• Ivdzo11
    3k
    Nakon poraza od Ballkanija u Prištini odlučio sam ga maknuti. Ali, iako javnost misli da sam to učinio zbog njegovih igara, to nije istina. Jer tako sam mogao otpisati 10 igrača, da je do igre! Ali, ako dođeš iza utakmice u svlačionicu i prvo što napraviš je da se skineš u bokserice i uzmeš telefon, pričaš lagano kao da se ništa nije dogodilo... A ja lud zbog poraza, pola igrača razbija svlačionicu! E, onda si ti tu samo fizički, a duhom negdje drugdje i smatram da takvi igrači nama ne trebaju. I da podcjenjuju Dinamo, što je vrlo važno naglasiti.", ispričao je Jakirović zašto više ne računa na Mihajličenka. I najavio je da je primarna meta u prijelaznom roku novi lijevi bek.
  • Mali dioničar
    14.3k
    y56q3a9qvst7vuin.jpeg

    Kaj ste radili za vrijeme reprezentativne pauze?

    “Imali smo dva dana slobodno pa tri treninga pa utakmicu u Babinoj Gredi pa dva dana slobodno.”

    I onda zaključi da nema vremena za treninge/uigravanje.

    Ja ću napisati sitcom samo na izjavama ovog lika.
  • Captain America
    14k
    Imate shorts zadnjeg Tribininog podcasta na YT u kojem Joža objašnjava kako već godinama funkcionira reprezentativna pauza u smislu "mini-priprema" i davanja odmora igračima kad ti ode 10ak igrača na okupljanje.

    Ali bitno je Jakira popljuvat :joke:
  • Mali dioničar
    14.3k
    Imate shorts zadnjeg Tribininog podcasta na YT u kojem Joža objašnjava kako već godinama funkcionira reprezentativna pauza u smislu "mini-priprema" i davanja odmora igračima kad ti ode 10ak igrača na okupljanje.Captain America

    Zakaj se onda na Zoni navijalo da neki igrači, konkretno Baturina, NE idu na okupljanje reprezentacije?

    Nisi tamo ništa pisao…?
  • Rakovica1986
    537
    to mi nema nikakvog smisla. Podsjeća me na moj posao, što si bolji to te više guze i radiš brdo stvari bez odmora, dok oni koje boli k, za otprilike istu kompenzaciju lade jaja istovremeno. Oni koji nisu u reprezentaciji trebaju trenirat ko manijaci, da možda eto jednog dana dođu do nje.
  • Noel
    4k
    Jakirović bi fakat trebao pazit kaj priča ,ispada kreten na kvadrat uz rezultate koji mu nisu u prilog. Najjača sramota u današnjem intervjuu kod Ničote mi je kad je reko da je jedan dan najbolji drugi dan najgori. Da kad je došao u Dinamo su ga ljudi zvali hrvatski Klopp a da ga sad pljuju. Pa majmune jedan ko je tebe zvao hrvatski Klopp osim ti samog sebe? Klopp je totalna suprotnost od tebe počevši od nogometa i taktike. Fizičke izgled i način nošenja neću ni spominjat. Nemogu vjerovat da lik sam za sebe to misli i onda kaže da su ga navijači tak zvali.. Sofija Vergara iz Kozarih puteva ljubi hrvatskog Kloppa već vidim naslov na 24 sata.
  • Dinamosaur
    986
    s ovom profilnom ima imunitet :lol:
  • Mali dioničar
    14.3k
    Da kad je došao u Dinamo su ga ljudi zvali hrvatski Klopp a da ga sad pljuju. Pa majmune jedan ko je tebe zvao hrvatski Klopp osim ti samog sebe?Noel

    Još je skroman, ja sam čuo da Kloppa zovu njemački Jakirović.
  • Captain America
    14k
    Zakaj se onda na Zoni navijalo da neki igrači, konkretno Baturina, NE idu na okupljanje reprezentacije?

    Nisi tamo ništa pisao…?
    Mali dioničar

    Temu obitelji gotovo izbjegavam jer me fkt boli ona stvar za istu (nisam uživo gledao repkicu od Bjelorusije 2009. na Maksimiru i ne planiram tako skoro). Što su drugi pisali ne znam jer kao što rekoh, stvarno rijetko otvaram.
  • badjibadara
    1.7k
    Još je skroman, ja sam čuo da Kloppa zovu njemački Jakirović.Mali dioničar

    Vjerojatno je mislio na ovog Klopa:

    https://www.igrackeshop.hr/%C5%A1trumpfovi-klop-15cm.html
  • BornaPŽ1986
    1k
    Zakaj se onda na Zoni navijalo da neki igrači, konkretno Baturina, NE idu na okupljanje reprezentacije?

    Nisi tamo ništa pisao…?
    Mali dioničar

    Zato jer na Zoni ima milijun strucnjaka, evo ja prvi nekad pisem gluposti a da tog budem tek kasnije svjestan. Pola ljudi ukljucujuci i mene nekad pise neke stvari o kojima nemamo pojma, ali bitno da pisemo.
  • Mali dioničar
    14.3k
    Pola ljudi ukljucujuci i mene nekad pise neke stvari o kojima nemamo pojma, ali bitno da pisemo.BornaPŽ1986


    Vidim ti čak i odgovaraš iako pitanje nije postavljeno tebi.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Vidim ti čak i odgovaraš iako pitanje nije postavljeno tebi.Mali dioničar

    A ja mislio da je ovo slobodni forum
  • Mali Zeus
    9.8k
    Da hrvatski Klopp. :lol: :rofl: :rofl:

    Ovo mu je već drugi intervju u 5 dana. Igra mu je obrnuto proporcionalna količini intervjua, što više priča gore igramo. A priča i govori baš puno.

    "Da, tako ispada. Sve je bilo na strani Dinama i u onoj prvoj utakmici u Maksimiru, ali Hajduk je pobijedio, to je nogomet. Tako je bilo i u Splitu, nije to subjektivno, moglo se puno više uzeti."

    Da, profa, moglo se, da nisi došao u Split igrati na remi.

    "Pokušali smo sve, kad igramo s četiri, otvaramo se s tri, pokušavamo napraviti mehanizme kroz treninge, to polako dolazi. Mislim da je 4-3-3 Dinamova formacija, ali smo ranije imali više individualne kvalitete, ofenzivaca koji su rješavali utakmice, s udarcima izvana. Možda nam to sad malo nedostaje. Ali, kažem, to su mladi dečki, osciliraju. U Dinamo rijetko dolaze gotovi igrači. Dinamo ih je razvijao i izbacio i onda su rek stekli dodanu vrijednost, tako da ne ide sve preko noći."

    Jednom rječju, pokušavamo, ne znam koja mi je formacija najbolja i nemam individualce koji bi mi riješili tekmu jednim potezom kad ne ide.
  • Mali dioničar
    14.3k
    A ja mislio da je ovo slobodni forumBornaPŽ1986

    Šalim se Borna, naravno da je lijepo vidjeti da čim više ljudi ovdje debatira. Svi smo na istom “zadatku”.

    Intervju je čisto zlato, uspio se dotaknuti i Karoglanove bolesti. Jel može niže…?

    oq9ntf0kslmyiw1y.jpeg
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.