pred kraj tekme i ne pokazuje nikakve namjere napasti i profa ne ubacuje drugog napadača nego je zadovoljan s bodom. Da ne govorim da je i početna postava s Ademijem bila takva da je zadovoljan rovovskom bitkom.
  • Mali dioničar
    14.7k
    Ne pricam za to vec za "PR mašineriju koja je krenula u ofanzivu opravdanja" referirajući da su advokati Jakiraplavac173

    Priča se o ludom ritmu koji Dinamu predstoji.

    Kakvom ludom ritmu, evo dva tjedna hlade jaja i hladit će još tjedan dana.

    I onda "touch" da Bišćan nije htio igrati utakmicu, a mogla se između dvije protiv AEK-a.

    Kolko će Betis igrati utakmica u navedenom periodu?

    Nije li Dinamo već prezimljavao u Europi i igrao ovim ritmom?
  • wolfgang14
    1.1k
    I onda "touch" da Bišćan nije htio igrati utakmicu, a mogla se između dvije protiv AEK-a.Mali dioničar

    Iskren da budem i ja mu to zamjeram. Ne vidim zašto se ta utakmica nije mogla odigrati sa onom momčadi. Sigurnih 3 boda bi to bilo
  • BornaPŽ1986
    1k
    Iskren da ti budem ne sjećam se tih podosta šansi. Imali smo jedan udarac Rileta iz daljine i što još?Mali Zeus

    2:15 , 4:00, 4:55 (Rile), 5:07, 6:00 (Petkoviceva velika sansa), 6:20 (Vidovic ne dodaje Kaneku), 6:50 (Perkovic zaledje), 8:20

    Jedino sto se Jakiru moze zamjerit sto nije probao ici all in na pobjedu protiv tovara. S druge strane, da je isao i primio gol razapeli bi ga, bod kao bod ok.

    Druga stvar, mi protiv tovara u derbijima rijetko kad pokazemo ikakvu igru, i mi i oni (osim na Maksimiru tipa ona pobjeda pod Cacicem). Derbiji su se vecinom dobivali na neku individualu i kvalitetu. Zar ste ocekivali da ce Jakir igrati tika taku s njima i izdominirat ih naspram Bjelice i Cacica? Kad kazete ne vidi se igra, ne mozes napravit od ekipe da udje u gol s loptom sa 800 paseva protiv ovakvog bunkeraskog ajduka.

    Vidim da se koristi termin 'placenika' opet za one koje brane trenera. Ja ga ne branim, nemam nista od toga, samo cinjenica je da je turbulentno razdoblje i da se on pokazao kao najboljim rjesenjem za trenera u onom trenutku kad se trazio trener (dobar u Zrinjskom, u Rijeci isto, dovoljno da nas proba povesti). Mi smo dosta ovako zahtjevni, kad vidis u rubrici transferi da ekipi Brekalo nije 'nikaj posebno' zapitas se jesmo li mi onda u stanju dovesti jako trenersko ime ako nam on ne valja i jesmo li ga zasluzili.

  • plavac173
    2.6k
    Od rijeci do rijeci
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.